Womar Hug Me - krátká recenze

23. října 2021 0
Womar Hug Me tyrkysová
  • Typ: šátek
  • Nosnost: do 13 kg
  • Dostupnost: Skladem
803 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Womar Hug Me je šátek na nošení dětí, které patří k těm nejlepším. Je vhodné na nošení dětí od narození až do 13 kg, je elastické a pevný, vyrobený je z bavlny. Součástí šátku jsou také kolečka, které vám umožní ideálně přizpůsobit si její délku. Jeho střed je označen, a tak bude vázání jednodušší.

Délka šátku je 200 cm, no a klidně ji můžete prát i v pračce při teplotě 40 stupňů. Při vhodném uvázání v něm mohou maminky i diskrétne a nerušeně kojit své miminko. Nevýhodou, jak to již při šátcích bývá, je jen to, že vázání vyžaduje trochu cviku.

Výhody

  • 100% bavlna
  • označený střed
  • kolečka pro přizpůsobení délky

Nevýhody

  • vázání vyžaduje cvik

Závěr recenze: Pokud toužíte své dítě nosit v šátku, toto je kvalitní, cenově dostupné a vázání vám zjednoduší několika prvky.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
803 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Womar Hug Me píše eshop

Univerzální šátek Womar je určen pro nošení miminek od narození i větších dětí (od 3,5 do 13 kg). Umožňuje nosit děti v několika polohách v závislosti na věku dítěte. Šátek je elastický a pevný. Je vyroben z certifikované (Certifikát Öko-Tex Standart 100) bavlny, která je bezpečná pro dítě.

Perfektně se přizpůsobí dítěti a jeho páteří a umožňuje dítěti mít nožičky v přirozené poloze. Šátek na nošení dětí má univerzální velikost, díky kolečkům lze přizpůsobit jeho délku. Šátek je nenahraditelný především během dlouhých procházek a cestování. Zaručuje také diskrétnost pro matku během kojení a speciálně označený střed umožňuje jednodušší vázání. Materiál: 100% bavlna. Délka cca 200 cm. Lze prát v pračce na 40°C.

Barevné provedení šátku zobrazeno v horním rohu.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceWomar
Druhšátky
Nosnost13 kg
Barvatyrkysové

Vývoj ceny Womar Hug Me


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.