oneConcept CTR-1 - krátká recenze

29. listopadu 2020 0
oneConcept CTR-1
  • výkon: 65 W (spotřeba vody 1 litr za hodinu)
  • průtok vzduchu za hodinu: 400 m3 / h (malé až středně velké místnosti)
  • dálkové ovládání: ano
  • časovač: ano
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Mobilné klimatizácie
3 099 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

OneConcept CTR-1 přichází v ohnivé červené barvě, která však nemusí zapadnout do každého interiéru. Nejde o klasickou klimatizaci, ale ochlazovač vzduchu, který se od tradičního ventilátoru liší tím, že vzduch i ionizuje, zvlhčuje a čistí. Je vhodný pro prostory do 50 m2. Nabízí tři provozní režimy s různou intenzitou proudění vzduchu. Výhodou ochlazovací oproti klimatizaci je, že nepotřebuje výfukovou hadici. Dva chladící akumulátory jsou součástí balení. Zařízení je vybaveno LED displejem a ovládá se dálkovým ovládáním.

Výhody

  • cena
  • chladí a zvlhčuje
  • nízká hlučnost

Nevýhody

  • v dané kategorii nemá, snad by mohl být delší kabel

Závěr recenze: Ochlazovač vzduchu v nápadném designu nabízí vynikající výkon v poměru k ceně.

Přečtěte si více...

OneConcept CTR-1 - ve kterých eshopech nakupovat
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
3 099 Kč Do obchodu Electronic-star.cz

Co o oneConcept CTR-1 píše eshop

Základní funkcí je inteligentní kombinace ventilátoru a klimatizace, která přináší do místnosti proud studeného vzduchu. Chlazení vzduchu se dosahuje odpařováním vody/ledu z 8 l zásobníku vody. Kromě chlazení vzduchu se zařízení Klarstein CTR1 odlišuje od tradičních ventilátorů tím, že vzduch zvlhčuje, čistí a ionizuje, čímž zlepšuje klima v místnosti.

Základní výhodou chladiče vzduchu Klarstein ve srovnání s běžnými klimatizačními zařízeními je důmyslná energetická účinnost - bez ohledu na třídu energetické účinnosti klimatizace. Při spotřebě pouze 65 W osvěžuje zařízení trvale malé a středně velké prostory (přibližně do 50 m2). Úspory provozních nákladů mohou činit v sezónním provozu dvou nebo třímístné částky. 3 úrovně výkonu a volitelně přepínatelný automatický otáčivý pohyb umožňují přesné přizpůsobení aktuálnímu počasí, velikosti prostoru a předpokládanému rozmístění sezení. Zařízení CTR1 má 3 volitelné provozní režimy, jako je například přírodní režim, ve kterém proud vzduchu sílí a slábne podobně jako vítr v přírodě.

Další plus chladiče vzduchu Klarstein spočívá v úplné absenci omezení při umístění, zatímco mobilní klimatizace potřebují výfukovou hadici, která odvádí teplý vzduch a tedy okno v blízkosti místa instalace. Díky 4 spodním kolečkům a párově zapuštěným madlům na bočních stranách lze tuto výhodu zařízení Klarstein CTR1 naplno využít.

Navíc, na toto zařízení se nevztahují omezení při instalaci v exteriéru nebo interiéru. Zavírání oken a dveří také není nutné.

Zařízení v provozu vyžaduje velmi málo pozornosti, protože spotřeba vody na hodinu je tak nízká, že vodu stačí v případě běžného kancelářského dne doplňovat jen jednou denně. 2 dodávané chladící akumulátory střídavě podporují chlazení vzduchu.

Obsluha zařízení je intuitivní a rychlá pomocí dálkového ovládání nebo panelu s LED displejem. Kompaktní, elegantní černá konstrukce zabírá na rozdíl od vrtulových ventilátorů jen málo místa a postará se v mnoha místnostech i o viditelné vizuální zlepšení.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceOneConcept
Typmobilní
Hmotnost7 kg
Průtok vzduchu400 m3/h
Dálkové ovládáníano

Vývoj ceny oneConcept CTR-1


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.