Tescoma myDRINK 308610 - krátká recenze

8. března 2021 0
Tescoma MyDrink 308610
  • Objem láhve: 0,85 l
  • Výdrž bombičky: 85 litrů
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Sodastream
2 199 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
eshop.tescoma.cz

Pokud chcete od výrobníku sody i něco víc než jen vodu s bublinkami, zařízení Tescoma myDRINK by vás mohlo zaujmout. Jde o výrobník sody s vlastním odšťavňovačem. Dokážete si pomocí něj připravit nejen sodu, ale i sycené nápoje z čerstvě odstavených citrusové šťávy, domácí zeleninové nápoje, limonády či dokonce šumivý sekt. Vše toto umožňuje unikátní uzávěr se dvěma odvzdušňovacími ventily - modrý ventil je určen pro rychlé odvzdušnění sody, která při otevření ventilu nepění. Šedý ventil je určen pro pomalé odvzdušnění všech ostatních ochucených nápojů.

Zajímavostí je, že součástí balení jsou i recepty na přípravu různých míchaných nápojů, které si můžete vyrobit pomocí tohoto výrobníku. Oceňujeme také pěkný design a jednoduchost ovládání tohoto zařízení. Na závěr musíme zmínit i dobrou cenu, za kterou tento všestranný přístroj zakoupíte.

Náhradní bombičky do tohoto přístroje můžete získat v prodejnách Tescoma.

Výhody

  • integrovaný lis na citrusy
  • možnost přípravy i jiných sycených nápojů
  • cenově dostupný

Nevýhody

  • slabší nasycenost

Závěr recenze: Cenově dostupný výrobník sody s integrovaným lisem na citrusy, který zvládne i výrobu sycených šťáv či jiných nápojů.

Přečtěte si více...

Tescoma MyDrink 308610 - ve kterých eshopech nakupovat
eshop.tescoma.cz ⭐️ cena dopravy 49 Kč (Zásilkovna) - 99 Kč (DPD)
⭐️ při objednávce nad 999 Kč doprava zdarma
⭐️ oficiální prodejce / eshop značky
2 199 Kč Do obchodu eshop.tescoma.cz

Co o Tescoma myDRINK 308610 píše eshop

Tescoma myDRINK 308610 - jediný „sodamejkr“ s odšťavňovačem

Máme pro vás unikátní výrobek na domácí přípravu sody, který na rozdíl od ostatních zvládne připravit i sycené nápoje z čerstvě vymačkaných citrusových plodů, domácí zeleninové nápoje, limonády a dokonce i šumivý sekt, vinné střiky a osvěžující long drinky. Všechny nápoje připravené ve výrobníku myDRINK jsou bohatě sycené a dokonale promíchané s bublinkami, mají přirozeně intenzivní chuť a můžete je rovnou podávat. Jak jsme to dokázali? Příprava sody i ochucených nápojů přímo v láhvi je možná díky unikátnímu uzávěru se 2 odvzdušňovacími ventily: modrý ventil je určený pro rychlé odvzdušnění sody, která při otevření ventilu nepění šedý ventil pro pomalé a kontrolované odvzdušnění všech ostatních ochucených nápojů, které vám tak nikdy "nevypění".

Designový výrobník sody

Výrobník sycených nápojů myDRINK má elegantní design, špičkové provedení a dodáváme ho s unikátním odšťavňovačem/nálevkou, která přijde vhod pro pohodlné vymačkání čerstvé šťávy z citrusových plodů přímo do láhve.

Odšťavňovač s nálevkou je původní myšlenkou vývojového a design centra TESCOMA a s podobným řešením se na trhu nesetkáte! Výrobník sycených nápojů je dodáván s lahví pro přípravu 850 ml syceného nápoje a velkou bombičkou s náplní CO2 pro přípravu až 85 l nápojů.

Recept na Aperol spritz i bombičky pro "sodamaker"

K výrobníku vám přibalíme i recepty pro přípravu drinků Gin Fizz, Aperol spritz, Mimosa, Buck´s Fizz, Hugo atd. Pokud se ptáte na příslušenství, náhradní bombička i náhradní láhev myDRINK jsou prodávány i samostatně. Prázdnou bombičku pro přípravu sycených nápojů myDRINK je možné za plnou vyměnit pouze v Prodejních centrech TESCOMA za 149 Kč. K výrobě jsme použili výhradně kvalitní odolné materiály pro přípravu nápojů pod tlakem a proto vám na výrobek můžeme poskytnout prodlouženou záruku 3 roky.

Parametry produktu

Souhrn
Zařazenísodastream přístroj
VýrobceTescoma
Typ produktupřístroje
Objem láhve0.85 l

Vývoj ceny Tescoma MyDrink 308610


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.