LIMO BAR Eco White - krátká recenze

2. prosince 2021 1
LIMO BAR Eco White
 • Objem láhve: 1 l
 • Výdrž bombičky: 80 litrů
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Sodastream
1 095 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Další cenově dostupnou volbou z výrobníků sody je Limo Bar Eco White. Vybaven je technologií Click & Fix, pomocí které lahvičku v přístroji upevníte v podstatě okamžitě. Příprava sody pomocí tohoto výrobníku je pohodlná, protože po připevnění láhve nasytíte vodu podle vašich představ, stisknete dekompresní tlačítko a je to hotovo.

Objem odolné plastové láhve je jeden litr. Co se týče výdrže bombičky, podobně jako u konkurenčních značkách výrobce udává 80 litrů. Zajímavostí je, že je bombička kompatibilní s konkurencí. Předností tohoto přístroje je mimo jiné bezpečnost používání, o kterou se stará dekompresní tlačítko. Nehrozí tedy žádná nehoda v podobě rozlití vody.

Náhradní bombičky do tohoto přístroje můžete získat zde.

Výhody

 • velká láhev
 • láhev nemusíte šroubovat
 • dekompresní tlačítko
 • nízká cena

Nevýhody

 • nic jsme nenašli

Závěr recenze: Výborný a bezpečný výrobník sody, který se snadno používá a splňuje to, na co je určen.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 095 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o LIMO BAR Eco White píše eshop

LIMO BAR Eco White

Vaše vstupenka do světa domácích limonád za skvělou cenu. Výrobník sody LIMO BAR ECO charakterizují elegantní křivky a chytrá hlava. Model ECO disponuje technologií FSS zajišťující efektivní využití plynu CO2 a vaši maximální bezpečnost. LIMO BAR ECO vás neochudí ani o pevnou litrovou láhev s technologií Click&Fix či spolehlivý bezpečnostní ventil.

LIMO BAR ECO vás osvobodí od zbytečností a zavede rychle k cíli, to znamená k osvěžující perlivé vodě či vynikající domácí limonádě.

Díky technologii Click&Fix v mžiku upevníte láhev, v druhém kroku nasytíte vodu přesně podle své chuti, zmáčknete dekompresní tlačítko, uvolníte láhev a máte hotovo. Dopřejte si nejvyšší komfort s výrobníkem sody LIMO BAR.

Obsah balení: výrobník sody, bombička s CO2, láhev o objemu 1 l

CO DĚLÁ VÝROBNÍKY SODY LIMO BAR VÝJIMEČNÝMI?

Stoprocentní bezpečnost

Výrobník sody (limonády) LIMO BAR disponuje bezpečnostním přetlakovým ventilem, který v případě dosažení kritického tlaku v láhvi automaticky vypustí přebytečný plyn do vzduchu.

Tlak v láhvi můžete navíc sami ovlivnit pomocí speciálního dekompresního tlačítka. Díky tomu dokázal LIMO BAR zcela vyloučit možnost náhlého úniku plynu z láhve, vyprsknutí vody či dokonce exploze láhve známé z případů konkurenčních produktů.

Technologie FSS vám šetří peníze

Všechny výrobníky sody LIMO BAR obsahují speciální technologii FSS, jež v sobě skrývá několik výhod najednou. Díky této technologii vyrobíte více limonády při menším množství spotřebovaného CO2.

Tím ušetříte nemalé prostředky. Navíc vám dává technologie FSS záruku 100% bezpečnosti a maximální svobodu v regulaci perlivosti nápoje.

Rychloupínací láhev

Proč byste se měli dřít s nepraktickou šroubovací lahví? Výrobník sody LIMO BAR pracuje s rychloupínacím (bajonetovým) systémem láhve, jenž v pevnosti uchycení a bezpečnosti nijak nezaostává za lahví šroubovací.

Připevnění láhve zabere sotva desetinu času. Jednoduše uchopíte láhev, otočíte, uslyšíte “CVAK” a můžete vyrábět sodu. Tomuto systému říkáme Click&Fix.

Univerzálnost

LIMO BAR vás nenutí nakupovat podruhé něco, co už doma zřejmě máte. LIMO BAR pracuje s bombičkami přímých konkurentů, takže chcete-li víc skvělé sody, ale nechcete investovat do dalších bombiček, nemusíte.

LIMO BAR si poradí i s vaší stávající bombičkou. Před pořízením LIMO BARu si kompatibilitu bombiček pečlivě zkontrolujte.

Klíčové vlastnosti

 • Robustní inteligentní hlava s automatickým bezpečnostním ventilem a dekompresním tlačítkem
 • Technologie FSS pro vaši 100% bezpečnost a velké množství limonády při malém množství spotřebovaného CO2
 • Vysoce kvalitní plastová láhev s rychloupínacím mechanismem Click&Fix umožňujícím okamžité a bezpečné uchycení
 • Možnost použití s bombičkami konkurenčních značek
 • Elegantní design z odolného plastu a robustní základna zajišťující dostatečnou stabilitu během sycení

Technické parametry

 • Váha: 1266 g
 • Rozměry: výška 42 cm, šířka 12 cm, hloubka 21 cm

Obsah balení

 • Domácí výrobník sody LIMO BAR ECO
 • Bombička se stlačeným plynem CO2
 • Láhev s rychloupínacím mechanismem Click&Fix s objemem 1 litr

Parametry produktu

Souhrn
Zařazenísodastream přístroj
VýrobceLimo Bar
Typ produktupřístroje

Vývoj ceny LIMO BAR Eco White


Komentáře

Nedávno jsem si zakoupila Limo bar eco.Vlastně jsem si chtěla ulehčit neustálý nákup minerálek.Nejsem nejmladší jsem čerstvá důchodkyně a něco nového bylo pro mě přínosem.S nadšením a podle pokynů jsem začala limo bar používat.Byla jsem spokojena a to pouze týden. Zjistila jsem ,že bombička je prázdná.Přestala perlit.Bombičku jsem dostala přímo s výrobníkem.Bylo to pro mne velké překvapení,protože jsem sodastrem používala pouze jedenkrát denně. Pouze pro vlastní potřebu.Je to pro mne velké zklamání zítra budu muset bombičku vyměnit a doufat, že vydrží více,jak na 6l perlivého nápoje.To mě vyšlo sakra draho.Reklama na 60 l byla falešná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.