Palačinkovač Delimano Joy – palačinky hotové rychle, snadno a bez kapky oleje (recenze)

Veronika Štrbová Recenze 26. října 2021 0
Delimano Joy
 • Výrobce: Delimano
 • Průměr: 20 cm
 • Příkon: 800 W
 • Variabilní nastavení teploty: ne
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Palačinkovače
690 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Delimano.cz

Palačinkovač Delimano Joy se stane vaším pomocníkem v kuchyni vždy, když dostanete chuť na skvělé palačinky. Vždyť, kdo by neměl rád tuto oblíbenou pochoutku, kterou je možné připravit na slano i na sladko? Kromě toho připravíte na tomto palačinkovači například i lokše či tortilly a to vše bez kapky oleje. Čas strávený výrobou palačinek se vám značně zkrátí a co je ještě lepší, i mytí nádobí bude mnohem jednodušší. Přečtěte si vše o palačinkovači Delimano Joy a možná si i vás získá tento šikovný a praktický domácí spotřebič do kuchyně.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Delimano.cz ⭐️ vynikající kvalita a známá značka
⭐️ možnost platit na splátky
⭐️ aktuální probíhající akce → naleznete zde
690 Kč Do obchodu Delimano.cz
TopShop.cz ⭐️ vynikající kvalita a známá značka
⭐️ možnost platit na splátky
⭐️ aktuální probíhající akce → naleznete zde
690 Kč Do obchodu TopShop.cz

Vlastnosti palačinkovač Delimano Joy

➡️ Výkonný pomocník do kuchyně

Praktický bezdrátový palačinkovač Delimano Joy disponuje výkonem 800 W. Má desku s nepřilnavým povrchem o průměru 20 cm, díky čemuž budou vaše palačinky vždy rovnoměrně upečené a budou mít stejný tvar. Nikdy nebudete mít problém s dávkováním těsta, protože palačinkovač vždy ví, kolik ho potřebuje.

Palačinka na palačinkovači

 

za pár minut tedy budete mít hotové palačinky přesně podle vaší chuti. Potěšte sladkým nebo slaným variantem celou rodinu a přátele. Vždyť, kdo by neměl rád tuto oblíbenou pochoutku.

 

➡️ Lahodné palačinky bez kapky oleje

Jak jsme zmínili, palačinkovač Delimano Joy má nepřilnavý povrch desky, což znamená, že palačinky vám na něm nejen, že neshoří, ale na jejich přípravu nebudete potřebovat ani kapku oleje. Před prvním použitím můžete velmi jemnou vrstvou potřít desku, dále už ale nebude třeba. Připravte si dokonale tenké a kulaté palačinky za pár minut.

Jídla připravená na palačinkovači

Rychlé a zdravé pochoutky bez oleje

 

➡️ Praktický talíř na palačinkové těsto

Palačinkovač Delimano Joy se dodává kromě nelepivé ohřevné plotýnky i s bílým talířem, který je speciálně určen na palačinkové těsto. Nahřátou plotýnku stačí namočit do těsta v talíři, počkat až se dostatečně upeče a vychutnávat si dokonalé palačinky. Výrobce uvádí, že palačinku máte hotovou na palačinkovači za 20 sekund z jedné strany. Ideální však je nechat ji dopéct na pár vteřin i z druhé strany, stále je však samozřejmě potřeba sledovat stav palačinky a uhlídat si výsledný čas. Určitě však strávíte u nich méně času než tomu bylo doposud.

Palačinkovač s talířem

 

➡️ Sám si kontroluje teplotu

Palačinkovač má automatickou kontrolu teploty na optimální ohřev a rukojeť, která se nepřehřívá. Široký chladič zaručuje rychlé chlazení, čímž prodlužuje životnost palačinkovače, který vám tak poslouží déle. Teplotu si však sami nedokážete regulovat.

 

➡️ Kompaktní a bezšňůrový pomocník

Díky kompaktnímu designu palačinkovače a nastavení jedním krokem je příprava palačinek hračka. Kromě toho budete mít méně úklidu. Nelepivý 20 cm povrch na pečení má rozměry na přípravu klasických palačinek a zahřívá se rychle. Díky svým rozměrům vám nebude zabírat nikde mnoho místa.

Palačinkovač odložen v zásuvce

Své místo si najde i v zásuvce

 

Díky bezšňůrovému designu se s ním jednoduše a pohodlně manipuluje, přičemž vám nepřekáží žádné kabely. Výrobu palačinek budete mít pod kontrolou, protože přístroj stačí zapnout jedním tlačítkem a počkat, dokud vám světelná kontrolka oznámí, že palačinkovač je připraven k použití.

 

Snadné použití palačinkovače Delimano Joy

Pro přípravu lahodných palačinek stačí dodržet jen čtyři jednoduché kroky:

 1. Připravte si palačinkové těsto a vylijte ho do speciálního talíře.
 2. Desku palačinkovače předehřejte a namočte ji do těsta.
 3. Když bude palačinka z jedné strany hotová, otočte ji a pár vteřin opečte z druhé strany.
 4. Všechny palačinky si dochuťte tím, na co máte chuť a nabídněte i své blízké.
Postup pro přípravu palačinky na palačinkovači

Jednodušší to už ani nemůže být.

 

👉 Co všechno můžete na palačinkovači Delimano Joy připravit:

 • tenké kulaté palačinky
 • tortilly
 • lokše
 • palačinkové závitky
 • cannelloni
 • jarní závitky z palačinkového těsta
 • omeletu

👉 Použití palačinkovače a příprava chutných palačinek:

Elektrický palačinkovač a zdravé špaldové palačinky

 

Čištění palačinkovač Delimano Joy

Co se týče údržby nebo čištění palačinkovače, budete nadšeni. Nelepivou desku stačí po použití otřít kuchyňskou utěrkou nebo vlhkou utěrkou a talíř, ve kterém bylo palačinkové těsto, můžete pohodlně vložit do myčky. Pokud ji doma nemáte, můžete talíř umýt běžně ve dřezu s mýdlovou vodou a vysušit. Dávejte pozor, palačinkovač nikdy nenamáčejte celý do vody, protože ho poškodíte.

Talíř v myčce

 

Na otáčení palačinek nepoužívejte kovové ani plastové nářadí. Nejlepší je dřevěná obracečka, která vám nepoškrábe povrch desky a tak vám palačinkovač vydrží déle ve skvělé formě.

👉 Palačinkovač Delimano Joy ve zkratce:

Delimano Palačinkovač JOY - NOVINKA

 

Balení obsahuje:

 • 1x bezšňůrový palačinkovač
 • 1x elektrická plotýnka
 • 1x plastový talíř na těsto
 • 1x návod k použití

Tři části palačinkovače Delimano

 

Recenze na palačinkovač Delimano Joy

Jak jste si mohli všimnout, palačinkovač Delimano Joy má více výhod než nevýhod a je to docela slušný přístroj pro rychlou a snadnou přípravu palačinek. Co na tento spotřebič však říkají zákazníci, kteří ho už vyzkoušeli? Zajímalo to i nás a proto jsme se podívali na reálné recenze na tento palačinkovač. A všechny hovoří jasně. Největší přednosti přístroje jsou rychlost, lehkost, nelepivost a stejné, rovnoměrně upečené palačinky.

Palačinkovač Delimano Joy - recenze zákazníků

 

Co se vám nemusí líbit je, že se nedá na palačinkovači regulovat teplota. Může se stát i to, že kabel k elektrické plotýnce může být krátký a nedosáhne až do vaší elektrické zásuvky. Proto se předem ujistěte, že máte dobře situované místo, na kterém může palačinkovač bez problémů pracovat.

 

Zhodnocení na závěr

Závěrem tedy můžeme říci, že na pár nedostatků je palačinkovač Delimano Joy opravdu praktický a šikovný přístroj vhodný do každé domácnosti. Zda potřebujete mít na stole více nebo méně kusů palačinek, s radostí vám pomůže při jejich přípravě a to dokonce za mnohem kratší dobu než obvykle. A při palačinkách to nekončí, protože můžete na něm připravit i jiné pochoutky, jako například lokše, tortilly nebo omeletu. Určitě se ptáte, kolik takový palačinkovač stojí. Konkrétně tento model si můžete pořídit již od 690 Kč.

💡 Tip: Pokud hledáte tradiční palačinkovač se stěrkou a větším průměrem, přečtěte si náš článek Vybíráme palačinkovač.

Výhody

 • nelepivý povrch nahřáté ploténky
 • příprava palačinek téměř bez oleje
 • jednoduchá manipulace díky bezšňůrovému provedení
 • snadné intuitivní ovládání jedním tlačítkem

Nevýhody

 • nedá se nastavit teplota

Závěr recenze: Velmi praktický palačinkovač s nepřilnavým povrchem, pomocí kterého připravíte palačinky rychle, snadno a téměř úplně bez oleje.

Hodnocení autora
 • Nepřilnavost povrchu
 • Rovnoměrnost vedení tepla
 • Odolnost vůči odírání
 • Odolnost vůči poškrábání
 • Obsluha
 • Cena

Souhrn

Velmi praktický palačinkovač s nepřilnavým povrchem, pomocí kterého připravíte palačinky rychle, snadno a téměř úplně bez oleje.

4.7

Delimano Joy

✅ Cena: 690 Kč

Chci Delimano Joy Delimano.cz
Vývoj ceny Delimano Joy


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšu články, které jsou zajímavé a mají přidanou hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, které využijí mnozí z vás v každodenním životě. Věřím, že i mé články vám pomohou najít odpověď na různé, dosud nevyřešené otázky.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.