Klarstein Dolce Bacio TK49-DolceBacio-WH - krátká recenze

26. února 2021 0
Klarstein Dolce Bacio TK49-DolceBacio-WH
 • objem mísy: 2 l
 • barva: kovová
 • displej: ano
 • vyjímatelná nádoba: ano
 • hmotnost: 12 kg
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Zmrzlinovače
6 449 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Klarstein.cz

Zmrzlinovač Klarstein Dolce Bacio TK49-DolceBacio-WH nabízí úctyhodný 2 litrový objem a mimořádně efektivní spotřebu energie - pouze 180 W. Ovládá se intuitivně pomocí dotykového panelu. Informace o aktuálním stavu procesu výrobu vám podá LCD displej.

Po skončení přípravy zmrzliny se přístroj automaticky přepne na chladicí režim, aby se zmrzlina nerozpustila. Součástí balení je také zmrzlinová naběračka. Praktickou výhodou tohoto modelu je, že není nutné před chlazení.

Výhody

 • není třeba před chlazení
 • velikost XXL
 • nízká spotřeba energie
 • intuitivní ovládání

Nevýhody

 • vysoká cena

Závěr recenze: Zmrzlinovač, který připraví zmrzlinu jako z cukrárny na rohu.

Přečtěte si více...

Klarstein Dolce Bacio TK49-DolceBacio-WH - ve kterých eshopech nakupovat
Klarstein.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
6 449 Kč Do obchodu Klarstein.cz
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
6 449 Kč Do obchodu Electronic-star.cz

Co o Klarstein Dolce Bacio TK49-DolceBacio-WH píše eshop

Konečně dobá ledová! Chutná zmrzlina v XL rodinné velikosti! Se zařízením na výrobu zmrzliny Klarstein Dolce Bacio vyrobíte v okamžiku lahodné zmrzlinové a jogurtové speciality, jako jsou zmrzliny, sorbety nebo mražené jogurty. Zcela nezávisle na ročním období si přijdou na své malí i velcí mlsouni. „Máte chuť na zmrzlinu v rodinných XL porcích? Domácí zmrzlinové výtvory s lahodnými přísadami bez předchlazení."

Klarstein Dolce Bacio je skutečný turbo stroj na zmrzlinu, který v průběhu jedné hodiny promění v eloxované termo nádobě vybrané ingredience na lahodně krémovou zmrzlinu v objemu až do 2 litrů. To zaručuje dokonalé ochlazení v horkých dnech a skvělou zábavu na dětských narozeninových oslavách - stejně jako dobrý pocit, že vždy víte, že se do vaší zmrzliny dostanou vždy jen ty nejlepší ingredience. Není tedy žádným problémem reagovat na osobní chutě a potravinová omezení, jako jsou nesnášenlivost laktózy či různé alergie. Praktický koncept otevírání FlavourMix umožňuje nekomplikovaně přidat další složky během probíhající přípravy a otevírá tím mnoho nových příležitostí pro přípravu pochoutek. Toto vše dosahuje zařízení na výrobu zmrzliny s velmi ekonomickou spotřebou energie pouze 180 W. „Jednoduché jako nikdy: v několika krocích k ledové senzaci."

Ovládání zařízení na výrobu zmrzliny je velmi jednoduché a prostřednictvím intuitivního horního dotykového panelu a digitálního displeje se jednoduše vybere požadovaný čas přípravy od 5 do 60 minut a zařízení se spustí. Během provozu se zde zobrazuje i zbývající čas přípravy. Po uplynutí doby přípravy se zařízení na výrobu zmrzliny rovnou přepne na jednohodinový chladicí režim, aby zmrazené lahůdky neroztály. Na rozdělování hotové zmrzliny a na zdobení je k dispozici zmrzlinová naběračka.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceKlarstein
Příkon180 W
Objem mísy2 l
Vyjímatelná nádobaano

Vývoj ceny Klarstein Dolce Bacio TK49-DolceBacio-WH


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.