Singer SMC 8280 - krátká recenze

22. září 2021 0
Singer SMC 8280
  • Typ: mechanický
  • Počet programů: 7
  • Overlockový steh: ne
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Šicí stroje
2 540 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Singer SMC 8280 je cenově dostupný a mezi zákazníky velmi oblíbený šicí stroj. Disponuje sice jen sedmi programy, ale pro začátečníka je to dostačující. Stejně je vhodný i na občasné šití v domácnosti. Jeho součástí je volné rameno a také umožňuje šití dvojjehlou.

Oceňujeme i zabudované osvětlení a 4-krokové šití knoflíkových dírek. Bílá ploška za očkem jehly usnadňuje navlékání. Stroj má i zpětný chod pro zapošití. Nepochybnou výhodou jsou i kompaktní rozměry a více uživatelů chválí jeho tichý chod.

Výhody

  • cenově dostupný
  • volné rameno
  • kompaktní rozměry
  • jednoduché ovládání

Nevýhody

  • nemá overlockový steh
  • menší počet programů

Závěr recenze: Levný a snadno ovladatelný šicí stroj, který dokonale postačuje na domácí šití a je výborný pro začátečníky.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
2 540 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Singer SMC 8280 píše eshop

Šikovný stroj nejen pro začátečníky

Jestliže vám nejsou cizí tvořivé práce a nebojíte se pustit do menších oprav vašich oděvů, určitě vám padne do oka šikovný pomocník od firmy Singer. Šicí stroj SMC 8280/00 Family je určen jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, práce s ním je naprosto snadná a také vám dokáže nabídnout spoustu možností, jak zkrášlit každý milimetr jakékoliv látky.

Dopřejte si kvalitu, která za to stojí

Kvalitní konstrukce je vybavena odolným kovovým rámem, kterým disponují všechny šicí stroje značky Singer. Rám zajišťuje dobrou stabilitu stroje při práci. Design přístroje je velmi jednoduchý, a proto dokonale zapadne do každé místnosti. Výhodou je navíc volné rameno, které lze v případě potřeby vysunout, čímž si vytvoříte dokonalý pracovní prostor například pro šití kapes či menších částí oděvů. Uvnitř ramene se nachází úložný prostor pro veškeré příslušenství, které obdržíte spolu se šicím strojem.

Vždy dokonalý výsledek

Se šicím strojem Singer SMC 8280/00 Family hravě zvládnete až 7 druhů různých stehů. Nabízí se vám tak nejen přímý nebo slepý steh, ale také klikatý steh a entl k začišťování okrajů či steh vyšívací. Využít proto můžete hned tří kategorií stehů, a to základní, dekorativní a pružné. Druh stehu si snadno nastavíte pomocí otočného kolečka, na němž jsou jednotlivé možnosti vyobrazeny.

Nedílnou součástí je také zpětný chod pro zapošití a 4krokové šití knoflíkových dírek. Velmi jednoduchou cestou, jak zvýšit estetickou hodnotu oděvu či jakéhokoliv látkového výrobku, je šití dvojjehlou, které tento šicí stroj také ovládá. Dvojitá jehla dokáže vytvořit nádherné vzory, které udělají dojem naprosto na každého.

Vše pro pohodlnou práci

Pro kvalitní výsledek disponuje stroj plynulou regulací délky stehu, kterou si snadno nastavíte pomocí otočného kolečka s vyobrazenými čísly. A aby bylo vaše pohodlí zaručeno, je vespod šicího stroje umístěno LED osvětlení, které vám poskytne dokonalou viditelnost při práci. Trable s navlékáním nitě vám zase usnadní bílá ploška za očkem jehly.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceSinger
Barvabílá
Hmotnost7.9 kg
Počet programů7
Světloano
Druhy stehů7
Automatický navlékač nitěne
Volné ramenoano
Ovládání strojemechanické řízení
Funkce a ovládání
Overlockový stehne
Šití dvojjehlouano
Vyšívací strojano
Coverlockne
Polohování jehlyne

Vývoj ceny Singer SMC 8280


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.