Singer SIMPLE 3210 - krátká recenze

17. října 2021 0
Singer SIMPLE 3210
 • Typ: mechanický
 • Počet programů: 10
 • Overlockový steh: ne
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Šicí stroje
2 309 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Pokud potřebujete šicí stroj do domácnosti na občasné použití, případně lehce a jednoduše ovladatelný šicí stroj, Singer SIMPLE 3210 by vám měl vyhovovat. Poskytuje 10 druhů stehů, umožňuje šití dvojjehlou a disponuje také zpětným chodem.

Oceňujeme i praktické volné rameno na šití kalhot či návleků, ale i kompaktní napínač nitě a vertikální uložení cívky a rukojeti pro snadnou manipulaci. Stroj má kompaktní rozměry a nezabírá mnoho místa, no a v neposlední řadě má také pěkný design a systém pro rychlou výměnu patky.

Výhody

 • cenově dostupný
 • jednoduchá obsluha
 • kompaktní rozměry
 • vestavěné osvětlení

Nevýhody

 • menší množství programů
 • těžší prošívání hrubých látek
 • nemá overlock

Závěr recenze: Praktický šicí stroj s jednoduchým ovládáním a kompaktními rozměry, který je vhodný pro občasné šití do domácnosti, případně pro začátečníky.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
2 309 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Singer SIMPLE 3210 píše eshop

Tento jednoduchý, velmi dobře ovladatelný, elektrický stolní šicí stroj s růžovým designem je dobrou volbou pro začínající i zkušenější švadlenky a výkonným pomocníkem pro domácí šití. Stroj má jednoduché zakládání nitě a navíjení spodní cívky se automaticky zastaví při naplnění cívky. Můžete si vybrat ze sedmi základních a dvou dekorativních druhů stehů s nastavitelnou délkou stehu, nebo zvolit automatické obšívání dírek.

Tento stroj je vhodný pro lemování džínoviny, patchwork a další běžné šití. Během chvíle můžete začistit pružné materiály, upravit délku sukní nebo kalhot, našít gumu nebo jednoduše obroubit vše, co je potřeba. Moderní stroj disponuje navíc knoflíkovou dírkou ve čtyřech krocích, možností šít dvojitou jehlou, zpětným chodem pro zapošití a mnoha dalšími funkcemi.

Stroj má rukojeť pro snadnou manipulaci, pevný kovový rám a tradiční provedení pro silné stehy. Praktické volné rameno vhodné pro šití rukávů a extrémně vysoký zdvih patky poskytující dostatek prostoru pro objemné textilie. Rovnoměrné výsledky ve stále stejné kvalitě zajišťuje automatická regulace tlaku patky, kterou lze v případě potřeby díky systému Snap-on snadno a rychle vyměnit.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceSinger
Barvabílá
Hmotnost6.8 kg
Počet programů10
Světloano
Druhy stehů10
Automatický navlékač nitěne
Volné ramenoano
Ovládání strojemechanické řízení
Automatický odstřih nitěne
Maximální šířka stehu5 mm
Počet stehů10
Maximální délka stehu4
Funkce a ovládání
Šití dvojjehlouano
Coverlockne
Automatické zapošitíano
Polohování jehlyano

Vývoj ceny Singer SIMPLE 3210


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.