Domo DO 42325 - krátká recenze

25. ledna 2021 0
Domo DO 42325
  • Objem: 27 litrů
  • Příkon: 2000 W
  • Materiál: nerez
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Zavařovací hrnce
2 589 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Nerezový zavařovací hrnec Domo DO42325PC je vybaven praktickým LCD displejem je výborný nejen na sterilizaci ovoce, zeleniny či dokonce masa, ale poslouží i na vaření polévek či na horké nápoje. Uvnitř hrnce je snímač, který během procesu hlídá přesnou teplotu. Objem hrnce je 27 litrů a příkon 2000 W, což z něj dělá velmi výkonné zařízení.

Součástí funkcí je nastavitelný termostat, který má rozpětí od 30 do 100 stupňů, ale i časovač. Ten si můžete nastavit až na dvě hodiny nebo na nepřetržitý provoz. Dokončení programu je oznámeno zvukovým signálem. K bezpečnostním prvkům patří ochrana proti vaření nasucho.

Výhody

  • nerezový
  • LCD displej
  • výkonný
  • ochrana proti vaření nasucho

Nevýhody

  • vypouštěcí ventil nemá pojistku

Závěr recenze: Výkonný nerezový zavařovací hrnec s LCD displejem potěší i ty náročnější milovníky zavařování.

Přečtěte si více...

Domo DO 42325 - ve kterých eshopech nakupovat
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
2 589 Kč Do obchodu Heureka.cz
OKAY.cz ⭐️ sítě 90 prodejen elektra v celé ČR
⭐️ výnos do patra a zprovoznění / odvoz starého spotřebiče
⭐️ doprava od 99 Kč
2 733 Kč Do obchodu OKAY.cz

Co o Domo DO 42325 píše eshop

Domácí zavařování je jeden z nejlepších způsobů, jak uchovat nejen ovoce a zeleninu, ale i třeba maso. Díky plně automatickému nerezovému zavařovacímu hrnci s LCD displejem to zvládnete snadno a rychle. Uvnitř hrnce se totiž nachází čidlo, které přesně hlídá teplotu a čas při procesu konzervace. Jistě vás také mile překvapí celkový objem hrnce 27 litrů, což odpovídá cca 22 klasickým sklenicím o objemu 0,75 litru. Můžete tedy zavařovat velké množství potravin najednou. Kromě klasického zavařování lze díky výpustnému kohoutu umístěnému na boku mimo displej hrnec použít i jako várnici na čaj nebo pomocníka při stáčení svařeného vína.

Přesně podle vašich představ

Hrnec je z nerezu a uvnitř najdete plastový rošt, který se pyšní delší životností než rošt kovový. Na LCD displeji si můžete pohodlně nastavit přesnou teplotu od 30°C do 100°C, kterou hlídá čidlo uvnitř hrnce s přesností +/- jeden stupeň. Po dosažení požadované teploty začne automaticky proces zavařování na vámi zvolenou dobu od 1 do 120 minut nebo do nekonečna. Případné dokončení programu je oznámeno zvukovým signálem.

Velký hrnec na velkou úrodu

Chcete si udělat zásoby na zimu a potřebujete zavařit velké množství úrody najednou? Do 27litrového hrnce se s přehledem vleze 22 klasických 0,75litrových sklenic a 4 malé 0,5litrové sklenice.

Není to jen o zavařování

Díky prakticky umístěnému výpustnému kohoutu na boku mimo displej s vyjímatelnou záslepkou lze hrnec kromě klasického zavařování použít i jako várnici na čaj nebo jako pomocníka při stáčení svařeného vína.

Bezpečnost především

Aby nedošlo k přehřátí či nechtěnému varu na sucho, je zařízení chráněno pojistkou. Při nedostatku vody jste zároveň upozorněni symbolem na displeji.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceDomo
Příkon2000 W
Objem nádoby27 l
Hmotnost5.55 kg
Časový spínač120 min
Barvanerez

Vývoj ceny Domo DO 42325


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.