Klarfit Vib 1000 ib - krátká recenze

23. října 2021 0
Klarfit Vib 1000 ib
  • nosnost: 120 kg
  • typ vibrací: horizontální
  • automatické programy: ano
  • stupně vibrace: 30
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Vibrační plošiny
2 999 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

Vibrační plošina Klarfit Vib 1000 vám cvičení zjednoduší vyznačenými zónami na vibrační ploše, díky kterým bude vaše pozice vždy správná a cíleně zatížíte vždy vybranou skupinu svalů. Svaly procvičíte bez velké námahy a za krátký čas. Délku i intenzitu tréninku si zvolíte sami, nebo vám v tom pomůže 5 přednastavených programů. Aktuální nastavení se zobrazí na přehledném LCD displeji. Součástí balení je i dálkové ovládání a fitness popruhy s pěnovými rukojeťmi.

Výhody

  • účinná
  • tichý chod
  • rozumná cena

Nevýhody

  • větší váha
  • chybí Český návod k použití

Závěr recenze: Vibrační plošina, se kterou dosáhnete požadované výsledky a ani nezruinuje váš rozpočet.

Přečtěte si více...

kde koupit
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
2 999 Kč Do obchodu Electronic-star.cz

Co o Klarfit Vib 1000 ib píše eshop

Klarfit Vib 1000 vibrační plošina je perfektní tréninkový partner pro různé skupiny svalstva, na zlepšení kondice a rovnováhy. To vše pouze s jedním jediným, účinným fitness zařízením - a dokonce bez velké námahy a potřebných poznatků.

Vibrační workout aktivuje různé tělesné zóny bez zatížení vazů a kloubů. Obzvláště posílení zádových a pánevních svalů vyžaduje vzpřímené držení těla a dodatečně pomáhá při správném běhání. Těmito cvičeními účinně oslovíte i svaly, které nejsou zapojeny do cvičení. Vibrační zařízení neslouží pouze k budování svalové hmoty, ale výborně se hodí na natažení kožní a vazivové tkáně, pomáhá při odbourávání celulitidy a snižování tělesného tuku. Dodatečně trénujete i krevní oběh a posilujete pohyblivost obecně. Abyste cíleně zatížili různé skupiny svalstva, je třeba změnit polohu postavení. Na to se na protiskluzové ploše nacházejí vyznačené zóny, které při tréninku umožňují optimální umístění chodidel. Různé cvičební variace můžete díky tréninkové ploše o rozměrech 67 x 32 cm provádět ve stoje, vsedě nebo vleže. Dva dodávané fitness popruhy přivádějí vibrace až do ramen, aby je také zapojily do tréninku. Přehledně rozdělen LCD displej Vám během workoutů ukazuje nastavený program, intenzitu i délku trvání. Zdlouhavé workout cvičení patří již také do minulosti - trénink přímo u Vás doma, kdykoliv se Vám zachce.

Díky kompaktní celkové konstrukci si Klarfit Vib 1000 vibrační plošina najde své místo dokonce i malých obytných prostorech. Po úspěšném použití můžete zařízení bez námahy odložit, aby čekalo na další použití.

Čtyři nožičky šetrné k podlaze a tlumící vibrace chrání nejen citlivé podlahy před poškozením, ale také oddělují zařízení od země. Nadměrné pohyby zařízení a s nimi spojený vznik hluku je tlumením vibrací pohlcen.

Dostupné barvy: černá (produkt 10032162), červená (produkt 10032163).

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceKlarfit

Vývoj ceny Klarfit Vib 1000 ib


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.