Omron M7 Intelli IT - krátká recenze

17. ledna 2021 0
Omron M7 Intelli IT
 • výrobce: Omron
 • obvod manžety: 22 - 42 cm
 • umístění: na paži
 • paměť: 100 měření
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Tlakoměry
1 999 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Omron M7 Intelli IT je tlakoměr, který využijete pro měření tlaku na paži. Disponuje mnoha skvělými funkcemi, jako například technologii komfortního nafukování manžety IntelliSense, která zároveň eliminuje nepřesnosti způsobené nesprávným umístěním manžety.

Smartphone aplikace propojuje bluetooth OMRON přístroje a poskytuje jednoduché zobrazení naměřených výsledků, grafy historie a užitečné průměry. Přístroj disponuje dělenou pamětí pro 2 uživatelů (2 × 100 pamětí, včetně data a času) + režim HOST.

Výhody

 • OMRON Intelli manžeta s 360 ° přesností
 • smartphone aplikace OMRON Connect
 • ovládání jedním tlačítkem
 • velký přehledný displej

Nevýhody

 • vyšší cena
 • složitější aplikace v Anglickém jazyce

Závěr recenze: Špičkový tlakoměr, který splní vaše očekávání. Disponuje skvělými funkcemi a indikátory. Určitě se do něj vyplatí investovat.

Co o Omron M7 Intelli IT píše eshop

Praktický měřič tlaku od společnosti Omron mohou používat dvě osoby tak, aby měly svoje hodnoty pod kontrolou i zpětně. Měřič totiž disponuje pamětí až na sto měření pro každého z uživatelů, kteří si mohou prohlížet výsledky i s datem a časem. Speciální manžeta pokryje větší plochu a dodá vám přesný výsledek i při nesprávném nasazení. Přístroj vás navíc upozorní na nezvyklé hodnoty nebo arytmii. Omron M7 Intelli IT disponuje také funkcí Bluetooth, a tak si své hodnoty můžete prohlížet i v telefonu.

Přesné výsledky díky manžetě Intelli

Manžeta Intelli prošla inovací a nyní má ještě větší měřící plochu, dokáže rozpoznat špatné umístění měřícího přístroje a dokonce zvládne i upravit chybný výsledek tak, aby odpovídal realitě. Má univerzální velikost a tak si s ní tlak může změřit kdokoli s obvodem paže od 22 do 42 cm.

Barevný indikátor

Abyste okamžitě rozpoznali, zda jsou naměřené výsledky v normě, je měřič vybaven barevným indikátorem, který vám zelenou barvou sdělí, že je vše v pořádku, nebo oranžově upozorní, že některé hodnoty vybočují z normálu. Stejně tak vám dá vědět, jestli je nasazení měřiče správné, je potřeba ho zkontrolovat a případně dotáhnout, nebo zkontrolovat umístění manžety.

Velký displej s pamětí na sto měření

Přístroj Omron M7 Intelli IT vás upozorní i na srdeční arytmii nebo nevhodný pohyb během měření. Na velkém displeji spočítá průměrný krevní tlak ze získaných hodnot a vy tak máte jistotu, že tato hodnota je skutečně odpovídající. Díky integrované paměti se můžete zpětně podívat na posledních sto měření pro dva různé uživatele včetně přesného data a času.

Bluetooth

Pokud používáte smartphone s operačním systémem Android nebo iOS, můžete si stáhnout aplikaci OMRON Connect a propojit Omron M7 Intelli IT s telefonem přes Bluetooth. Tak budete mít svůj krevní tlak naprosto pod kontrolou.

Parametry produktu

Souhrn
Zařazeníměřič krevního tlaku na paži, Tlakoměr Omron
VýrobceOmron
Umístěnína paži
Paměť100 měření
Barvačerná/šedá/bílá
Napájení4x baterie 1,5 V AA (výdrž až 1000 měření)
LCD displejano
Rozsah měření - krevní tlak0 - 299 mmHg
Rozsah měření - puls40 - 180 tep/min
Obvod manžety22 - 42 cm
Určeno pro2 uživatele
Hmotnost manžety163 g
Hmotnost přístroje390 g
Rozměry přístroje (Š x V x H)124 x 90 x 161 mm

Vývoj ceny Omron M7 Intelli IT


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.