Bionaire CrockPot SCCPBPP 605 - krátká recenze

17. října 2021 0
Bionaire CrockPot SCCPBPP 605
 • Příkon: max. 250 W
 • Objem: 5,7 l
 • Hmotnost: 6,1 kg
 • Počet porcí jídla: 7
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Elektrické hrnce
2 654 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Mall.cz

Objemný elektrický hrnec na pomalou přípravu jídel obsahuje keramickou nádobu se skleněnou poklicí a digitální časovač. Ingredience se připravují pod bodem varu při průměrné teplotě 95 °C, která zajišťuje nižší spotřebu. S jeho pomocí připravíte až 7 porcí jídel. Díky skleněné poklici z hrnce neuniká pára a voda se vrací zpět do hrnce, což zajišťuje, že pokrmy jsou šťavnaté. Zároveň ji můžete během vaření odemknout a dochutit suroviny podle chuti.

Hospodyně ocení tři stupně teploty (2 na vaření a 1 na postupné udržování tepla či ohřev), možnost čištění v myčce a vyjímatelný vnitřní keramický hrnec, který je vhodný pro pečení v mikrovlnné nebo klasické troubě.

Výhody

 • odpojitelný přívodní kabel
 • keramická nádoba se dá mýt v myčce nádobí
 • keramickou nádobu využijete i v mikrovlnné či klasické troubě
 • digitální časovač s informací o zbývající době přípravy
 • šetření elektrické energie

Nevýhody

 • méně programů

Závěr recenze: Praktický pomalý hrnec, který šetří čas a elektrickou energii.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Mall.cz ⭐️ prodej na splátky, doprava zdarma nad 1000 Kč
⭐️ aktuální probíhající akce → slevománie
2 654 Kč Do obchodu Mall.cz
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
2 593 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Bionaire CrockPot SCCPBPP 605 píše eshop

Objevte výhody vaření v pomalém hrnci

Po práci honem pro děti do školy, zavézt je na kroužky, vyžehlit, uklidit, uvařit… Říkáte si, proč v dnešní uspěchané době plné povinností toužit po hrnci, který vaří pomalu? Odpověď je jednoduchá. Do pomalého hrnce dáte ráno všechny suroviny, zapnete jej, a po příchodu domů můžete rovnou podávat večeři! Hrnec Bionaire Crock Pot SCCPBPP605 si tak prostě zamilujete.

Princip pomalého vaření

Pomalý hrnec Bionaire Crock Pot SCCPBPP605 je elektricky napájený hrnec, který připravuje pokrmy dlouhé hodiny bez nutnosti jakékoliv asistence. Suroviny stačí nakrájet, dát do hrnce, zamíchat, přikrýt, nastavit časovač, spustit a dále se již o pokrm nezajímat - není třeba jej míchat a hlídat. Mezitím váš drahocenný čas můžete věnovat jiným povinnostem nežli vaření.

Poklička s těsněním

Hrnec Bionaire SCCPBPP605 je vybaven skleněnou poklicí opatřenou těsněním, která zaručuje, že z hrnce neuniká pára. Voda se tak vrací zpět do hrnce. Díky tomu budou pokrmy delikátně šťavnaté, což vás potěší zejména při přípravě masa. Těsnění zabrání také „vyběhnutí“ pokrmu z hrnce. Poklici lze během vaření odejmout a pokrm dochutit, zahustit či přidat další suroviny.

Žádný tuk a spousta vitamínů

Velkou výhodou vaření v pomalém hrnci je možnost připravovat pokrmy absolutně bez tuku. Protože se z hrnce neodpařuje voda, pokrm se nikdy nepřipálí. Díky tomu je hrnec vhodný pro ty, kteří dbají na zdravý životní styl nebo dodržují dietní stravování. Šetrná metoda vaření při nízké teplotě navíc zaručuje, že v zelenině zůstávají zachovány hodnotné vitamíny a živiny.

Úspora elektrické energie

Pomalý hrnec Bionaire dosahuje příkonu pouhých 250 W - oproti tomu klasické varné desky mají příkon i 7 kW. Taktéž vyhřátí klasické trouby a následné pečení v ní je podle pečení v pomalém hrnci ekonomicky nákladnější. Hrnec spotřebovává minimum proudu a vaření v něm je velmi úsporné. Vysoce šetrná k energiím je i tepelná setrvačnost keramické nádoby.

Uvaříte pro celou rodinu

Máte velkou rodinu nebo chystáte hostinu pro přátele? Pomalý hrnec Crock Pot SCCPBPP605 disponuje objemem 5,7 litru a připravíte v něm celých sedm porcí jídla! Pokud se celý pokrm nesní, oceníte, že kameninovou nádobu hrnce můžete uložit do chladničky. Následně lze ve stejné nádobě jídlo ohřát v mikrovlnce. Nádobu i s poklicí pak bez obav umyjte v myčce.

Šetrné vaření

Elektrické napájení pomalého hrnce opakovaně spíná a vypíná tak, aby udržovalo keramickou nádobu v rozmezí teplot pod bodem varu. Ingredience se vaří při průměrně teplotě kolem 95°C, čímž je dosaženo nižší spotřeby. I díky tomu se tento americký vynález stal tak oblíbeným. Jeho popularita vzrostla na začátku 70. let, kdy v USA nastala energetická krize.

Pomalý hrnec uvaří polévku, maso i omáčku

V hrnci Bionaire SCCPBPP605 připravíte širokou škálu pokrmů. Polévky, guláše, omáčky, dušenou zeleninu, plněné papriky, francouzské brambory, zapečené těstoviny, rizoto, masové rolády, ale i žemlovku nebo marmeládu. Díky třem stupňům výkonu můžete nastavit ideální teplotu vaření pro daný pokrm. Na stupeň 1 lze jídlo nechat postupně ohřívat. Oceníte i digitální časový spínač, kterým určíte dobu vaření, a zobrazí vám zbývající čas přípravy jídla.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceBionaire
Hmotnost2 kg
Objem5.7 l
Příkon250 W
Displejano

Vývoj ceny Bionaire CrockPot SCCPBPP 605


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.