Whirlpool BI WDWG 961484 - krátká recenze

26. října 2021 0
Whirlpool BI WDWG 961484
 • Typ plnění: Přední
 • Energetická třída: D (praní a sušení)
 • Třída pracího výkonu: A
 • Třída účinnosti odstřeďování: B
 • Maximální náplň praní: 9 kg
 • Maximální náplň sušení: 6 kg
 • Počet otáček: 1400 ot. / Min.
 • Hlučnost při odstřeďování: 70 db
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Pračky se sušičkou
17 490 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Alza.cz

Whirlpool BI WDWG 961484 je vestavěná pračka se sušičkou a tedy pokud přemýšlíte nad tím, že si nějakou chcete pořídit, možná právě vám se bude hodit taková, která zaručeně nebude narušovat vzhled interiéru a pohodlně splyne s kuchyňskou linkou, či nábytkem v koupelně. A proč ne značky, která je u nás jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších - Whirlpool. Jaké funkce a vlastnosti tedy od ní lze očekávat ve srovnání s ostatními "klasickými" modely?

Z pohledu kapacity je zřejmé, že tato pračka se bude hodit i do početnější domácnosti. 9 kg při praní a 6 kg při sušení jsou hodnoty, které jsou z pohledu ostatních modelů v našem testu v dobrém slova smyslu průměrné. Efektivita odstřeďování rovněž odpovídá standardu a model je zařazen do nejčastější třídy B (a max. otáčkami 1400 za minutu). Hlučnost také nijak nevyniká - při praní počítejte s 45 dB, při odstřeďování je to 70 dB (rovněž zařazení do nejčastější třídy B). Této pračce nechybí nový typ motoru - invertorový - na který jinak výrobce dává záruku 10 let.

Co se týče spotřeby, tak musíte počítat s tím, že je to nejslabší stránka těchto spotřebičů (kombinace pračka + sušička). Samotné praní je ještě poměrně úsporné - při 1 Eco cyklu utratíte 0,78 kWh, při praní a sušení to však už bude 5,12 kWh (s vodou je to 48 l, resp. 65 litrů na 1 praní). I kvůli tomu je tento model zařazen do energetické třídy D, což ale není až taká tragédie (velmi mnoho modelů na trhu je totiž až v E-čku).

Co se týče vybavení, tak zde můžete očekávat vše, čím jsou pračky a sušičky značky Whirlpool této kategorie význačné. To znamená 6. smysl (podle množství a typu látky prádla pračka určí nejvhodnější délku praní, množství vody i její teplotu), parní funkci FreshCare +, klasický LED displej, odložený start, dětskou pojistku a 14 programů.

Výhody

 • velká kapacita
 • parní funkce
 • invertorový motor (10 let záruka)
 • kompaktní rozměry
 • 6.smysl

Nevýhody

 • vyšší spotřeba pro praní a sušení
 • ve více ohledech průměrná
 • vyšší cena

Závěr recenze: Vestavná pračka se sušičkou, která kvalitně vypere i vysuší a pomůže ušetřit místo.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Alza.cz ⭐️ velmi rychlé doručení, již do několika hodin od objednání
⭐️ bezkonkurenční dostupnost obrovského množství produktů
⭐️ masivní prodejní síť
⭐️ nákup na splátky
17 490 Kč Do obchodu Alza.cz
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
17 490 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Whirlpool BI WDWG 961484 píše eshop

Automatická pračka se sušičkou s předním plněním ve vestavném provedení. Pračka si poradí až s devíti kilogramy špinavého prádla, sušička až s šesti kilogramy, a díky moderním technologiím nejenže bude prádlo dokonale vyprané, ale také o něj bude dobře postaráno. Technologie 6. Smysl, SoftMove či funkce FreshCare+ s párou poskytují pranému prádlu ochranu proti zničení vláken díky specifickým pohybům bubnu. Senzory automaticky detekují velikost a typ náplně a vybírají nejlepší parametry praní a sušení pro dosažení nejlepších výsledků a optimalizaci zdrojů. Zvolit si můžete ze 14 programů. Pro méně špinavé prádlo je možné nastavit i nižší teploty praní – 15 či 20 °C.

Technologie 6. Smysl

Objevte technologii, která myslí za vás. Pračka automaticky detekuje velikost a typ náplně a vybírá nejlepší parametry praní a sušení, aby poskytovala skvělé výsledky a optimalizovala zdroje.

Funkce FreshCare+

Udržuje vaše oblečení svěží až šest hodin po skončení cyklu. FreshCare+ po pracím cyklu je ideální pro zabránění šíření pachů díky efektivnímu odpařování a pohybům bubnu. FreshCare+ po cyklu sušení je navržen tak, aby zabránil zbytečnému pokrčení prádla, i když nestihnete prádlo vyložit hned po ukončení cyklu.

SoftMove

Speciální ošetření pro všechny typy tkanin. Se systémem SoftMove existuje 14 různých programů, které zajišťují perfektní výsledky praní pro každý typ tkaniny, a to díky exkluzivní sadě šesti vybraných pohybů bubnu, které se dokážou přizpůsobit různým oděvům, od nejodolnějších po ty nejjemnější.

SenseInverter motor

Dlouhodobý, tichý a energeticky efektivní motor. Díky motoru SenseInverter jsou všechny přírodní textilie vždy chráněny, protože kalibruje pohyby bubnu, což umožňuje oblečení uvnitř stroje přilnout ke straně bubnu, a tím chránit jejich vlákna při současném snižování tření a plstění.

Prací program Colours 15 °C

Jasné barvy vydrží déle. Barevný prací cyklus 15 °C pomáhá zachovat původní krásu a barvu oblečení díky pohybům bubnu, které umožňují oblečení lépe absorbovat prací prostředek.

Hlavní charakteristiky
VýrobceWhirlpool
Způsob plněnípřední
Způsob umístěnívestavné
Maximální náplň pračky9 kg
Hlučnost při praní45 dB
Počet otáček1400 ot./min
Hlučnost při odstřeďování70 dB
Hmotnost66 kg
Vestavnáano
Maximální náplň sušičky6 kg
Otevírání dvířeklevé
Počet programů14
Program pro vlnuano
Program pro hedvábíano
Motorinvertorový
Program pro outdoorano
Energetické údaje
Energetická třídaD
Rozměry
Šířka59.5 cm
Hloubka54.5 cm
Výška82 cm
Objem bubnu58 l
Třídy
Účinnost pracího výkonuA
Třída účinnosti odstřeďováníB
Funkce a ovládání
Sušičkaano
Odložený startano
6 Motionano
Displejano
Dětská pojistkaano

Vývoj ceny Whirlpool BI WDWG 961484


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.