Klarfit Ultimate Gym 3500 - krátká recenze

2. prosince 2021 0
Klarfit Ultimate Gym 3500
  • maximální zatížení: -
  • nosnost: 250 kg
  • minimální délka tyče: -
  • rozteč nosných stojek: -
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Posilovací lavice
5 199 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

Klarfit Ultimate Gym 3500 je tréninkové centrum v typickém nápadném designu Klarfit, které nabízí efektivní trénink pro celé svaly těla: údery latissima, ploché nebo šikmé bench pressy, klečení a kopání nohou a cviky motýlů. Všechny části designu můžete přizpůsobit vašim potřebám. Maximální nosnost stroje je 250 kilogramů. Povrch je příjemně polstrovaný, nenáročný na údržbu a rychle schne. Hmotnosti a činkové hřídele nejsou součástí dodávky. Zařízení je v rozloženém stavu.

Výhody

  • velmi přátelská cena
  • stabilní
  • multifunkční

Nevýhody

  • ve své kategorii nemá

Závěr recenze: Malá domácí posilovna, se kterou si procvičíte celé tělo.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
5 199 Kč Do obchodu Electronic-star.cz
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
5 099 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Klarfit Ultimate Gym 3500 píše eshop

Posilovací centrum Klarfit Ultimate Gym 3500 je ideální tréninkové zařízení cílené pomoci pro větší silový potenciál svalstva břicha, paží, nohou a zádových svalů – zkrátka svalstva celého těla. Nabízí adekvátní trénink začátečníkům i pokročilým, poskytuje přiměřený trénink jednotlivých svalů nebo v kombinaci cvičebních komponentů i trénink celých skupin svalů.

Posilovací centrum Klarfit Ultimate Gym 3500 je ideálně vhodné pro pestrý trénink jako: tahy latissimy, ploché nebo šikmé bench press, předkopávání a zakopávání nohou a butterfly cvičení ramen.

Hlavní části této domácí posilovací stanice – dva čalouněné povrchy – jsou příjemně polstrované a nabízejí ideální odpor. Povrchový materiál ploch pro ležení je nenáročný na údržbu, odolný proti oděru a kromě toho rychle schne.

Rozsáhlé kombinační možnosti zařízení a cvičení umožňují individuální a efektivní trénink celého těla, zatímco různé možnosti nastavení zařízení dovolují specifické osobní přizpůsobení a sportovně-medicínsky přiměřené držení těla. Pevná ocelová konstrukce posilovacího centra Klarfit Ultimate Gym 3500 zajišťuje Vaši bezpečnost během cvičebního procesu, takže se můžete soustředit na nabírání svalstva.

Vezměte prosím na vědomí, že produkt je dodáván jako montážní sada. Montáž je Vám zabere – v závislosti na zručnosti – cca 45 minut. Vzhledem k hmotnosti a velikost je doporučená montáž 2 osobami.

Vezměte prosím na vědomí, že lavice je dodávána bez závaží a hřídele na činky.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceKlarfit
Typbench
Druh lavicešikmé
Parametry
Nosnost250 kg

Vývoj ceny Klarfit Ultimate Gym 3500


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.