Klarstein Biancolatte Nero - krátká recenze

2. prosince 2021 0
Klarstein Biancolatte Nero
  • objem: 0,2 l
  • objem napěněného mléka: 0,1 l
  • příkon: 400 W
  • materiál: nerezová ocel
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Napěňovače mléka
969 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

Do Klarstein Biancolatte Nero stačí nalít studené mléko a za 90 sekund máte k dispozici dokonalou mléčnou pěnu s teplotou 65 °C. Zařízení je vybaveno termostatem, který brání přehřátí i připálení mléka. Jakmile mléko dosáhne požadované konzistenci a teplotu, funkce automatického vypnutí přístroj vypne. Zpěnit samozřejmě můžete i studené mléko, nebo jej ohřát bez napěnění. V jednom cyklu zahřeje stroj 200 ml mléka nebo vyrobí 100 ml mléčné pěny.

Výhody

  • jednoduchá údržba
  • komfortní manipulace
  • dokonalá pěna

Nevýhody

  • jestliže se po ukončení cyklu okamžitě nevyčistí, mléko se může připálit

Závěr recenze: Německá značka Klarstein i v tomto případě nabízí vynikající výkon za rozumnou cenu.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
969 Kč Do obchodu Electronic-star.cz
Klarstein.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
969 Kč Do obchodu Klarstein.cz
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 139 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Klarstein Biancolatte Nero píše eshop

Fanoušci Latte Macchiata a cappuccina vědí, že skutečný požitek z kávových specialit lze získat pouze se správnou mléčnou pěnou. Tu lze rychle a pohodlně připravit s napěňovačem Klarstein Biancolatte Nero. Jednoduše naplňte studené mléko do zařízení, zapněte a je hotovo. Během 3-4 minut se mléko pomocí topného tělesa s výkonem 400 W ohřeje na 65°C a zároveň napění na jemnou pěnu. Vnitřní termostat kontroluje proces a zajišťuje, že mléko dosáhne správnou teplotu, aby nebyla ovlivněna chuť kávy. Automatický vypínací mechanismus ukončí vybrané programy, jakmile dosáhne mléko správnou konzistenci a teplotu. Tímto se zabrání připálení, převaření nebo zbytečné časové prodlevě. Další výhoda ohřívací konvice je, že na rozdíl od tyčových napěňovačů není nutný dodatečný ohřev mléka a metličku není potřeba držet, čímž se získá čas i volné ruce pro přípravu kávy.

Zařízení umí ještě více: V závislosti na zvolené metličce umožňuje i napěnění studeného mléka nebo obyčejný ohřev mléka. Takže lze vytvořit například falešnou šlehačku do ledové kávy, zatímco uvařené mléko je nezbytností na Café latte nebo horkou čokoládu. V jednom pracovním chodu lze ohřát a zpěnit až 100 ml mléka nebo ohřát 200 ml mléka. 360° základna zařízení zaručuje, že si už nikdy nebudete muset dělat starosti, zda je umístění konvice správné. Jednoduše nasadit - vždy sedí. Výlevka usnadňuje nalévání připraveného mléka, zatímco nepřilnavý povrch zajišťuje, že zařízení lze po použití velmi snadno vyčistit. Průhledné víko pomáhá udržet vše pod dohledem. Dvoustěnná konstrukce se postará o to, aby uvnitř zůstávalo vše teplé, zatímco vnější povrch napěňovače na mléko se neohřívá, a proto umožňuje snadnou manipulaci s horkým mlékem.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceKlarstein

Vývoj ceny Klarstein Biancolatte Nero


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.