Gardena ErgoJet 3000 - krátká recenze

14. září 2021 0
Gardena ErgoJet 3000 9332-20
 • výkon: 3000 W
 • vysávání: ano
 • foukání: ano
 • objem sběrného koše: 45 litrů
 • hmotnost: 4,8 kg
 • hlučnost: neudává
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Vysavače listí
2 232 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Gardena ErgoJet 3000 vysává, fouká a drtí a kromě toho je vybavena množstvím praktických detailů, které zjednoduší vaši práci. Mezi které patří například systém ClickFit, díky kterému změníte režim bez potřeby jakéhokoliv nářadí. Výkon lze regulovat v závislosti na náročnosti úklidu, které právě provádíte. Ergonomicky tvarovaná rukojeť, komfortní držadlo a dobře rozmístěna hmotnost je zárukou pohodlné a snadné manipulace s tímto zařízením. Objem sběrného koše je 45 litrů a je odnímatelný.

Výhody

 • komfortní ovládání
 • rozdrtí i ořechy
 • jednoduchá změna režimů
 • dobře vyvážený

Nevýhody

 • trocha hlučný
 • vyšší hmotnost
 • krátký elektrický kabel
 • pro vyšší osoby krátký popruh

Závěr recenze: Kvalitně zkonstruováný foukač nabízí dobrý poměr ceny a výkonu.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
2 232 Kč Do obchodu Heureka.cz
Mall.cz ⭐️ prodej na splátky, doprava zdarma nad 1000 Kč
⭐️ aktuální probíhající akce → slevománie
2 432 Kč Do obchodu Mall.cz

Co o Gardena ErgoJet 3000 píše eshop

Gardena je spolehlivá značka, s dlouholetou tradicí a mnohaletými zkušenostmi v oblasti péče o zahradu. Nabídne vám vysokou kvalitu za příznivou cenu. Tento model zahradního vysavače není výjimkou. S jeho vlastnostmi, ovládáním a výkonem budete jistě nadmíru spokojení. Celá řada důmyslných detailů se postará o co nejpříjemnější a nejpohodlnější práci. Rychlost foukání si můžete plně přizpůsobit. Pomocí funkce ClickFit snadno změníte režim foukání na režim vysávání. Poměr drcení je šestnáct ku jedné. Sesbírané a zpracované listy a nečistoty poté putují do prostorného vaku. Manipulaci vám celkově usnadní optimální rozložení váhy, ergonomická rukojeť a příjemně měkké držadlo. Podzimní práci na zahradě si odteď budete užívat a bude pro vás zábavou.

Funkce ClickFit

Každé místo na zahradě si vyžaduje jinou péči. Unikátní systém upevnění ClickFit je natolik důmyslný, že bez použití jakéhokoli nářadí umožní snadnou změnu z režimu foukání na režim vysávání, nebo naopak. Je to rychlé, snadné a pohodné. Práce s takovým přístrojem je o to příjemnější.

Praktický a prostorný vak na nečistoty

Součástí tohoto modelu je také odnímatelný prostorný vak na nečistoty a sesbírané listí. Jeho velkou předností je snadné vyndávání a vyprazdňování. Jistě oceníte i praktickou velikost, která je optimální a přiměřená i proto, abyste nemuseli po zahradě dlouhou dobu nosit velkou váhu.

Regulace rychlosti

Pro co nejjednodušší a nejpříjemnější práci vám výkonný foukač nabídne variabilitu rychlostí pro co nejlepší ovládání. Je to užitečná vlastnost, kterou při časté práci s tímto přístrojem oceníte. Na co nejmenší výkon snadno vyfoukáte listí z mulčovací kůry a ze záhonů, na střední a vyšší výkon krásně sfouknete listí ze zbytku zahrady.

Poměr drcení

Suché listí a nečistoty zredukuje opravdu spolehlivě. Poměr drcení je šestnáct ku jedné. Díky tomu za vámi na zahradě bude hezky vidět výsledek a hodiny strávené úklidem se vyplatí. O co nejefektivnější poměr při drcení se postará speciální robustní kovové oběžné kolo.

Pohodlné a příjemné ovládání

Optimální rozložení váhy, ergonomická rukojeť a měkké držadlo vám práci se zahradním vysavačem zpříjemní na maximum. Práce přece nemusí být jen úmorná dřina!

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníElektrický vysavač listí, Zahradní fukar na listí
Foukáníano
VýrobceGardena
Pohonelektrické
Vysáváníano
Drticí zařízeníano
Výkon3000 W
Objem sběrného koše45 l
Hmotnost4.8 kg
Další funkce
Sací výkon170 l/s
Rychlost foukání310 km/h

Vývoj ceny Gardena ErgoJet 3000 9332-20


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.