Klarfit Pacemaker X3 běžecký pás

Georgina Babinová Recenze 2. prosince 2021 0
Klarfit Pacemaker X3
 • výkon motoru: 1,5 HP
 • počet stupňů sklonu: 3
 • sklon: mechanický
 • počet programů: 12
 • sklápěcí konstrukce: -
 • nosnost: 120 kg
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Bežecké pásy
9 999 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Pacemaker X3 je běžecký pás oblíbené značky Klarfit. Je vybaven monitorem srdeční činnosti a tréninkovým počítačem, který nabízí 12 programů a je možné jej zatížit maximální hmotností 120 kilogramů. Klarfit Pacemaker X3 je obzvláště zajímavý pro začátečníky a ty lenivších, ale odhodlaných, protože takto mohou absolvovat běžecký trénink mezi vlastními čtyřmi stěnami aniž by se museli vzdát jakéhokoliv komfortu. Naše dnešní recenze vám toto zařízení představí podrobněji.

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
9 999 Kč Do obchodu Heureka.cz

Základní informace

Výrobce Klarfit prodává Pacemaker X3 jako pokročilý model pro domácí trénink a v tomto smyslu přístroj technicky i vybavil. Jde například o motor, jehož výkon v nepřetržitém provozu dosahuje 1,5 hp a maximální rychlost 12 km / h, 12 předprogramovaných tréninkových programů pro kardio, intervalový nebo vytrvalostní trénink.

Mezi další vlastnosti tohoto běžeckého trenažéru patří 3-polohový nastavitelný úhel sklonu (3%, 5% a 7%) a přehledný displej se zobrazením pulsu, tempa, kalorií atd. Běžecká plocha o rozměrech 40 x 110 centimetrů je dostatečně velká a rychlost se dá individuálně regulovat od 0,8 do 12 kilometrů za hodinu, takže v rámci svých možností nabízí Klarfit Pacemaker X3 nejen poměrně pohodlný, ale také rychlý trénink.

Důležité parametry:

Maximální nosnost:120 kg
Maximální rychlost:12 km / h
Tréninkové programy:12
Konzola / LCD displej:ano
Skládací:ano
Klíč na okamžité zastavení:ano
Monitor srdeční frekvence:ano
Počítání spálených kalorií:ano
Hmotnost:28 kg
Délka napájecího kabelu:185 cm

 

Trénink na běžeckém pásu Klarfit Pacemaker X3

S Klarfit Pacemaker X3 můžete běžet maximální rychlostí 12 km / h. Pokud je to už pro vás příliš málo, zkuste si prohlédnout dražší modely. Pro začátečníky je tato rychlost ve většině případů dostatečná. Přístroj nabízí i 12 cvičebních programů, které poskytují tréninku dostatek rozmanitosti. Navíc lze nastavit tři různé výšky stoupání (0%, 3%, 5%, 7%). Více úrovní gradientu poskytuje ještě větší rozmanitost.

Přehledný LCD displej umožní snadnou obsluhu. Rychlá volba rychlosti vám umožní nastavit novou rychlost během několika sekund (na 3, 5 a 7 km / h). Běžecký pás bohužel nenabízí možnost pauzy. K dispozici je tlačítko zastavení, které však ukončí program. Během tréninku nelze udělat přestávku. Pro začátečníky však Klarfit Pacemaker X3 nabízí neuvěřitelně rozmanitý trénink.

 

Funkce a vlastnosti

Madla výrobce nejen měkce vypolstroval, ale v tomto bodě bychom chtěli zdůraznit i integrovanou funkci měření pulzu. Tlačítka ke spuštění a zastavení běžícího pásu, jakož i na regulaci rychlosti se rovněž nacházejí na madlech, co se postará o zvýšenou úroveň bezpečnosti během tréninku. Bohužel zobrazované hodnoty na displeji, ať už je to spotřeba kalorií, hodnoty srdeční frekvence nebo vzdálenosti, se zdají být trochu nepřesné.

Běžecký pás Klarfit Pacemaker X3 je vybaven magnetickým bezpečnostním klíčem, který lze připevnit k odpovídajícímu bezpečnostnímu senzoru zařízení pomocí magnetu a připevnit k oblečení uživatele pomocí spony. Pokud náhodou spadnete, nebo opustíte běžecký pás, bezpečnostní klíč se vytáhne ze senzoru a pás se okamžitě zastaví. Kromě toho musí být pás obzvláště bezpečný ve sklopeném stavu, protože pokud se náhle posune dolů, může to vést k vážným zraněním, například pokud se děti hrají v blízkosti. Proto má Klarfit boční kolík, který fixuje běžeckou plochu, aby zůstala ve vertikální poloze.

Pacemaker X3 je vybaven dvěma praktickými držáky. Je to místo, kde je možné uložit šperky, MP3 přehrávač, láhev s vodou nebo telefon. Mnoho běžeckých pásů je k dispozici pouze v klasické černé nebo stříbrné barvě. Klarfit Pacemaker X3 vás přesvědčí i různými barevnými možnostmi.

 

Hlučnost

Běžecké pásy jsou obvykle o něco hlučnější jako například cross trenažér nebo ergometr. Při každém kroku samozřejmě slyšíte náraz. Zejména ze začátku může být zařízení trochu hlasitěji. Pokud máte velmi tenké stěny, tento běžecký pás neumíme doporučovat zcela bez výhrad.

 

Konstrukce Klarfit Pacemaker X3

Klarfit Pacemaker X3 je v každém případě velmi stabilní a kvalitně zhotovený. Stabilitu poskytuje kovová konstrukce. Zařízení tedy ne vyrobené z levného plastu, což je zárukou dlouhé životnosti. Pacemaker X3 se dodává jako demont. Základní součásti, jako jsou počítač, běžecká plocha a motor, jsou však prefabrikované a už se nemusí montovat. Jsou jen navzájem spojeny jako existující komponenty. Pro bezproblémovou a rychlou montáž je velmi užitečný ilustrovaný návod, který najdete i zde.

Běžecký pás Klarfit Pacemaker X3 lze jistě nazvat malým prostorovým zázrakem. Jeho rozměry už ani v pracovním stavu nejsou příliš expanzivní – 65 x 130 x 150 cm. Pokud však pás sklopíte pomocí zvedacího systému s hydraulickým válcem, získáte kompaktní zařízení s rozměry pouze 65 x 135 x 60 cm, které se vejde i do malého rohu. Pro snadnější přepravu byl stroj vybaven dvěma kolečky.

 

Poměr cena / výkon

Aktuálně se tento model prodává za 8000 Kč a můžeme říci, že Klarfit přináší dobrou kvalitu za přiměřenou cenu. Pokud jde o výkon, který nabízí, je v adekvátní cenové hladině v porovnání s podobnými zařízeními a boduje především nízkou hmotností, skladností a množstvím programů.

 

Čemu ještě věnovat pozornost?

K použití pásu potřebujete prostor následujících rozměrů: 150 x 65 x 130 cm (DxŠxV). Protože jde o elektrický běžecký pás, který je vybaven adaptérem AC 220V a 50Hz, potřebujete samozřejmě zdroj energie. Běžecký pás Klarfit Pacemaker X3 má kabel dlouhý 185 cm, díky kterému je relativně jednoduché dosáhnout k elektrické zásuvce. Na spuštění trenažéru a počítače je třeba pouze stisknout hlavní vypínač na zadní straně jednotky. A trénink může začít.

 

Recenze zákazníků

Podle našeho názoru Klarfit Pacemaker X3 nabízí variabilní možnosti tréninku, disponuje všemi funkcemi, důležitými pro bezpečnost používání a nabízí uživateli, díky mnoha možnostem nastavení, skutečně vysoký stupeň komfortu. A co na něj říkají zákazníci, kteří si ho zakoupili?

Recenze Klarfit Pacemaker X3

Viz více zkušeností z Heureky zde

 

Klarfit Pacemaker X3 – shrnutí na závěr

Pokud hledáte solidní běžecký pás pro domácí použití, měli byste na svém seznamu mít i tento model od společnosti Klarfit. Chodcům, běžcům, i těm, kteří chtějí své tréninky pomalu stupňovat, je možné jej bez váhání doporučit. Ať už jde o zvýšení celkové kondice nebo o zlepšení vytrvalosti, Klarfit Pacemaker X3 vám může být skutečně nápomocný. Za velmi příznivou cenu získáte skvělou kvalitu a dostatek technických doplňků.

Výhody

 • dobrý poměr ceny a kvality
 • nápadně barevný design
 • skládací konstrukce
 • množství přednastavených programů

Nevýhody

 • je poměrně hlučný
 • zobrazené hodnoty nejsou zcela přesné

Závěr recenze: Klarfit Pacemaker X3 má dobrý poměr ceny a kvality, není překvapením, že byl na Heuréce oceněn jako produkt roku 2017.

Hodnocení autora
 • poměr ceny a výkonu
 • funkce
 • komfort
 • kvalita provedení

Souhrn

Klarfit Pacemaker X3 má dobrý poměr ceny a kvality, není překvapením, že byl na Heuréce oceněn jako produkt roku 2017.

4.6

Klarfit Pacemaker X3

✅ Cena: 9 999 Kč

Chci Klarfit Pacemaker X3 Heureka.cz
Vývoj ceny Klarfit Pacemaker X3


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktorka magazínu Cestakbydleni.cz. Rada cestuji, mám ráda lidi a život, který bychom si už bez různých pomocníků do kuchyně nebo domácnosti ani neuměli představit. Někdy se však ztrácíme v bludišti nesčetných možností, které nám moderní technologie nabízejí. Doufám, že i mé články vám trochu pomohou v orientaci a také díky nim se rozhodnete vždy správně.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.