Papírna Moudrý Vermifix lepidlo ve spreji na ochranu stromů a rostlin 400 ml

26. října 2021 0
Papírna Moudrý Vermifix lepidlo ve spreji na ochranu stromů a rostlin 400 ml
  • Dostupnost: Skladem
110 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Co o Papírna Moudrý Vermifix lepidlo ve spreji na ochranu stromů a rostlin 400 ml píše eshop

VERMIFIX - lepidlo ve spreji na ochranu stromů a rostlin

Lepidlo ve spreji je určeno k ochraně stromů před lezoucími škůdci a také k přípravě lepových pastí všeho druhu. Lep je možné nastříkat přímo na zralou kůru (borku) stromů, nejlépe ze vzdálenosti 5 - 10 cm v tenké vrstvě. Doporučujeme nanášet lep ve dvou vrstvách, v případě drsnější nebo popraskané kůry i vícekrát. Vytvoříte tak bariéru, která nedovolí škůdcům projít do koruny stromu a způsobit případné škody na plodech. Lepidlo lze také nastříkat na různé materiály jako lepenka, folie apod. Takto připravené lapače lze zavěsit do koruny stromů nebo zapíchnout do zeminy vedle rostliny a použít na odchyt housenek, larev a dospělých stádií škodlivého hmyzu.

Před použitím dobře protřepejte.

Lepidlo Vermifix slouží k monitoringu a signalizaci náletu či výskytu škodlivého hmyzu - dřepčíků, molic, mšic, nosatců, smutnic, třásněnek, vrtalek, vrtule třešňové, mravenců, píďalek a puklic na ovocných stromech, okrasných stromech, skleníkových kulturách, zelenině, pokojových rostlinách a polních plodinách.

Lepidlo ve spreji je vhodné pro použití všude tam, kde není možné použít lepové pásy na ochranu stromů a rostlin. Dobře ochrání keře či mladé stromky kde ještě kmen není tak silný, aby bylo vhodné použít lepový pás. Lepidlo tak vytváří 100% bariéru proti lezoucím škůdcům i na hrubých kmenech. Navíc jeho jednoduchý způsob aplikace nastříkáním vytváří z tohoto výrobku nepostradatelného pomocníka do sadů a zahrad.

Lepidlo není fytotoxické (jedovaté pro rostliny) a je tedy vhodné pro přímé použití na stromech a rostlinách. Lepidlo je registrované a certifikované na příslušných úřadech.

Balení: 400ml

Hlavní charakteristiky
VýrobcePapírna Moudrý
Objem0.4 l

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
110 Kč Do obchodu Heureka.cz
Vývoj ceny Papírna Moudrý Vermifix lepidlo ve spreji na ochranu stromů a rostlin 400 ml


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.