Philips OneBlade Pro QP6520/20 - krátká recenze

13. dubna 2021 0
Philips OneBlade Pro QP6520/20
  • délka stříhání: 0,4 - 10 mm
  • počet nástavců: 1
  • systém napájení: akumulátorový
  • vodotěsnost: ano
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Zastřihovače vousů
1 399 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Philips OneBlade Pro QP6520 / 20 je hybridní zastřihovač, který nejen upraví linie a tvary brady jakékoliv délky, ale ji i oholí. Otočná hlava dokonale kopíruje linie obličeje a bez problémů ji víte použít na kterékoliv části obličeje. Hřebenový nástavec, který je součástí balení umožní nastavit 14 úrovní délky. Nabíjení strojku je akumulátorové, bez šňůry jej můžete používat na suché i mokré holení. Je vodotěsný, díky čemuž jeho údržba sestává jen z opláchnutí vodou. Baterie na jedno nabití poskytne 90 minut provozu.

Výhody

  • rychle se nabije
  • dobrá výdrž baterie
  • precizní holení

Nevýhody

  • oholené vousy a brada při používání létají po celé koupelně
  • nástavec překáží při holení těsně pod nosem

Závěr recenze: Zastřihovač s vynikajícími parametry s malými nedotaženými detaily.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 399 Kč Do obchodu Heureka.cz
Notino.cz
zjistit cenu Do obchodu Notino.cz
OKAY.cz ⭐️ sítě 90 prodejen elektra v celé ČR
⭐️ výnos do patra a zprovoznění / odvoz starého spotřebiče
⭐️ doprava od 99 Kč
zjistit cenu Do obchodu OKAY.cz

Co o Philips OneBlade Pro QP6520/20 píše eshop

OneBlade je nový revoluční hybridní zastřihovač, který dokáže zastřihovat a holit vousy jakékoli délky a vytvářet přesné linie a tvary. Zapomeňte na používání několika nástrojů pro zastřihování, úpravu a holení vousů - tento holící strojek zvládne všechno. Oholí bez pořezání a dokonale kopíruje obrys tváře. Má hřebenový nástavec pro zastřihování s 14 délkami střihu od jednodenního strniště přes krátký střih až po delší vous. Přístroj je nabíjecí, tudíž umožňuje použití bez kabelu a suché i mokré holení. Díky tomu, že je vodotěsný, se snadno čistí - stačí opláchnout pod tekoucí vodou. Můžete se holit bez pěny nebo s ní – jak vám to vyhovuje. Digitální displej LED zobrazuje stav baterie, která poskytne 90 minut stálého výkonu. Odolný břit má životnost až 4 měsíce.

Dokonalé zastřižení

Díky nastavitelnému hřebenovému nástavci, který snadno připevníte, si můžete vybrat ze 14 délek od 0,4 do 10 mm. Zastřihne plnovous, bradku, knír či kotlety na libovolnou a rovnoměrnou délku. Můžete tak vytvořit jednodenní strniště, krátký střih nebo delší vous.

Perfektní tvar

Zastřihovač je lehký a do ruky padne jako ulitý. Oboustranný břit je dokonale přesný a pomůže vám precizně vytvarovat vaše vousy do požadovaného stylu.

Snadné holení

Holící strojek oholí jakkoli dlouhé vousy. Nejlepšího výsledku dosáhnete pohybem proti směru růstu chloupků. Neholí příliš na krátko, a tak se nemusíte bát, že podráždí vaši pleť.

Dvojí ochrana

Speciální ostří s dvojí ochranou se pohybuje až 200× za vteřinu. Poskytne vám tak pohodlné a rychlé holení a vytvoří vousy, co mají styl.

Otočná hlava s dvoustranným břitem

Otočná hlava dokonale kopíruje obrysy tváře a zajistí pohodlné zastřihování a holení všech částí obličeje. Použitím obou hran břitu můžete přesně zastřihovat kotlety, oblast kolem úst a nosu.

Odolný břit pro mokré i suché holení

Břity jsou odolné a jejich výměnu stačí provést jednou za čtyři měsíce. V závislosti na způsobu používání může být skutečná životnost břitu delší nebo kratší. Navíc je břit vybaven indikací výměny. Přístroj je vodotěsný, což umožňuje použití i ve sprše. Holit se můžete za sucha nebo s použitím gelu či pěny.

Digitální LED displej a cestovní zámek

Na digitálním LED displeji si můžete ověřit stav baterie a průběh nabíjení. Již po jedné hodině nabíjení je zaručeno 90 minut stálého výkonu. Strojek má též cestovní zámek, který si před cestou snadno aktivujete.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníZastřihovač vlasů a vousů
VýrobcePhilips
Typ zastřihovačena vousy
Počet nástavců1
Indikátor nabíjeníano
Omyvatelnéano
Minimální délka ostříhání0.4 mm
Maximální délka ostříhání10 mm
Barvačerná + stříbrná
Vodotěsnéano
LED displejano
Technické parametry
Systém napájeníakumulátorové
Počet rychlostí1
Doba provozu90 min
Doba nabíjení1 hod

Vývoj ceny Philips OneBlade Pro QP6520/20


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.