Russell Hobbs 22740-56 - krátká recenze

2. prosince 2021 0
Russell Hobbs 22740-56
  • Příkon: 160 W
  • Objem: 3,5 l
  • Teploty: 3 stupně
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Elektrické hrnce
999 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Pomalý hrnec z nerezové oceli Russel Hobbs s 3,5-litrovým objemem disponuje vyjímatelným kastroly, který využijete i na restování. Díky němu připravíte jednoduše až 4 porce výborného jídla. Skleněné víko umožní sledovat pokrm během vaření a rukojeti z odolného plastu na základně zajistí snadnou manipulaci bez popálení. Hrnec díky protiskluzovým nožičkám zůstane na místě po celou dobu vaření.

Součástí balení je dokonce výběr receptů pro inspiraci při vaření. Pomalý hrnec od značky Russell Hobbs má tři jednoduché nastavení teploty - vysoké, nízké, ohřívání a díky tomu je velmi snadné ho ovládat.

Výhody

  • nízká hmotnost
  • praktické řešení úchytů a nožiček
  • skvělá cena v poměru k výkonu

Nevýhody

  • nedisponuje displejem
  • nemá fuknce odloženého startu
  • menší objem

Závěr recenze: Jednoduchý, praktický a levný elektrický hrnec pro čtyřčlennou rodinu.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
999 Kč Do obchodu Heureka.cz
Mall.cz ⭐️ prodej na splátky, doprava zdarma nad 1000 Kč
⭐️ aktuální probíhající akce → slevománie
1 199 Kč Do obchodu Mall.cz

Co o Russell Hobbs 22740-56 píše eshop

3.5 litrový pomalý hrnec s odnímatelným kastrolem vhodným pro restování byl chytře navržen pro usnadnění Vašeho života. Nejenom, že můžete přijít domů k předem připravenému, lahodnému a výživnému jídlu, ale nyní můžete rovnou využít možnosti restování masa v jednom a tom samém hrnci, což Vám ušetří čas od používání a mytí dalších pánviček, grilů a uklízení spousty dalšího zbytečného nepořádku.

Pomalý hrnec je perfektní pro ty, co mají rádi výživné večeře, ale nemají čas nebo zájem o trávení spousty času vařením na konci náročného dne. Tato výhdná metoda vaření Vám také zaručí, že Vaše jídlo bude chutnat skvěle a bude plné chutí. Pomalé vaření také redukuje množství zničených vitamínů z potravin a zanechává tak Vaše jídlo chutnější a výživnější.

Ať vaříte večeři pro dva nebo pro celou rodinu, pomalý hrnec s kapacitou 3,5 litru jednoduše uvaří až 4 porce zároveň. Pomalý hrnec od značky Russell Hobbs má tři jednoduchá teplotní nastavení - vysoké, nízké, ohřívání a díky tomu je velmi jednoduché ho ovládat. Skleněné víko Vám umožní sledovat pokrm během vaření a úchyty z odolného plastu na základně Vám zaručí jednoduchou manipulaci bez spálení. Vše v jednom, díky univerzálnosti se stane toto šikovného zařízení nepostradetelnou součástí Vaší domácnosti.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceRussel Hobbes
Hmotnost1.2 kg
Objem3.5 l
Příkon1000 W
Displejne

Vývoj ceny Russell Hobbs 22740-56


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.