Graef CM 702 - krátká recenze

22. září 2021 2
Graef CM 702
 • Typ: Elektrický mlýnek na kávu
 • Technologie mletí: mlecí kameny
 • Velikost zásobníku: 250 g
 • Hmotnost: 2 kg
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Mlýnky na kávu
2 978 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Pokud hledáte kvalitní mlýnek na kávu v německé kvalitě, představujeme vám elektrický model Graef CM 702. Za pozoruhodnou cenu přináší velmi dobré výsledky i pro ty nejvíce náročné milovníky kávy, čemu vděčí mimo jiné kónickému mechanismu mletí kávy.

Zapomínat netřeba ani na možnost nastavení jemnosti až na 24 stupňů a variabilní možnosti nastavení. Mlýnek je možné připojit přímo do páky, zásobník na zrna má na to dostatečnou kapacitu a to až 250 gramů. Přestože má vyšší hmotnost, manipulace s ním je snadná a to i díky navijáku přívodního kabelu. Základna je pro lepší stabilitu na stole pryžová.

Výhody

 • kvalitní pomletí kávy kónickým mechanismem
 • možnost mletí přímo do páky presso stroje díky odnímatelné spodní desce
 • velký zásobník na kávu vhodný i pro větší domácnost
 • široké nastavení jemnosti mletí až na 24 stupňů

Nevýhody

 • levný vzhled mlýnku barvou a povrchem připomínající plast
 • opravdu velmi vysoká hmotnost mlýnku, až 2 kg

Závěr recenze: Značkový mlýnek s kvalitní technologií mletí a velkým využitím

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
2 978 Kč Do obchodu Heureka.cz
Mall.cz ⭐️ prodej na splátky, doprava zdarma nad 1000 Kč
⭐️ aktuální probíhající akce → slevománie
3 299 Kč Do obchodu Mall.cz

Co o Graef CM 702 píše eshop

Namelte si čerstvá kávová zrna!

Kónický kávomlýnek GRAEF CM702 v černém elegantním designu potěší všechny gurmány, kteří preferují tradiční rituál přípravy kávy a rádi si umelou voňavé kávové zrna v pohodlí domova. S kávomlýnkem precizní německé společnosti Graef uchováte vysokou kvalitu mleté kávy a její intenzivní aroma. Vyhoví každé chuťové buňce s širokou nabídkou nastavení jemnosti.

Jemná nastavitelnost mletí

Samotný proces mletí funguje pomocí kamenových mlýnků. Speciální tvrdé kameny umožňují nastavit jemnost mletí a následnou sílu kávy, a to v rozsahu na stupnici 1 - 24. Tento robustní nerezový kónický mlecí mechanismus uchovává silné aroma a zaručuje perfektní mletí, při kterém se káva zpracuje rovnoměrně po celém objemu. Nedochází tak k jejímu přepalování a výsledkem je aromatická jemná káva s vynikající chutí. Nespornou výhodou je také nízká hlučnost při mletí.

Designové příslušenství

Kávomlýnek je vyroben z kvalitního plastu s hodnotnou povrchovou úpravou zaručující dlouhou životnost a nenáročnou údržbu. K základnímu příslušenství se řadí velký zásobník s těsnícím krytem, do kterého jednoduše nasypete kávová zrna přichystaná k umletí. Namletá káva se následně shromažďuje ve spodním zásobníku s odměrkou umístěnou na vnější straně nádoby. Tento zásobník pojme 250 g kávy a přísluší k němu perfektně těsnící víčko.

Pohodlí obsluhy

Zjednodušte si přípravu a umelte si kávu přímo do příslušných filtrů! Stačí upevnit držák filtru do úchytů mlýnku, kterými je kávovar vybaven. Použít můžete filtry o průměru 6 a 7 cm z jednotlivých výrokových řad. Celopryžová základna mlýnku se postará o vysokou stabilitu. Součástí výrobku je také kartáček ke snadné údržbě a praktická násypka na 95 g mleté kávy. Kávomlýnek GRAEF CM702 působí dojmem čistého, účelného a propracovaného výrobku, který výborně doplní vaši moderní kuchyň.

Specifikace

 • Velikost: 154 x 260 x 375 mm
 • Vlastnosti: Nastavení variabilního stupně mletí, automatické funkce mletí, čisticí kartáček, plnicí hrdlo, odnímatelná deska
 • Objem: 250 g
 • Příkon: 128 W
 • Mlýnek: Kužel
 • Barva: Černá

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceGraef
Barvačerná
Hmotnost1.8 kg
Kapacita násypky250 g
Energetické údaje
Příkon128 W

Vývoj ceny Graef CM 702


Komentáře

Tyhle recenze tu píše nějaký zoufalec. Kopíruji: “opravdu velmi vysoká hmotnost mlýnku, až 2 kg”. Pane bože, to je mlýnek na doma, kde ho jednou postavíte a tam bude stát furt a jeho vyšší hmotnost znamená, že je stabilní a současně, že to není žádný plasťák. To je hnus, tyhle recenze. Já mám doma Rancillio Rocky Doserless, který váží 7 kilo, tedy 3,5x tolik, co tento GRAEF. Mám ho 7 let, melu na něm 3-5x denně vždy tři porce a teprve minulý týden jsem měnil mlecí kameny. Jinak bez problémů. Jsem zvědav, jak dlouho vydrží Graef a jak dlouho nějaký vyložený plasťák, vážící půl kila. Vy jste mě fakt rozesmáli. Neuvěřitelné.

Dobrý den,
tak to jsme opravdu rádi, že jsme vás rozesmáli. Kávomlýnek Graef CM 702 patří v rámci našeho testu co se týče jeho váhy k těm těžším (11 z 12 recenzovaných modelů se nachází v rozpětí 0,2-2kg), takže výtka, že mlýnek má vyšší hmotnost je samozřejmě oprávněná… A popravdě, někdo doma nepotřebuje zrovna takový masivní a těžký model jakým disponujete právě vy, kterým se v kuchyni nedá pořádně pohnout, a který také díky jeho vysoké ceně si každý dovolit nemůže. Respektujte prosím právo každého zákazníka preferovat produkt na základě vlastních kritérií. Je dost smutné, pokud to považujete za zoufalství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.