Vileda 158632 Ultramat Turbo mop + kbelík - krátká recenze

27. října 2020 0
Vileda 158632 Ultramat Turbo mop + kbelík
  • materiál: recyklovaný plast / mikrovlákno
  • objem kbelíku: neudává
  • šířka záběru: 36 cm
  • délka tyče: 125 cm
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Mopy
788 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Vileda Ultramat Turbo mop je kompletně vyroben z recyklovaných materiálů. Je vhodný na všechny typy podlah. Pracuje pomocí pedálového ždímacího systému. Mop vložíte do ždímacího koše a stisknete pedál. Hotovo. Ždímací koš je navržen tak, aby zabránil stříkání vody při ždímání. Materiál návleku je kombinací dvou typů vláken - mikro - a abrazivních, které se postarají i o zaschlé nečistoty. Návlek můžete prát v pračce při teplotě max. 60 stupňů. Nepoužívejte aviváž. Také pro tento model jsou samozřejmě dostupné náhrady, najdete jejich → zde. Tyč je teleskopická, její maximální délka je 125 cm.

Výhody

  • ždímání podle potřeby téměř do sucha
  • kvalitní provedení
  • osvědčená značka

Nevýhody

  • tyč by mohla být delší

Závěr recenze: Mop značky, která je v této oblasti doma nabízí osvědčenou kvalitu.

Co o Vileda 158632 Ultramat Turbo mop + kbelík píše eshop

Za pomoci dokonalého mechanismu, který usnadní máchání a ždímání, je stírání podlah jednodušší, rychlejší a účinnější. Náhradní hlavice má obdélníkový tvar, ideální pro snadný úklid v rozích. Se sklonem mopu v úhlu 180° vytřete i těžko dostupná místa pod postelí a ostatním nábytkem. Návlek z mikrovlákna umožní vyčistit i tu nejodolnější špínu jedním tahem. Mop je vhodný na všechny typy tvrdých podlah a vše je vyrobeno z recyklovaných materiálů.

Ždímejte pouhým sešlápnutím pedálu

Vestavěný pedálový ždímací systém na kbelíku umožní jednoduché vyždímání mopu bez námahy. Pouhým sešlápnutím pojistky na hlavici mopu je mop připraven k máchání a ždímání. Po vložení mopu do ždímacího koše postačí sešlápnout pedál a rotace s odstředivou silou připraví mop pro další použití. Ždímač má ideální tvar, který zabrání vystříknutí vody při ždímání.

Vytírejte rychle a efektivně

Návlek má dva druhy vláken pro dokonalý úklid a lepší odstranění nečistot. Mikroaktivní vlákna setřou mastnotu a šmouhy a abrazivní vlákna se postarají o zaschlé nečistoty. Mycí návlek lze prát až na 60 °C bez použití aviváže a sušičky.

Nastavte si délku podle postavy

S kvalitní trojdílnou teleskopickou tyčí s volitelnou délkou podlahy snadno a rychle vytřete. Tyč si nastavíte podle vaší výšky do maximální délky 125 centimetrů.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníMop, Mop Vileda
Druhmop + kbelík
VýrobceVileda
Se ždímacím košemano
Šířka záběru36 cm
Délka tyče125 cm
Hmotnost1.6 g
Materiálplast

Vývoj ceny Vileda 158632 Ultramat Turbo mop + kbelík


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.