Omron M6 Comfort - krátká recenze

3. března 2021 0
Omron M6 Comfort
 • výrobce: Omron
 • obvod manžety: 22 - 42 cm
 • umístění: na paži
 • paměť: 2 x 100 měření
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Tlakoměry
2 299 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

OMRON M6 Comfort je plnoautomatický tlakoměr na paži. Patří mezi nejvyhledávanější tlakoměry celkově. LED kontrola správného nasazení manžety a také LED indikátor hypertenze. Důležitá je i detekce pohybu těla během měření kvůli přesnému výsledku.

Disponuje pamětí 2 × 100 naměřených hodnot s datem a časem. Možné je i měření bez uložení do paměti - tzv. režim Host. Tlakoměr má mimořádně přesné a spolehlivé měření. Výdrž baterií - přibližně 1000 měření.

Výhody

 • přesná měření, i opakované
 • jednoduchá manipulace s manžetou
 • provoz na baterie i na síť
 • upozorňuje na arytmii a na špatně nasazenou manžetu

Nevýhody

 • nemá připojení na PC
 • síťový adaptér není součástí balení

Závěr recenze: Nejprodávanější tlakoměr na Slovensku se skvělým poměrem cena / kvalita a pozitivními hodnoceními zákazníků.

Co o Omron M6 Comfort píše eshop

Tlakoměr OMRON M6 Comfort s unikátní Intelli manžetou je vhodný pro celou rodinu. Nová Intelli manžeta eliminuje nepřesnosti způsobené nesprávným umístěním manžety.

Je známo, že hlavním zdrojem chybně naměřených hodnot je právě nesprávné umístění manžety. Intelli manžeta výrazně snižuje dopad nesprávně umístěné manžety na přesnost měření.

Tato pevná tvarovaná manžeta se snadno nasazuje jednou rukou, takže měření krevního tlaku je ještě jednodušší.
Tlakoměr M6 Comfort obsahuje také nejmodernější senzory zajišťující přesné a spolehlivé výsledky měření krevního tlaku.
Barevné LED indikátory umožňují jednoduše vyhodnotit naměřené hodnoty. Podle zobrazené barvy lze v okamžiku zjistit zda jsou výsledky v pořádku.
Balení obsahuje tlakoměr Omron M6 Comfort (model HEM-7321-E), univerzální manžetu (pro obvod paže 22 - 42 cm), cestovní pouzdro, 4 baterie AA, a návod v češtině.

Systém Intelli Sense poskytuje komfortní nafukování manžety, minimalizuje tlak manžety během měření a nová Intelli manžeta - standardní a velká manžeta v jednom s jednodušším nasazováním. Odstraňuje nespavý výsledky způsobeny špatně umístěnou manžetou.
K tlakoměru nelze připojit dětskou manžetu.

Pro odměření tlaku stačí stisknout velké modré tlačítko. Zatím největší displej zobrazuje všechny odměřené údaje současně (rozměr displeje 6,4 x 8 cm).
Přístroj detekuje arytmii - nepravidelný puls, pohyb těla během měření a indikuje vysoký krevní tlak (barevný LED indikátor - zelená zobrazuje dobrý krevní tlak a oranžovou upozorňuje na překročení hranice 135/85). Tanto tlakoměr také kontroluje správnost nasazení a utažení manžety (barevný LED indikátor).
Poskytuje paměť pro dva uživatele na 2 x 100 naměřených hodnot včetně data a času, přičemž měření je možné i bez uložení výsledků do paměti.
Tento tlakoměr upozorňuje na nebezpečnou ranní hypertenzi a také zobrazuje týdenní průměry (zpětně za 2 měsíce), rozdělené na ranní a večerní hodnoty. Baterie vydrží až 1000 měření. Přesnost je klinicky ověřena.

Parametry produktu

Souhrn
Zařazeníměřič krevního tlaku na paži, Tlakoměr Omron
VýrobceOmron
Umístěnína paži
Paměť100 měření
Napájení4x baterie 1,5 V AA (výdrž až 1000 měření)
Rozsah měření - krevní tlak0 - 299 mmHg
Rozsah měření - puls40 - 180 tep/min
Obvod manžety22 - 42 cm
Určeno pro2 uživatele
Hmotnost manžety163 g
Hmotnost přístroje380 g
Rozměry přístroje (Š x V x H)124 x 90 x 161 mm

Vývoj ceny Omron M6 Comfort


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.