Orion šunkovar nerezový s teploměrem 10 cm - krátká recenze

17. ledna 2021 0
ORION Šunkovar nerez s teploměrem 10 cm
  • Kapacita: 1 až 1,2 kg
  • Materiál: nerezová ocel
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Šunkovary
422 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Nerezový šunkovar značky Orion válcového tvaru je vhodný pro přípravu 1 až 1,2 kg masa. Součástí výbavy šunkovaru je praktický teploměr pro kontrolu teploty dušení šunky a také mikrotenové sáček, do kterého můžete vložit připravenou masovou směs.

Šunkovar se dá velmi jednoduše rozložit a důkladně umýt, přičemž je vhodný i do myčky. Zákazníci v recenzích oceňují jednoduchost manipulace se šunkovaru a jako jedno z mála negativ uvádějí to, že balení obsahuje pouze jedno mikrotenový sáček na masovou směs.

Výhody

  • vhodný i do myčky
  • jednoduchá manipulace
  • výhodná cena

Nevýhody

  • balení obsahuje jen jedno mikrotenový sáček na masovou směs

Závěr recenze: Cenově výhodný nerezový šunkovar vhodný i pro mytí v myčce, pomocí kterého si připravíte domácí šunku velmi jednoduše.

Co o Orion šunkovar nerezový s teploměrem 10 cm píše eshop

Šunkovar Vám umožní vaření domácí šunky, která neobsahuje průmyslová plnidla a nezdravé chemické příměsi. Je sice třeba ji dostatečně brzy spotřebovat, ale její domácí příprava a skvělá chuť za to opravdu stojí! Kvalitní maso např. vepřové, králičí, kuřecí zpracujete snadno bez průmyslových plnidel a příměsí a budete mít okamžitě čerstvou a chutnou šunku, vhodnou i pro děti. Základem šunkovaru je válcová nádoba, do které maso upěchujete v mikrotenovém sáčku pomocí přítlačného talíře.Tím zároveň nádobu uzavřete a pomocí pružiny dokonale stlačíte. Díky sáčku pak maso po vychlazení snadno vyjmete z nádoby. Nádoba je vhodná pro vaření cca 1 - 1,2 kg masa. Návod a recepty jsou součástí. Součástí výrobku je také teploměr, který Vám umožní hlídat aktuální teplotu v šunkovaru v průběhu celého procesu vaření šunky. Rozměry: průměr 10 cm, celková výška 20 cm, výška nádoby 16,5 cm. Materiál: kvalitní nerezová ocel 18/10. Šunkovar lze snadno rozložit a poté dokonale umýt. Je vhodný do myčky nádobí.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceOrion
Materiálnerezové

Vývoj ceny Orion s teploměrem


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.