Klarfit Rocketboy 366 – skutečně bezpečná trampolína střední velikosti (recenze)

Georgina Babinová Recenze 14. září 2021 0
Klarfit Rocketboy 366cm + vnitřní ochranna síť + žebřík
 • nosnost: 150 kg
 • průměr: 366 cm
 • výška: 180 cm
 • materiál podložky: polypropylen
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Trampolíny
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Rodiče dětí náchylné na nehody potěší především bezpečnostní prvky trampolíny Klarfit Rocketboy 366. Jde o inovovaný žebřík se schůdky s protiskluzovou úpravou, dvojité nohy a speciální konstrukce, která je zárukou stability. Tato značka trampolíny se dodává ve třech různých velikostech i barvách: 366 cm, 250 a 430 cm a v modré, zelené a růžové.

Klarfit Rocketboy 366 – základní informace

Zahradní, resp. outdoorová trampolína Klarfit Rocketboy 366 je model, který zvládne maximální zátěž 150 kilogramů. Proto je vhodný nejen pro děti, ale i dospělí si mohou užít zábavu, nebo použít skákací zařízení jako jedinečnou možnost fitness. Protože i když mají být skákací trampolíny hlavně zábavné – vynaložené úsilí vede k perlám potu na čele a je to docela slušný workout.

Trampolína Klarfit Rocketboy 366

Důležité parametry: 
Průměr:366 cm
Nosnost:150 cm
Ochranná síť:ano
Schůdky:ano

Návod k obsluze najdete zde.

 

Charakteristiky trampolíny

Trampolíny jsou zábavné bez ohledu na věk. Ať už hledáte aktivní zábavu pro vaše děti, nebo víte, že trampolíny se považují za jedno z nejlepších kalistenických cvičení vysoké intenzity s nízkým dopadem, a chcete ji pro sebe, Klarfit Rocketboy 366 je v každém případě skvělá volba.

 

➡️ Tvar

Trampolína má kruhový tvar, který je i nejčastěji viděn v zahradách. Tento tvar vyžaduje při své konstrukci méně nosných článků. Kruhový tvar nasměruje pohyb do středu povrchu bez ohledu na to, kde na podložce uživatel skočí a má menší odraz, což zvyšuje bezpečnost pro mladší nebo méně zkušené uživatele. Tento tvar je nejvhodnější pro jednotlivce, kteří se učí, jak používat trampolínu. Tvar trampolíny nasměruje uživatele do středu akčního povrchu, což snižuje pravděpodobnost, že náhodně vypadne z bezpečnostní sítě.

 

➡️ Rozměr

Klarfit Rocketboy 366, jak již i pojmenování napovídá, má průměr 366 cm. Tento rozměr je charakteristický pro trampolíny střední velikosti. Je vhodný pro maximálně dva skokany. Odskok je pro ně dostatečně velký a poskytuje dostatek prostoru pro dokonalou zábavu.

 

➡️ Konstrukce

Výrobce použil při konstrukci trampolínového rámu trubkovou ocel. Práškové lakování je zárukou odolnosti proti rzi i povětrnostním podmínkám. O stabilitu se postarají čtyři dvojité nohy. Klarfit věnoval mimořádnou pozornost bezpečnosti tohoto modelu. Trampolína přichází s bezpečnostní sítí a polstrovanými pružinami, kterých je 72. Polstrování pružin může zabránit úrazům. Na rozdíl od jiných modelů je bezpečnostní síť připevněna zevnitř, což je dalším bezpečnostním prvkem. Skákací podložka je vyrobena z polypropylenu a její povrch je ošetřen ochranou proti UV záření, čímž se prodlužuje její životnost.

 

➡️ Nosnost

Trampolíny mají specifické hmotnostní limity a tyto pokyny jsou důležité pro bezpečnost uživatelů. Klarfit Rocketboy 366 má nosnost 150 kilogramů. Její ignorování jen na vlastní nebezpečí!

Klarfit Rocketboy 366 a děti

 

Jak bezpečně používat trampolínu Klarfit Rocketboy?

Před každým použitím ji zkontrolujte, abyste se ujistili, že všechny komponenty jsou bezpečně připevněny. Vždy kontrolujte nepřiměřené opotřebení, které by mohlo být nebezpečné. Vyměňte všechny opotřebované, chybějící nebo vadné části.
Zajistěte, aby prostor kolem trampolíny byl volný a bez jakýchkoliv překážek. Nedávejte ji do blízkosti budov, stěn, stožárů, plotů, keřů a chodníků. Ujistěte se, že ani nad trampolínou nic není. Jinými slovy, žádné nadzemní kabely, osvětlení, větve stromů, přesah budov atd. Trampolínu umístěte na rovnou plochu, abyste minimalizovali riziko převrácení. Dbejte na to, aby uživatelé vážili méně než je maximální doporučená nosnost.

 

Proč je skákání na trampolíně skvělé úplně pro všechny a dokonce i pro seniory?

 • je účinnější než jogging – pro průměrnou ženu s hmotností 65 kg může jedna hodina strávená skákáním na trampolíně spálit 210 kalorií. Na druhé straně kilometr joggingu střední intenzity dosahuje hodnotu pouze 105 kalorií. Skákání poskytuje i více biochemických efektů a je méně náročný na srdce v porovnání s joggingem.
 • nízký dopad – pokud jen nejste teenageři, kteří se ještě nemohou dovolávat výraz „bolest kloubů”, mělo by být prioritou cvičení s nízkým dopadem. Skákání na trampolíně absorbuje 87 procent dopadu, který vaše dolní končetiny zažívají při joggingu na konvenčním povrchu, jako je například betonový chodník.
 • přetížení – pokud to zatím nezní dost přesvědčivě, přečtěte si, co k tomu říká NASA. Když se odrazíte od trampolíny, vystavujete se přetížení, které je dvoj- až trojnásobkem vaší tělesné hmotnosti. Pak náhle zpomalíte a v nejnižším bodě skoku zažijete úplný stav beztíže. Tato kombinace vytváří mnohem lepší svalový tonus a zlepšuje výdrž. Že jste to nevěděli ?! Nebo jo?
 • rodinná aktivita – trampolíny jsou skvělým způsobem, jak být fit a bavit se při tom rodinně.

💡 TIP Pokud jsme vás přesvědčili a chtěli byste o nabídce trhu v oblasti trampolín získat ucelenější obraz, přečtěte si test nejlepších trampolín roku 2021.

 

Co se nám na Klarfit Rocketboy 366 líbí?

 • dostatečně velká nosnost
 • vylepšený žebřík s protiskluzovými schůdky
 • stabilní konstrukce
 • maximálně bezpečná
 • kryt proti dešti součástí balení
 • UV chráněná skákací podložka
 • bezpečnostní síť je připevněna zevnitř
 • formě prášku lakování nejen dobře vypadá, ale také zvyšuje odolnost a životnost
 • polstrované pružiny
 • přichází v různých barevných provedeních
 • jednoduše se skládá
 • cena přátelská k peněžence

 

Co se nám na Klarfit Rocketboy 366 nelíbí?

 • kvalita manuálu není dostatečná

 

Recenze zákazníků

Téměř neexistují. Na českých a slovenských stránkách vůbec a také na zahraničních jejich je velmi málo. Ale ty, které jsme našli jsou na 100% pozitivní. Oceňují zejména připevnění sítě zevnitř, jednoduchost montáže a samozřejmě faktor zábavy. Zmíněné hodnocení najdete zde.

 

Shrnutí na závěr

Pokud hledáte trampolínu střední velikosti s top bezpečnostními prvky za rozumnou cenu, pak jste se dostali ke správné recenzi. Je skvělá pro všechny generace vaší rodiny. Trampolína má stabilní konstrukci a při správné péči vám bude sloužit roky. Žebřík a kryt proti dešti jsou už jen příjemnými detaily, které u jiných modelů nejsou vždy samozřejmostí.

Výhody

 • montáž zvládne já jedna osoba
 • bezpečná
 • stabilní

Nevýhody

 • manuál nekvalitní

Závěr recenze: Velká trampolína, na níž se sem tam pokazí zip nebo roztrhne síť.

Hodnocení autora
 • Bezpečnost
 • Design
 • Poměr cena / hodnota

Souhrn

Ideální volba pro všechny, kteří hledají stabilní, dostatečně velkou trampolínu za rozumnou cenu.

4.2
Vývoj ceny Klarfit Rocketboy 366cm + vnitřní ochranna síť + žebřík


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktorka magazínu Cestakbydleni.cz. Rada cestuji, mám ráda lidi a život, který bychom si už bez různých pomocníků do kuchyně nebo domácnosti ani neuměli představit. Někdy se však ztrácíme v bludišti nesčetných možností, které nám moderní technologie nabízejí. Doufám, že i mé články vám trochu pomohou v orientaci a také díky nim se rozhodnete vždy správně.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.