Guzzanti GZ 120 - krátká recenze

7. března 2021 0
Guzzanti GZ 120
 • výrobce: Guzzanti
 • výrobní kapacita za 24 hod: 12 kg
 • hmotnost: 10,7 kg
 • rozměry: 31,5 x 24,4 x 37,3 cm
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Výrobníky ledu
3 490 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Guzzanti GZ 120 je další výrobník ledu z řady této známé značky. Tento nadčasový produkt vás potěší svou výrobní kapacitou až 12 kilogramů ledu za 24 hodin. To znamená, že za hodinku máte hotových půl kilogramu ledových kostek, přičemž kapacita nádoby je 0,6 kg.

Pro provoz tohoto modelu nepotřebujete žádný přívod vody, postačí naplnit nádobu o objemu 2,1 litru čistou vodou a uvést do chodu stiskem jednoho tlačítka. Disponuje možností volby ze dvou velikostí ledových kostek, jejichž výrobu můžete kontrolovat díky průhlednému víku na vrchu výrobníku.

Výhody

 • 12 kg ledu za 24 hodin
 • produkuje 2 velikosti kostek ledu
 • vyjímatelná nádoba na led

Nevýhody

 • nevyrábí kostky, ale kužely

Závěr recenze: Zařízení, které za krátkou dobu vyrobí dostatečné množství ledu. Určitě byste ho využili i na nějaké dobré párty.

Přečtěte si více...

Guzzanti GZ 120 - ve kterých eshopech nakupovat
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
3 490 Kč Do obchodu Heureka.cz
expert.cz ⭐️ akční leták → najdete zde
⭐️ doprava od 99 Kč
⭐️ platba: kartou, převodem, dobírkou, na splátky
⭐️ odvoz starého spotřebiče zdarma
4 140 Kč Do obchodu expert.cz
OKAY.cz ⭐️ sítě 90 prodejen elektra v celé ČR
⭐️ výnos do patra a zprovoznění / odvoz starého spotřebiče
⭐️ doprava od 99 Kč
3 999 Kč Do obchodu OKAY.cz

Co o Guzzanti GZ 120 píše eshop

Výrobník ledu GUZZANTI GZ 120

To pravé ledové osvěžení s výrobníkem ledu Guzzanti!

Je vaše mrazící kapacita na ledové kostky nedostačující? Pokud si chcete dopřát hojné množství těchto osvěžujících kostiček do letních nápojů a sektů, skvěle vám poslouží nadčasový výrobník ledu Guzzanti GZ 120 ve stříbrné barvě, kterým vás přesvědčí svou nadstandardní kvalitou, pečlivým zpracováním a líbivým designem.

Domů, do kavárny, do kanceláře

Jestli vám něco může přinést dokonalé potěšení v horkých dnech, tak je to chvilka odpočinku u ledově vychlazeného nápoje. Ať už zvolíte osvěžující mátové mochito, ledovou kávu nebo povzbuzující skleničku sektu po náročném dni, vždy vám přijde vhod výrobník ledu Guzzanti. Díky své výkonnosti najde uplatnění nejen v domácnostech, ale skvěle poslouží i v kancelářích či malých kavárnách a cukrárnách.

Ohromující množství ledových kostek

Guzzanti GZ 120 se stane výborným společníkem, který bez odmlouvání vyrobí až 12 kilogramů ledových kostek během 24 hodin. Jednoduchým přepočtem se dostaneme na výkon 0,5 kilogramů za jednu jedinou hodinu, přičemž kapacita nádoby na led dosahuje 600 gramů. Už vás nepřekvapí žádná nečekaná návštěva. Během 60 minut potřebných k uvítacím rozhovorům a usazení budou mít všichni milovníci ledové tříště svůj nápoj na stole.

Uživatelský komfort

Přístroj vyniká jednoduchým a komfortním ovládáním. Nepotřebujete žádný přívod vody, postačí naplnit nádrž o objemu 2,1 litrů čistou vodou a uvést do chodu stisknutím jednoho tlačítka. Na prázdnou nádobu na vodu nebo naopak na plnou nádobu na led vás upozorní indikátor. Uživatelský komfort zvyšuje vyjímatelná nádoba, což bude při výrobě velmi praktické.

Volba velikosti

Potěší vás i možnost zvolit si ze dvou různých velikostí kostek odpovídající vašim představám. Výrobník ledu Guzzanti nabízí moderní design s průhledným víkem, které umožňuje snadnou vizuální kontrolu při procesu výroby ledu. Součástí je také lopatka na led pro snadnou manipulaci s ledovými kostkami.

 • Hmotnost: 9.3 kg
 • Příkon: 150 W
 • Objem nádoby: 2.1 l

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceGuzzanti
Barvastříbrná
Příkon150 W
Hmotnost9.3 kg
Objem nádoby2.1 l

Vývoj ceny Guzzanti GZ 120


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.