OneConcept HTR2-Wallander1000BK - krátká recenze

25. ledna 2021 0
OneConcept HTR2-Wallander1000BK
 • zařazení: elektrický olejový radiátor přenosný / na stěnu
 • výkon: 1000 W
 • počet stupňů vytápění: plynule nastavitelný termostat
 • dálkový ovladač: ne
 • rozměry (V x Š x H) v cm: 58 x 110 x 25,5 cm
 • hmotnost: 6,9 kg
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Ohřívače
2 699 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

OneConcept Wallander s krásným plochým designem je výkonný a hlavně jednoduše ovladatelný olejový radiátor, který zajistí příjemnou teplotu v každém pokoji. Vysoký výkon 1000 W s krátkým časem zahřívání zabezpečuje rychlé rozehřátí. K dispozici máte plynule nastavitelný termostat, týdenní časovač pro flexibilní dobu provozu a klidu a automatické vypnutí v případě přehřátí nebo převrácení.

Radiátor se dá (díky nízké hmotnosti, necelých 7 kg) pohodlně přenášet a díky a stabilním nožičkám umístit prakticky kdekoliv. Pohodlně ho můžete namontovat na zeď. Oceňujeme i elektronické ovládání přístroje pomocí LCD displeje.

Výhody

 • plynule nastavitelný termostat
 • elektronické ovládání na LED displeji
 • nekomplikovaná montáž na stěnu díky ultra plochému designu
 • týdenní časovač pro flexibilní dobu provozu a klidu

Nevýhody

 • cena
 • černá barva spotřebiče nemusí být vhodná do každého interiéru

Závěr recenze: Příjemná teplota ihned - v pokoji, kanceláři, dílně nebo i garáži.

Přečtěte si více...

OneConcept HTR2-Wallander1000BK - ve kterých eshopech nakupovat
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
2 699 Kč Do obchodu Electronic-star.cz

Co o OneConcept HTR2-Wallander1000BK píše eshop

Pohodlné teplo pro Váš domov: ať už jako nástěnné zařízení, nebo jako mobilní společník, olejový radiátor oneConcept Wallander promění Váš byt na příjemnou oázu pohody. Při topném výkonu 1000 W se olejový radiátor oneConcept Wallander velmi rychle ohřívá a díky funkci termostatu poskytuje spolehlivé a rovnoměrné teplo. Ovládání zařízení Wallander je velmi jednoduché: pomocí LED displeje a elektronického ovládání můžete vždy velmi jednoduše sledovat a nastavovat požadované teploty. Mimořádně úzký design s extra velkou topnou plochou se postará o optimální rozdělení tepla. Ochrana proti přehřátí a pojistka proti převrácení umožňují velmi bezpečný provoz radiátoru. Výhody olejových radiátorů vyplývají z typu vytápění a dlouhého času ohřevu po vypnutí. Olejové radiátory hřejí tím, že se v nich zahřívá termální olej. V důsledku toho se při zahřívání nerozvíří vzduch a především žádný prach. Díky tomu je zařízení obzvlášť vhodné pro alergiky. Zahřátý olej udržuje svou teplotu velmi dlouhou dobu, takže ohřívač šíří příjemné teplo i delší dobu po vypnutí - ideální do ložnic. Díky funkci CleverHeat Programming a týdennímu časovači zapínání a vypínání můžete klidně odpočívat a věnovat se svým povinnostem, dokud je olejový radiátor stále v provozu: V určeném čase se spolehlivě sám vypne. Stabilní používání zajišťují dvě bezpečné nožičky. Díky dodávané montážní sestavě může být topné těleso upevněny pohodlně a prostorově úsporně na stěnu. Rychlé dosažení příjemných teplot v místnosti nebo kanceláři, v dílně nebo v garáži: olejový radiátor Wallander od společnosti oneConcept je výhrou pro každou domácnost! Vezměte prosím na vědomí, že zařízení je určeno pouze pro použití v dobře izolovaných místnostech nebo pro příležitostné použití.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceoneConcept
Energetické údaje
Příkon1000 W

Vývoj ceny OneConcept HTR2-Wallander1000BK


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.