Sana SBM Exclusive - krátká recenze

23. října 2021 0
Sana SBM Exclusive
 • Objem formy na pečení: 1700 g
 • Počet programů: 7
 • Odložený start: ano
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Domácí pekárny
9 380 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Tato domácí pekárna je ideální pro ty, kteří podlehli lváskovému pečení. Kromě pečiva si v ní však připravíte i klasické či probiotické jogurty, kefíry, acidofilní mléka, sójové sýry, přírodní slady, sádlo, škvarky a upéct si můžete i maso či ryby. Zajímavá je možnost pasterizace, pomocí které si vyrobíte například i trvanlivé domácí džemy.

Oceňujeme i to, že je vyrobena z nerezové oceli, která se snadno udržuje a navíc je velmi odolná.

Výhody

 • ideální na kváskové pečení
 • široké spektrum funkcí
 • velikost bochníku až 1700 g
 • možnost připravovat jogurty, kefír, marmelády, sójové sýry, škvarky a jiné

Nevýhody

 • vyšší cena
 • méně programů
 • zabere dost místa

Závěr recenze: Multifunkční domácí pekárna pro náročné kuchaře a ideální pro vícečetné domácnost.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
9 380 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Sana SBM Exclusive píše eshop

Exkluzivní model je dodáván s nerezovou pečicí nádobou a nerezovými hnětači na pečení chleba. Sady na výrobu tempehu a baget.Multifunkční teploměr pro určení, zda je pečivo dopečené.

Domácí pekárna Sana Smart Bread Maker je jedinou pekárnou, která se specializuje na přípravu kvásku a pečení celozrnného kváskového chleba ze všech druhů mouky.

Multifunkční pekárna Sana Bread Maker je specialistou na kváskový chléb    

Chytrá domácí pekárna Sana Smart Bread Maker je výsledkem dvaceti let zkušeností s pečením chleba. Vyvinuli jsme jedinečnou multifunkční domácí pekárnu, podle nás je nejlepší na trhu. Je dostupná ve třech verzích - základní, standardní a exkluzivní. Samotná pekárna je stejná ve všech třech verzích, liší se pouze příslušenstvím.

Varianta Exclusive obsahuje: domácí pekárna Sana nerezová pečicí nádoba nerezové hnětače úsporné pokličky (sada 2 ks) bagetovač sada na výrobu Tempehu multifunkční teploměr měrka na suroviny

Plně nastavitelné programy

Všechny plně nastavitelné programy nabízí možnost upéct si pečivo přesně podle vašich přestav. Každý druh mouky má specifickou charakteristiku a vyžaduje různou dobu pečení a kynutí. Domácí pekárna značky SANA nabízí SEDM základních programů. Velice snadno si je ale můžete upravit. Když si je upravíte a uložíte, vytvoříte vlastní, nové programy. Možnosti jsou tedy nekonečné. V pekárně můžete péct chléb bílý, celozrnný i bezlepkový.

Programovatelná technologie

Multifunkční pekárna SANA má dva paměťové čipy a jejich software může být snadno aktualizován. V praxi to znamená, že si můžete nahrát nové programy, které vývojáři v budoucnu představí, a uložit si ty, které používáte nejčastěji. Elektronické „srdce“ pekárny je vyrobeno v Evropě a nenajdete ho v žádné jiné pekárně. Umožňuje nejen aktualizaci, ale zároveň i volbu vlastních teplot a časů pečení. Oproti jiným pekárnám na trhu, které mají většinou pouze přednastavené programy, to představuje neomezovanou flexibilitu.

Unikátní nerezová pečicí nádoba

Standardní model pekárny Sana je dodáván s nádobou i hnětacími háky z kvalitní nerez oceli. Díky použití profesionální pečicí technologie je možné péct v nerezových nádobách, které není nutné vymazávat. Nedochází tak ke spálení chleba. Díky nerezové oceli si můžete být jisti, že váš chléb je upečen nejbezpečnějším možným způsobem. Pro snadné vyklopení chleba z nádoby je nutné počkat, až vychladne.

Hnětací háky a automatické zpracování těsta

Některé domácí pekárny nabízí sklápěcí hnětací háky nebo automatické přidávání semínek a ořechů. Pekárna SANA nabízí mnohem jednodušší řešení:

Vysokorychlostní hnětení, díky kterému je těsto uhněteno už za tři minuty!

Hnětací háky je možné hned po uhnětení vyndat z pekárny a tím se vyhnout jejich vytrhávání až z upečeného chleba.

Automatické přidávání semen je zbytečnou funkcí navíc, která akorát zvyšuje cenu pekárny. S pekárnou Sana můžete nasypat ořechy a semínka přímo na chléb ručně – prostor na to máte po ukončení 3minutového hnětení.

Sada na bagety součástí modelu Exclusive

Kvůli vynikajícím bagetám se už nemusíte stěhovat do sladké Francie, ale díky sadě na výrobu baget si je můžete vyrobit sami doma. Bagetovač je součástí modelu Exclusive a obsahuje stojan a čtyři formy na výrobu baget. Stojan může být použit i jako držák na misky na výrobu sýra tempeh, nebo pokud jej obrátíte, tak jako základna pro pečicí nebo jiné nádoby (například na výrobu jogurtu).

Sada na tempeh je součástí modelu Exclusive

Součástí modelu Exclusive je i unikátní nerezová nádoba na sýr tempeh se speciálními porézními pokličkami, které umožňují přesnou fermentaci tempehu při nízkých teplotách.

Vícestupňové kynutí

Vícestupňové kynutí vám umožní nastavit dvě různé teploty a časy kynutí. Jednou z výhod tohoto nastavení je, že si můžete jednoduše sami připravit domácí kvásek, kterému vícestupňové kynutí vyhovuje nejvíce (kvůli zlepšení jeho kvality a tím i lepší chuti chleba). Získáte ten nejlepší kvásek, jaký můžete mít.

Technické parametry

 • Rozměry: Výška 30 x šířka 40 x hloubka 22,5 cm
 • Hmotnost: 10 kg
 • Napětí: 240 V / 50 Hz
 • Příkon: 815 W
 • Velikost chleba: 500 - 1700 g
 • Rozsah teploty: 20 - 230 °C
 • Citlivost termostatu: 1 °C
 • Počet nastavitelných programů: 7
 • Počet hnětačů: 2
 • Záruka: 24 měsíců
 • Barva: Nerez v kombinaci s černou
 • Vyrábí: Sana products EU

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceSana
Hmotnost10 kg
Počet hnětacíh háků2
Odložený startano
Příkon815 W
Displejano
Pečící možnosti
Počet programů7
Program bezlepkové pečeníano
Rozměry
Kapacita nádoby1700 g
Výška30 cm
Šířka40 cm
Hloubka24 cm

Vývoj ceny Sana SBM Exclusive


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.