Stihl FS 360 C EM - krátká recenze

14. září 2021 0
Stihl FS 360 C EM
 • pohon: benzínový
 • výkon: 2,3 kW / k
 • typ přístroje: křovinořez
 • hmotnost: 8,5 kg
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Křovinořezy
24 240 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Výkonný křovinořez určený zejména pro profesionální vyžínání odolné zeleně. STIHL 4-bodový antivibrační systém, STIHL ErgoStart, multifunkční rukojeť, úprava rukojeti bez použití nářadí, motor STIHL 2-MIX, systém STIHL M-Tronic. Velká palivová nádrž o objemu 0,75 l umožňuje zmenšit pauzy při práci z důvodu doplňování paliva. Snadno přístupný papírový vzduchový filtr umožňuje dlouhý servisní interval. Křovinořez je pevný a robustní, poradí si i s velmi odolnou trávou zcela bez problémů. Díky skvělému antivibračnímu systému necítíte otřesy.

Výhody

 • skvělý antivibrační systém
 • vysoký výkon
 • vhodný i pro profesionály

Nevýhody

 • vysoká cena
 • vyšší hlučnost

Závěr recenze: Kvalitní stroj za vyšší cenu, který však určitě nezklame i při těžších terénech.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
24 240 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Stihl FS 360 C EM píše eshop

Křovinořez benzínový Stihl FS 360 C EM

Stroje STIHL lze převzít pouze osobně na kamenné prodejně v Dobrušce s předvedením funkčnosti.

Robustní křovinořez o výkonu 1,7kW s ErgoStartem (E)

Výkonný křovinořez určený zejména pro profesionální vyžínaní odolné zeleně. STIHL 4-bodový antivibrační systém, STIHL ErgoStart, multifunkční rukojeť, úprava rukojeti bez použítí nářadí, motor STIHL 2-MIX, systém STIHL M-Tronic.

Technická data

 • Zdvihový objem ­cm³ 37,7
 • Výkon kW 1,7
 • Hmotnost kg 1) 8,5
 • Hladina akustického výkonu s kovovým nářadím dB(A) 2) 110
 • Hodnota vibrací vlevo s plastovým řez. nástr. m/s2 3) 2,5
 • Hodnota vibrací vpravo s kovovým nářadím m/s2 3) 2
 • Hladina akustického tlaku s kovovým nářadím dB(A) 2) 98
 • Hodnota vibrací vlevo s kovovým nářadím m/s2 3) 2,2
 • Celková délka cm 4) 179
 • Objem palivové nádrže l 0,75

Maximální výkon ot./min 8.500 1) Bez paliva, řezného nástroje a krytu 2) K-Faktor podle RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A) 3) K-Faktor podle RL 2006/42/EG = 2 m/s² 4) bez žacího nástroje

Sériová výbava

M-Tronic

Plně elektronicky řízený bod zážehu a stejně tak dávkování paliva do karburátoru. Řízení motoru STIHL M-Tronic (M) zajišťuje pro každý provozní stav optimální výkon motoru, konstantní maximální otáčky a vynikající zrychlení. Kompletně odpadá možnost manuálního seřízení karburátoru.

STIHL ErgoStart (E)

Startování je nyní ještě snadnější. U nového STIHL ErgoStart je mezi cívkou startovacího zařízení s lankem a klikovou hřídelí přídavná spirálová pružina, které se natahuje proti kompresnímu tlaku na pístu. Je-li síla pružiny větší než kompresní tlak, kliková hřídel se protočí a motor naskočí. Uživatel startuje nářadí pohodlně bez nepříjemných silových rázů.

Univerzální nosný dvouramenní popruh ADVANCE

Ergonomický, komfortní a lehký. Díky širokému rozsahu seřízení umožní méně únavné vyžínání a štěpkování. Jako příslušenství je možné pořídit hrudní pásek a vak na nářadí. 4 bodový antivibrační systém

Bei den neuen STIHL Freischneidern reduzieren Stahlfedern als Antivibrationselemente die Übertragung von Schwingungen, die durch Motor und rotierendes Schneidwerkzeug entstehen. Die Griffe sind dadurch äußerst vibrationsarm und die Geräte lassen sich gut führen. (Abb. ähnlich)

Multifunkční rukojeť

Multifunkční rukojeť se používá u vyžínačů, křovinořezů a zahradních nůžek. Všechny ovládací prvky pro řízení motoru jsou integrovány v této rukojeti. Ovládání je tím zvláště jednoduché a bezpečné - ruka zůstává stále na rukojeti. Multifunkční rukojeť je integrována v řídítkové rukojeti přístroje. U nářadí s kruhovou rukojetí jsou ovládací prvky umístěny na nosné trubce.

Řídítková rukojeť

Řídítková rukojeť se označuje také jako ergonomická žací rukojeť. Umožňuje při sečení přirozený pohyb vyžínače a dá se snadno nastavit pomocí roubíkového šroubu. U vyyžínačů a křovinořezů je řídítková rukojeť vždy nejlepší rozhodnutí, když se mají často vyžínat větší plochy.

Nastavení rukojeti bez použití nářadí

Ergonomická rukojeť vyžínače se dá individuálně nastavit pomocí bajonetového uzávěru bez použití nářadí pro příslušného uživatele.

Tlačítko Stop

Funkce Tlačítko stop: Po vypnutí skočí ovládací páčka sama nazpět do své provozní polohy. Teplé nářadí tak lze přímo znovu nastartovat (ilustr. obrázek)

Ruční palivové čerpadlo

Ručním palivovým čerpadlem lze tlakem palce čerpat palivo do karburátoru. Tím se po delší provozní přestávce nářadí sníží počet zatažení za startovací lanko.

Klapka pro zimní provoz

Změna mezi letním a zimním provozem je velice jednoduchá a spočívá v pouhé změně polohy klapky, umožňující proudění ohřátého vzduchu okolo karburátoru. Během zimního provozu je pak podstatně omezeno zamrzání karburátoru a vzduchového filtru.

Blokace převodovky

Díky blokaci převodovky prostřednictvím trnu je výměna pracovního nářadí snadná.

Velká palivová nádrž

Velká palivová nádrž o objemu 0,75 l umožňuje zmenšit pauzy při práci z důvodu doplňování paliva.

Vzduchový filtr s dlouhým servisním intervalem

Snadno přístupný papírový vzduchový filtr umožňuje dlouhý servisní interval.

Ochranné brýle

Pro Vaši bezpečnost sériově dodávané ochranné brýle. Brýle jsou dobře odvětrávány a mají širokou boční ochranu.

Výbava pro dodatečné doplnění

Nosný systém pro prořezávky ADVANCE

Umožňuje velkou volnost pohybu díky volně zavěšené nosné desce.Zvláště ergonomický a komfortní při prořezávkách s pilovými kotouči. Velmi lehký. Umožňuje zavěšení vaku s nářadím.

V závislosti na zemi jsou možné odchylky od tohoto sortimentu produktů a od těchto údajů. Vyhrazujeme si právo na změny techniky, vybavení, ceny a nabízeného příslušenství. .

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníKřovinořez benzínový
VýrobceStihl
Typ pohonubenzínové
Typ přístrojevyžínače
Výkon1.7 kW
Hmotnost8.5 kg

Vývoj ceny Stihl FS 360 C EM


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.