Gardena Comfort 8733 - krátká recenze

27. října 2020 0
Gardena Comfort 8733
  • Hmotnost: 300 g
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Nůžky na trávu
567 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Mechanické nůžky na trávu Gardena Comfort 8733 se postarají o čisté a jednoduché zastřihování okrajů vašeho trávníku. Práce s nimi je nejen přesná, ale i jednoduchá, protože mají ergonomicky tvarovanou rukojeť s prvky z měkčeného plastu. Nože mají nepřilnavou povrchovou úpravu s vlnitým výbrusem, a tak je stříhání přesné s rovnoměrnou výškou a tráva se nelepí na čepele.

Speciální uložení nožů v ložisku se postará o rovnoměrné a rychlé stříhání celou jejich délkou. Praktickou částí nůžek je jednoruční bezpečnostní pojistka umožňující snadné a rychlé zajištění nůžek.

Výhody

  • nízká cena
  • záruka 25 let
  • nepřilnavá povrchová úprava
  • komfortní používání

Nevýhody

  • nenašli jsme

Závěr recenze: Za málo peněz dostanete v případě těchto mechanických nůžek na trávu skutečně hodně muziky. Jsou lehké, ergonomicky tvarované s nepřilnavým povrchem.

Co o Gardena Comfort 8733 píše eshop

Pro přesný střih okrajů trávníku. Ergonomický tvar rukojetí pro snadný střih. Prvky z měkčeného plastu pro příjemnou manipulaci. Vlnitý výbrus nožů drží trávu v oblasti stříhání a zajišťuje lehký, přesný střih. S povlakem proti ulpívání rostlinných zbytků, kalené nože pro dlouhou životnost. Nerezavějící, snadné čištění. Speciální uložení nožů v ložisku pro trvale silný střih po celé délce nožů. Lyžiny pro snadné vedení a stejnoměrnou výšku střihu. Praktický jednoruční uzávěr. Záruka 25 let.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceGardena

Vývoj ceny Gardena Comfort 8733


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.