Professor ZVH 272 - krátká recenze

8. března 2021 0
Professor ZVH 272
  • Příkon: 1800 W
  • Objem: 27 l
  • Materiál: smalt
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Zavařovací hrnce
1 590 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Zavařovací hrnec Professor ZVH 272 vám usnadní práci nejen při zavařování ovoce či zeleniny, ale poslouží i na blanšírování či přípravu horkých nápojů. Hrnec má smaltový povrch a v jeho spodní části najdete podsvícený displej. Ten vám umožní snadné ovládání hrnce prostřednictvím dvou otočných spínačů.

Zavařovací hrnec Proffesor disponuje výkonem 1800 W a jeho součástí je i časovač, který lze nastavit až na dvě hodiny. Teplotu ohřevu si umíte nastavit od 30 do 100 stupňů. Objem hrnce je až 27 litrů a o bezpečné používání se stará ochrana proti vyvaření vody a přehřátí.

Výhody

  • nastavitelná teplota
  • velký objem
  • bezpečnostní prvky
  • displej

Nevýhody

  • je ze smaltu, co lze považovat za menší nevýhodu

Závěr recenze: Smaltový zavařovací hrnec vhodný i na přípravu horkých nápojů či na blanšírování.

Co o Professor ZVH 272 píše eshop

Univerzální zavařovací hrnec s digitálním ovládáním má mnohostranné použití, a proto se hodí do každé domácnosti. Můžete ho používat na zavařování, ohřívání ve vodní lázni, na přípravu teplých nápojů, blanšírování zeleniny, atd.

Hrnec má objem 27 litrů a vejde se do něj 22 sklenic s objemem 0,7 litru. Hrnec na zavařování professor disponuje plynule nastavitelným termostatem, na kterém lze nastavit teplotu od 30 do 100°c. Dále má nastavitelný časovač, který lze nastavit až na 120 min a jednou z možností je také nastavení nepřetržitého chodu.

Zavařovací hrnec má zabudovaný výtokový kohout, který lze využít pro přípravu a stáčení svařeného vína, čaje, kávy a jiných horkých nápojů. Také ho můžete využít pro uchování polévky nebo guláše, kdy za pomocí termostatu můžete udržovat jejich požadovanou teplotu.

Hrnec je opatřen snadno čistitelným hygienickým smaltovaným pláštěm, který nemá vliv na chuť potravin, tepelně izolovanou rukojetí a plastovým víkem. Dále disponujeskrytým topným článkem, zavařovacím roštem a ochranou proti přehřátí a vyvaření.

Díky zavařovacímu hrnci professor zvh271 můžete jednoduše konzervovat potraviny podle vašich představ. Budete si tak moci vyrábět zavařeniny bez chemických látek, barviv a aromat.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceProfessor
Příkon1800 W
Objem nádoby27 l
Hmotnost5.7 kg
Barvabílá

Vývoj ceny Professor ZVH 272


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.