Sony PS-LX300USB - krátká recenze

27. října 2020 0
Sony PS-LX300USB
  • Náhon: řemínkový
  • Ovládání: automatické
  • Digitalizace: ano
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Gramofony
2 997 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Gramofon Sony osloví už na první pohled svým minimalistickým designem a relativně nízkou cenou. Přestože jde o levnější zařízení, je tento gramofon schopen přehrát prakticky všechny typy vinylových desek. Díky možnosti digitalizace si můžete své oblíbené desky nahrávat na USB klíč a archivovat je. Výhodou je, že je vybaven předzesilovačem a zároveň máte možnost připojit jej k externímu zesilovači či k počítači.

Oceňujeme plně automatické ovládání, díky kterému nemusíte s přenoskou manipulovat. Skvělé je, že je na gramofonu kryt proti prachu, který chrání citlivou diamantovou jehlu. Kvalitu zvuku podporuje vysoce kvalitní řemínkový pohon absorbující vibrace motoru. Co se rychlosti otáček týká, na výběr máte 33 a 45 otáček za minutu.

Výhody

  • automatické ovládání
  • možnost digitalizace
  • cenově dostupný

Nevýhody

  • krátký kabel k zesilovači
  • chybí výstup pro připojení sluchátek

Závěr recenze: Jednoduchý, cenově dostupný a s minimalistickým designem - takový je tento gramofon značky Sony, který doporučujeme spíše na občasné používání pro nenáročné.

Co o Sony PS-LX300USB píše eshop

Máte své oblíbené skladby na gramofonových deskách a rádi byste je poslouchali i ve svém telefonu? S tím vám pomůže tento báječný gramofon, který je opatřen výstupem rozhraní USB. Pomocí něho snadno a rychle převedete zvukový záznam z vinylových desek do formátu MP3. Dokonalá reprodukce zvuku je zajištěna diamantovou jehlou. Díky zcela automatickému přehrávání jsou nahrávky chráněny před poškrábáním a spolehlivý řemínkový pohon zajišťuje zcela plynulé přehrávání.

Převod záznamu do formátu mp3

Rádi si přehráváte svou oblíbenou hudbu z vinylových desek a přemýšlíte, jakým způsobem zvuk přenést i do jiného zařízení? Snadno a rychle to zvládnete s tímto gramofonem, který disponuje výstupem rozhraní USB. Po převedení desek do formátu MP3 si své oblíbené kousky budete moci přehrávat v mobilním telefonu, přenosném hudebním přehrávači či v počítači, a to kdykoliv si jen vzpomenete.

Dokonalý požitek z poslechu

Dokonalý požitek z poslechu zajišťuje diamantová jehla. Díky vysoce kvalitnímu řemínkovému pohonu je přehrávání plynulejší. Veškeré nahrávky jsou díky plně automatickému ovládání chráněny před poškrábáním a poškozením.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceSony
Typ pohonu talířeřemínkový náhon
Další funkce a vlastnosti
USBano
CDne
FM rádioano
Otáčky33/45

Vývoj ceny Sony PS-LX300USB


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.