Leifheit 52014 Twist System New úklidová sada - krátká recenze

14. září 2021 0
Leifheit 52014 Twist System New úklidová sada
  • materiál: plast / mikrovlákno
  • objem kbelíku: 20 l
  • šířka záběru: 33 cm
  • délka tyče: 129 cm
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Mopy
949 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Leifheit Twist System New 52014 jak již název napovídá nabízí rotační systém, který je zárukou efektivního odstřeďování vody z návleku. Jelikož ho chcete mít vlhký určíte vy sami počtem stlačení. Materiál, ze kterého je návlek vyroben je vhodný pro všechny typy podlah a lze ho jednoduše vyprat v pračce - bez použití aviváže, aby mikrovlákno neztratilo své specifické vlastnosti. Výhodou rotačního systému je, že se vůbec nedostane do kontaktu se špinavou vodu.

Součástí sady je vědro o objemu 20 litrů, které je vybaveno přídavným límcem, který zachytí všechnu přebytečnou vodu. V nabídce značky jsou i náhradní návleky, najdete jejich → zde na Heurece.

Výhody

  • rotační systém
  • přídavný límec
  • ruce si nemusíte namáčet
  • ověřená značka

Nevýhody

  • na systém sklopení mopu na tyči si třeba zvyknout

Závěr recenze: Jakmile si zvyknete na systém už ho nebudete chtít vyměnit.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
949 Kč Do obchodu Heureka.cz
Mall.cz ⭐️ prodej na splátky, doprava zdarma nad 1000 Kč
⭐️ aktuální probíhající akce → slevománie
949 Kč Do obchodu Mall.cz

Co o Leifheit 52014 Twist System New úklidová sada píše eshop

Vytřeno snadno, rychle a bez námahy můžete mít díky tomuto vylepšenému mopu. Rychlé a účinné odstředění vody ze stíracího návleku zajistí rotační Twist systém. Podle počtu stlačení si určíte, jak moc si přejete mít návlek suchý. Návlek je snadno odjímatelný, je možné jej prát v pračce a navíc je, díky svojí jemnosti, velmi šetrný ke všem typům podlah. Přídavný límec zase pochytá stříkající vodu a nechá ji tam, kam patří – ve dvacetilitrovém vědru.

Rotační systém

Vyždímání přebytečné vody snadno a rychle. To vše díky rotačnímu systému, který se špínou doslova zatočí. Jednoduše a rychle se zbavíte setřených nečistot. Navíc díky rotační komoře nepřijdete při mytí podlahy do kontaktu se špinavou vodou.

Šetrné mikrovlákno

Na konci mopu je umístěn stírací návlek, který je vyroben ze speciálního mikrovlákna. To vyniká velmi dobrou absorpční schopností a jemností. Je tak vhodný pro šetrné čištění všech druhů podlah, především náchylných dřevěných ploch. Návlek je jednoduše odnímatelný a je umístěn po celém povrchu stírací plochy. Je možné jej také jednoduše prát v pračce, bez použití aviváže.

Ani kapka vedle

Už žádné nechtěné kapky či stříkance vody všude okolo vědra. Nyní můžete na vědro připevnit ochranný límec, který při ždímání, udrží stříkající vodu v nádobě. Vědro má dostatečnou kapacitu a snadno se přenáší díky kovovému uchu, které je odolnější než klasické plastové. Do vědra se vejde až dvacet litrů vody.

Parametry produktu

Souhrn
Druhsoupravy
VýrobceLeifheit
Se ždímacím košemano
Šířka záběru33 cm
Délka tyče129 cm
MateriálPLAST

Vývoj ceny Leifheit 52014 Twist System New úklidová sada


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.