Remoska Classic R21 - krátká recenze

7. března 2021 0
Remoska R 21 original
  • Příkon: 400 W
  • Objem: 3 l
  • Hmotnost: 2 kg
  • Dostupnost: Vyprodáno
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Menší a celkem lehká Remoska o objemu 2 litry je vhodná nejen pro menší domácnosti, ale díky hmotnosti 2 kg i na cestování. Má příkon 400 W, což je sice méně, ale vzhledem k její malý objem je to dostačující hodnota. Podobně jako i jiné modely této značky je tato Remoska vhodná na pečení, smažení, zapékání, grilování, vaření i dušení.

Díky nepřilnavému teflonovému povrchu v ní můžete připravovat jídlo i bez použití oleje, a tak budou vaše pokrmy zdravé a chutné zároveň. Rovnoměrné proudění tepla se postará o to, aby bylo maso šťavnaté.

Výhody

  • lehká, kompaktní
  • vhodná pro cestování

Nevýhody

  • nemá průhlednou pokličku

Závěr recenze: Pokud hledáte malou, lehkou a jednoduchou remosku pro menší domácnost, která vám poslouží i na cestách, právě jste ji našli.

Co o Remoska Classic R21 píše eshop

Remoska je tradiční český výrobek. Tato jedinečná elektrická pečící mísa si získala zaslouženou popularitu i v zahraničí. Můžete v ní připravit všechny druhy masa, zeleninu, oblíbená slaná i sladká jídla. Je ideální pro pečení a zapékání. Stejně dobře ji můžete použít pro ohřívání a rozmrazování. Peče rovnoměrně, po celé ploše. Navíc se pyšní nepřilnavým teflonovým povrchem. Příprava jídel je díky tomu opravdu rychlá a snadná. Jistě si ji zamilujete i vy. Pro míchání, nebo obracení pokrmů nepoužívejte ostré a kovové nástroje, abyste nepoškodili nepřilnavý povrch. Pro manipulaci během vaření používejte jen plastové držadlo k tomu určené. Pozor, není určené k pečení v troubě, došlo by k deformaci plastových částí! Remoska je výborný tip na hezký a praktický dárek i pro vaše blízké.

Zlaté české ručičky

Tradiční český výrobek si jistě oblíbíte i vy. Tato zapékací mísa nahradí klasickou troubu, je maximálně skladná, univerzální pro přípravu rozmanitých pokrmů, jednoduchá na ovládání a navíc nabídne velmi decentní až minimalistický design. Další předností je možnost dokoupení jednotlivých náhradních dílů v případě poškození.

Víko s topným tělesem

Horní část je vyrobená z nerezového plechu. Pečící víko je bez skleněného okénka, díky tomu je pečení opravdu rovnoměrné. Dolní část víka je potažená nepřilnavým teflonovým povrchem. Vypínač najdete v horní části pro pohodlné ovládání pro leváky, i praváky. Můžete ho bezpečně odložit na pracovní desku topnou částí vzhůru.

Pečící mísa s praktickými uchy

Mísa je vyrobená z hliníku pro co nejlepší přenos tepla z víka na mísu. Povrch je potažen teflonovou vrstvou, která má jedinečné vlastnosti. Mísa má dvě plastová ucha, která výrazně usnadňují a zpříjemňují celkovou manipulaci. Mísu nikdy nedávejte do trouby, poškodili byste plastové části.

Nepostradatelný stojan

Důmyslný stojan má ideální tvar pro co nejvyšší komfort během vaření. Je maximálně odolný a vyrobený ze speciálního, tepelně odolného plastu. Je to nepostradatelný doplněk. Je dodáván v univerzální černé barvě.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceRemoska
Objem2 l

Vývoj ceny Remoska Classic R21


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.