Gardena Comfort 8733 - krátká recenze

25. ledna 2021 0
Gardena Comfort 8733
  • Hmotnost: 300 g
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Nůžky na trávu
567 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Mechanické nůžky na trávu Gardena Comfort 8733 se postarají o čisté a jednoduché zastřihování okrajů vašeho trávníku. Práce s nimi je nejen přesná, ale i jednoduchá, protože mají ergonomicky tvarovanou rukojeť s prvky z měkčeného plastu. Nože mají nepřilnavou povrchovou úpravu s vlnitým výbrusem, a tak je stříhání přesné s rovnoměrnou výškou a tráva se nelepí na čepele.

Speciální uložení nožů v ložisku se postará o rovnoměrné a rychlé stříhání celou jejich délkou. Praktickou částí nůžek je jednoruční bezpečnostní pojistka umožňující snadné a rychlé zajištění nůžek.

Výhody

  • nízká cena
  • záruka 25 let
  • nepřilnavá povrchová úprava
  • komfortní používání

Nevýhody

  • nenašli jsme

Závěr recenze: Za málo peněz dostanete v případě těchto mechanických nůžek na trávu skutečně hodně muziky. Jsou lehké, ergonomicky tvarované s nepřilnavým povrchem.

Co o Gardena Comfort 8733 píše eshop

Pro přesný střih okrajů trávníku. Ergonomický tvar rukojetí pro snadný střih. Prvky z měkčeného plastu pro příjemnou manipulaci. Vlnitý výbrus nožů drží trávu v oblasti stříhání a zajišťuje lehký, přesný střih. S povlakem proti ulpívání rostlinných zbytků, kalené nože pro dlouhou životnost. Nerezavějící, snadné čištění. Speciální uložení nožů v ložisku pro trvale silný střih po celé délce nožů. Lyžiny pro snadné vedení a stejnoměrnou výšku střihu. Praktický jednoruční uzávěr. Záruka 25 let.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceGardena

Vývoj ceny Gardena Comfort 8733


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.