inSPORTline Airbike Pro - krátká recenze

3. března 2021 0
inSPORTline Airbike Pro
 • nosnost: 160 kg
 • počet programů: 7
 • hmotnost zátěžového kola: 4,8 kg
 • hmotnost: 64 kg
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Air Bikes
24 390 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
inSPORTline.cz

InSPORTline Airbike Pro je domácí trenažér s robustní konstrukcí, vhodnou i do posiloven. Cvičením na tomto stroji zvyšujete svou vytrvalost, zvětšujete svalovou hmotu a spalujete mnoho kalorií. Spojením pedálů s rukojeťmi se dosahuje přirozený synchronní pohyb a celé tělo se uvádí do pohybu. Maximální nosnost přístroje je 160 kg. Při cvičení si můžete vybrat dokonce ze sedmi programů.

Ventilační odpor se svým individuálním proudem vzduchu zajišťuje intenzivní trénink na míru. To znamená, že čím rychleji špalete, tím větší je odpor. Sedadlo je nastavitelné výškově i hloubkově, což zajišťuje velmi pohodlný trénink. Tréninkový počítač monitoruje údaje o výkonnosti: dobu tréninku, rychlost, vzdálenost, otáčky za minutu, watty a spálené kalorie. Můžete k němu připojit také smartphone nebo tablet, na řídítkách je upevněn držák.

Výhody

 • s možností připojení přes bluetooth
 • praktický držák na smartphone a tablet
 • integrovaný tréninkový počítač ke sledování údajů o výkonnosti
 • kardio trenažér pro vysoce intenzivní tréninky

Nevýhody

 • vzhledem k jeho velikosti je dost těžký

Závěr recenze: Robustní domácí trenažér na posilování celého těla s moderními funkcemi.

Přečtěte si více...

InSPORTline Airbike Pro - ve kterých eshopech nakupovat
inSPORTline.cz ⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz, kvalitní, spolehlivý a známý eshop
⭐️ výprodej slevy a aktuální akce → najdete zde
24 390 Kč Do obchodu inSPORTline.cz

Co o inSPORTline Airbike Pro píše eshop

Vzduchový rotoped v provedení pro klubové a domácí využití s robustním rámem a šikovnou programovou výbavou! Užijte si intenzivní a nevšední kondiční trénink!

Vzduchový rotoped inSPORTline AirBike Pro reprezentuje nový typ moderních kardio strojů, na kterých si uživatel diktuje tempo každým šlápnutím. Zátěž tedy nastavovat nemusíte – zvyšuje se podle toho, jak intenzivně šlapete! Robustní rám unese až 160 kg a spolehlivě tak udržuje stroj stabilní i při nejvyšší námaze. Ramena s madly jsou stejně jako pedály propojena s ventilátorem, takže během tréninku cvičíte rukama i nohama zároveň. Další možnost je opřít si chodidla o stupačky a zaměřit se pouze na procvičení paží. Díky tomuto důmyslnému systému si můžete vybrat, zda posilovat celé tělo, nebo jen horní polovinu!

Pro zpestření tréninku nabízí AirBike Pro několik šikovných programů! Kromě klasického rychlého startu tu máte intervalové tréninky a programy s nastavením cíle cvičení. Můžete si dokonce i nastavit intervalový program podle svých představ – a uzpůsobit tak trénink zcela svým potřebám. Za zmínku také stojí program pro nastavení cílové tepové frekvence. Nastavte si tepovou frekvenci, které chcete během tréninku dosáhnout a rotoped vám na displeji ukáže, jak máte šlapat. Všechny naměřené hodnoty uvidíte na jednoduchém LCD displeji.

Vzduchový odpor

Díky vzduchovému brzdnému systému není třeba na rotopedu AirBike Pro jakkoli nastavovat stupeň zátěže tréninku – ventilátor se otáčí podle toho, jak rychle šlapete. S kadencí šlapání stoupá i zátěž, a to zcela plynule a bez zbytečných přerušení.

Intervalový trénink

Jednou z hlavních funkcí rotopedu AirBike Pro jsou přednastavené intervalové programy, které vám umožní zahájit cvičení stisknutím jediného tlačítka. Intervalový trénink rychle střídá vysoké vypětí s odpočinkem a pomáhá vám tak spalovat tuky. Jestliže vám délka přednastavených intervalů nevyhovuje, máte možnost nastavit si vlastní program přesně dle svých představ.

Polohovatelné sedlo

Správný posed je klíčovým prvkem pro efektivní trénování na rotopedu. Proto AirBike Pro disponuje nastavitelným sedlem s pohodlným polstrováním. Výšku sedla lze měnit o 11 stupňů, zatímco horizontální polohu o sedm. Uživatel má tak jedinečnou možnost upravit si posed přesně dle svých představ.

Klíčové vlastnosti:

 • rotoped se vzduchovým brzdným systémem pro intenzivní trénink
 • přehledný a jednoduchý LCD displej
 • pohodlné polohovatelné sedlo
 • transportní kolečka
 • držák na láhev (láhev součástí balení)
 • stojan na mobil
 • systém pro vyrovnání nerovnosti podlahy
 • přijímač signálu pro hrudní pás na frekvenci 5 kHz (hrudní pás není součástí balení, doporučujeme použít například hrudní pásy Polar)
 • 7 programů: 2 přednastavené intervalové programy, manuální intervalový program, nastavení cílové hodnoty (čas, vzdálenost, kalorie, tepová frekvence)
 • displej zobrazuje: čas, otáčky za minutu, rychlost, vzdálenost, kalorie, výkon ve wattech a aktuální tepovou frekvenci

Technický popis: hmotnost zátěžového kola 4,8 kg ovládání zátěže zátěž stoupá s rychlostí šlapání počet stupňů zátěže neomezeno brzdný systém vzduchový volnoběh ano celkový počet programů 7

HRC program ne

WATT program ne orientační test tělesné kondice (Recovery) ne změření množství tělesného tuku (Body Fat) ne manuální program ano snímače tepové frekvence ne držák na lahev ano stojan na mobil ano transportní kolečka ano systém vyrovnání nerovností ano přijímač hrudního pásu ano hrudní pás součástí balení ne audio vstup ne sklápěcí konstrukce ne celkové rozměry stroje 124 x 69,5 x 140 cm rozměry ve sklopeném stavu * maximální nosnost 160 kg maximální výška cvičence bez omezení hmotnost 64 kg zdroj napájení 2x AA baterie kategorie

S (dle EN957) použití polokomerční, klubové, domácí

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceInsportline
Nosnost160 kg kg

Vývoj ceny inSPORTline Airbike Pro


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.