Panasonic TX-55FZ800E, 55″ / 139 cm - krátká recenze

17. září 2020 0
Panasonic TX-55FZ800E
 • úhlopříčka: 139 cm / 55" (palců)
 • rozlišení: 3840 x 2160, 4K
 • typ obrazovky: OLED
 • energetická třída: B
 • 4x výstup HDMI
 • 3x výstup USB
 • Wi-Fi
 • smart
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Televizory
29 990 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Panasonic TX-55FZ800E je výborný OLED televizor, který osloví i ty náročnější diváky skvělým obrazem při sledování 4K a FullHD. Bezproblémové ovládání, Smart funkce a úhlopříčka 139 cm s vysokým rozlišením jsou parametry TV, které se dosud pohybovaly ve vyšší cenové hladině. Tento model nabízí za cenu něco přes 25000 Kč kromě standardů HDR, HDR10 a HLG i dynamické HDR10 +.

Disponuje operačním systémem Firefox, který má o něco omezenější aplikační nabídku a třeba si na něj zvyknout, méně potěší i chybějící podpora DTS zvuku (z licenčních důvodů). Ale v této ceně se jedná z našeho pohledu jednoznačně o výhodnou koupi.

Výhody

 • 4K i FullHD obraz
 • bezproblémové ovládání
 • dobrá cena
 • OLED a skvěle nastavené barvy

Nevýhody

 • omezená aplikační nabídka operačního systému Firefox
 • chybějící podpora DTS zvuku

Závěr recenze: TV, která patří mezi nejlevnější OLED televizory, potěší i ty náročnější, kteří ocení zejména kvalitu obrazu.

Co o Panasonic TX-55FZ800E, 55" / 139 cm píše eshop

Jedinečná televize doslova nabitá inovativními funkcemi, které vám nabídnou bez přehánění obraz v hollywoodské kvalitě. Proč si nedopřát opravdový zážitek a skvělou podívanou přímo v pohodlí domova. Vychutnejte si dechberoucí zážitek ze sledování formátu HDR díky systému Auto Brightness Enhancer, který upravuje video v závislosti na intenzitě světla u vás doma. Stejnou měrou se na výsledném efektu podílí systém Dynamic Scene Optimiser optimalizující obraz ve formátu HDR na základě obsahu. Televizor OLED je ucelený systém s vlastním osvětlením samostatně regulující osm milionů pixelů. Díky tomu ovládá intenzitu osvětlení vlivem objemu proudící elektřiny. Když elektřina neproudí, televize nevyzařuje žádné světlo a intenzivní černá může dokonale vyniknout spolu s úžasným kontrastním poměrem.

Intuitivní hlasové ovládání

Pouhým hlasem můžete ovládat televizi prostřednictvím služby Alexa od Amazonu, nebo zařízení se službou Google Assistant. Díky tomu můžete televizi zapnout a vypnout, přepnout, nebo upravit hlasitost. To vše bez použití klasického ovládání. Je to praktické, pohodlné a velmi sofistikované.

Zažijte filmy ve strhující hollywoodské kvalitě

Vybrané hollywoodské společnosti se přímo podílejí na vývoji funkcí, systému zpracování videa a výsledné kvalitě obrazu. Díky tomu vize uznávaných filmových režisérů dostávají neobyčejný prostor pro opravdu nadstandardní vizualizaci přímo u vás doma v obýváku. Budete mít možnost vychutnat si skutečně exkluzivní filmový zážitek.

Master HDR OLED

OLED je ucelený systém s vlastním osvětlením samostatně regulující osm milionů pixelů. Díky tomu ovládá intenzitu osvětlení vlivem objemu proudící elektřiny. Když elektřina neproudí, televize nevyzařuje žádné světlo a krásně hluboká a intenzivní černá může dokonale vyniknout spolu s úžasným kontrastním poměrem.

Systém Dynamic Scene Optimiser

Dopřejte si exkluzivní zážitek ze sledování formátu HDR díky systému Auto Brightness Enhancer, který upravuje video v závislosti na intenzitě světla u vás doma. Stejnou měrou se na výsledném efektu podílí také systém Dynamic Scene Optimiser, který optimalizuje obraz ve formátu HDR na základě obsahu.

Režimy Sport a Hry v optimálním režimu zobrazení

Režim Sport precizně kombinuje živé odstíny barev s dokonalým prostorovým ozvučením, což zajistí neuvěřitelně realistické sledování nejen fotbalu. Režim Hry vám nabídne brilantně rychlou odezvu obrazu. Díky tomu vám zprostředkuje o to lepší vjemy a užijete si více zábavy a celkově intenzivnější pocit ze hry.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníTelevizor s DVB-T2 a H.265 HEVC, Televize
VýrobcePanasonic
Druh televizorůOLED
Úhlopříčka obrazovky139 cm
Úhlopříčka v palcích55 palců
Průměrný příkon119 W
Roční spotřeba energie165 kWh
DVB-T tunerano
DVB-T2ano
DVB-S/S2ano
DVB-C/C2ano
Smart televizoryano
3D televizoryne
4K televizoryano
Hmotnost27.5 kg
Přenosnéano
Rozteč otvorů VESA400 x 300
8K Televizoryne
Modelový rok2018
Obraz
Typ 3Dne
Formát obrazovky16 : 9
Rozlišení3840 x 2160
Prohnutá obrazovkane
Podpora HDRano
Vstupy / výstupy
Scartne
USB portano
Počet HDMI vstupů4
Čtečka paměťových karetne
Sluchátkový výstupano
Počet USB vstupů3
Další funkce
PIP (obraz v obraze)ano
Wi-Fiano
HbbTVano
LAN konektorano
Podpora kodeku H.265 HEVCano
Záznam na USBano
Ambilightne
Hotelový módano
Operační systémmy Home Screen 3.0

Vývoj ceny Panasonic TX-55FZ800E, 55" / 139 cm


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*