Bose Lifestyle 650 - krátká recenze

27. října 2021 0
Bose Lifestyle 650
 • Počet reproduktorů: 5 + 1
 • Rozměry: Omni Jewel reproduktory: 14,66 x 4,67 x 4,67 cm (V x Š x H)
 • Omni Jewel středový reproduktor: 4,82 x 54,2 x 4,68 cm (V x Š x H)
 • Acoustimass (pasivní subwoofer): 32,5 x 29,5 x 29,5 cm (V x Š x H)
 • Hmotnost: Omni Jewel reproduktory: 0,35 kg
 • Omni Jewel středový reproduktor: 1,2 kg
 • Acoustimass: 13,6 kg
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Domácí kina
120 000 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Domácí kino Bose Lifestyle 650? Za cenu 120 000 Kč (uznáváme, že značně vysokou) dostáváte čistý a doslova dramatický plnokrevný zvuk, nezaměnitelný vizuální styl a uživatelské pohodlí... to vše dokáže vykouzlit právě prémiová americká značka Bose, za níž stojí jeden z nejpopulárnějších výrobců domácího ozvučení s portfoliem výrobků sahajícího od přenosných reproduktorů po domácí kina.

Co všechno vás má přesvědčit o nezaměnitelném uživatelském luxusu? Tak například i celohliníkové minimalistické satelity Bose Omni Jewel, které mají po celém obvodu repromřížku (ty používají zcela nový koncept, každý obsahuje dva širokopásmové akustické měniče, které jsou namířeny přesně proti sobě - přesně to umožnilo další zmenšení reproduktorů a 360° šíření zvuku), elegantní masivní subwoofer a centrální konzola v hranatém hi-tech provedení. Zadní panel obsahuje 5 HDMI vstupů, HDMI výstup na televizor, 2 optické vstupy, i 2 koaxiální + 2 stereo analogové cinch vstupy. Obsahuje LAN konektor, i servisní USB slot. Konzola podporuje Wi-Fi připojení a také Bluetooth. Přední panel obsahuje konfigurovatelný audio jack konektor (sluchátkový výstup, ale dá se nastavit i jako AUX vstup). Podporuje formáty Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, Multichannel PCM. Co se týče nastavení, tak menu je upravené a jednoduché, podsvícené dálkové ovládání se zabudovaným LCD displejem je také na špičkové úrovni.

Velkým plusem je také systém nastavení celé audio soustavy (ADAPTiQ), který dokáže nastavit celé kino za vás - to znamená kalibrování jednotlivých reproduktorů, kterým dosáhnete optimální hlasitosti každého z nich. Navíc potěší i praktická aplikace do smartphonů s názvem SoundTouch (Android, iOS).

Výhody

 • čistý jedinečný zvuk
 • luxusní provedení
 • moderní a elegantní design
 • lehoučký maličký OmniJewel satelit (váží pouze 350 g) s neuvěřitelným zvukem
 • konektivita
 • aplikace SoundTouch

Nevýhody

 • fakt vysoká cena
 • mohutnější subwoofer

Závěr recenze: Za ty peníze prostě nenajdete takto sehraný 5.1 set - špička v prémiové třídě.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
120 000 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Bose Lifestyle 650 píše eshop

Produkt nemá žádné parametry.

BOSE Lifestyle 650 White

Absolutně dokonalý Bose systém 5.1 domácího kina je kombinací čistého designu a špičkového zvuku z kompaktních satelitních OmniJewel reproduktorů a bezdrátového basového modulu. Navíc umožňuje bezdrátové streamování hudby a 4k video kompatibilitu.

Dokonalost znamená všechno

Každý detail se totiž počítá

První dojem je důležitý, protože krásu vnímáme zrakem našich očí. To je důvod, proč Bose navrhl systém domácího kina Lifestyle 650 tak, aby byl propracovaný a krásný v každém jeho detailu. A tím skvěle propojili krásnou estetiku s dokonalou akustikou. K tomu přičtěte vysoce kvalitní zpracování a jednoduché ovládání.

Lifestyle 650 se vyznačuje čtyřmi kompaktními, satelitními reproduktory, včetně jednoho bezdrátového basového modulu. Zadní prostorové reproduktory jsou také bezdrátové a centrální řídící jednotka má povrch ze skla.

Milujete hudbu? Pak budete milovat i SoundTouch aplikaci, se kterou budete moct poslouchat internetová rádia, hudební služby jako je Spotify, Deezer nebo Amazon music a dokonce i svou uloženou hudbu. Přesvědčte se sami, že Lifestyle 650 má nekompromisní zvukový výkon jen z pěti téměř neviditelných reproduktorů. Zároveň se jedná o nejlepší systém domácího kina od Bose.

Detail reproduktoru

Bose se vyznačuje dlouhou historií vytvářením silného zvuku z malých a kompaktních reproduktorů. Ovšem s OmniJewel satelitními reproduktory začal Bose psát novou kapitolu historie, protože se jedná zatím o nejelegantnější reproduktory Bose. Každý z pěti reproduktorů je vybaven pečlivě vybudovaným hliníkovým pouzdrem s dvěma akustickými kryty pro dva proti sobě umístěnými drivery. To následně umožňuje první všesměrový reproduktor pro šíření zvuku ve 360 stupních kolem dokola. Tím zvuk získává daleko prostorovější zážitek z poslechu domácího kina. Cílem vývojářů bylo nejen zdokonalit reproduktor do posledního detailu, ale i vytvořit prvotřídní kvalitu zvuku a perfektní design. Zadní reproduktory jsou navíc bezdrátové.

Střední reproduktor

Střední reproduktor systému Lifestyle 650 je o něco širší, než v předešlých verzích domácích kin Lifestyle tak, aby se co nejlépe hodil k současným uhlazeným designům televizorů a elegantně je doplňoval. Střední reproduktor tvoří povrch z kartáčovaného eloxovaného hliníku s pěti přesně umístěnými drivery uvnitř.

Ohromující basy

Bezdrátové připojení

Každý si chce užít bohaté a velké basy pro maximální zážitek z filmů nebo oblíbené hudby. Zároveň nechcete, aby vám basový reproduktor zabíral co nejméně místa v místnosti.

Díky desce vyrobené z vysoce kvalitního tvrzeného skla má Acoustimass modul 300 velice exkluzivní design, protože u běžně dostupných subwooferů v rámci domácích kin sklo nenajdete. Navíc je bezdrátový a díky technologii Quiet port prakticky eliminuje jakékoliv zkreslení a tím poskytuje nejlepší možnou kvalitu zvuku ve své třídě velikosti.

Unikátní elegance

Povrchová úprava leštěného skla řídící jednotkové konzole má jedinečný a elegantní design, který nelze ignorovat. Zároveň nabízí mnohem víc. Konzole disponuje všemi současnými technologiemi jako je Bluetooth nebo bezdrátové připojení k domácí Wi-Fi síti pro bezdrátové streamování hudby, 4K video kompatibilitu, 6 HDMI vstupů a další. Všechny zmíněné funkce jsou ovládány pomocí univerzálního dálkového ovladače.

Bez velkého úsilí mnohem více hudby

S Bose systémy domácího kina získáte nejen špičkovou kvalitu zvuku při sledování filmů, televizních pořadů, ale při přehrávání hudby si budete moct vybrat, z jakého zdroje budete svou hudbu přehrávat. Můžete využít přehrávání pomocí Bluetooth přímo z vašeho telefonu nebo tabletu nebo přes domácí síť Wi-Fi / Lan.

SoundTouch aplikace

SoundTouch reproduktory můžete stále rozšiřovat. Jakmile máte jeden, můžete si dokoupit další a použít je v jiné místnosti. Zároveň mohou současně přehrávat stejnou hudbu ve všech místnostech nebo v každé místnosti zcela jinou. Navíc nad systémem Lifestyle 650 máte absolutní kontrolu díky volně stažitelné aplikaci SoundTouch Controller, kterou si můžete stáhnout do telefonu, tabletu nebo počítače. Díky ní si můžete okamžitě pustit svou oblíbenou hudbu nebo si najít svou rádiovou stanici.

Odkaz na stažení aplikace Bose Controller pro Windows a Mac OS X:

SoundTouch controller app

Zvuk, který se přizpůsobí vašemu pokoji

Každý pokoj je jedinečný svou velikostí, tvarem vybavením a dalšími prvky, které ovlivňují šíření zvuku. Kalibrační technologie ADAPTiQ  analyzuje váš pokoj a následně upraví zvukovou reprodukci Lifestyle systému co nejoptimálněji pro trvale působivou nejvyšší kvalitu zvuku.

Podrobnosti o produktu

Barevné provedení

Bílá

Rozměry

 • Omni Jewel reproduktory:14,66 x 4,67 x 4,67 cm (V x Š x H)
 • Omni Jewel středový reproduktor: 4,82 x 54,2 x 4,68 cm (V x Š x H)
 • Acoustimass: 32,5 x 29,5 x 29,5 cm (V x Š x H)
 • Konzole: 6,5 x 40,59 x 25,8 cm (V x Š x H)

Hmotnost

 • Omni Jewel reproduktory: 0,35 kg
 • Omni Jewel středový reproduktor: 1,2 kg
 • Acoustimass: 13,6 kg

Podporované formáty

Dolby Digital

Dolby Digital Plus

Dolby TrueHD

DTS

Multichannel PCM

Video kompatibilita 6 x 4K/60 video zdrojů HDMI 2.0/HDCP 2.2

Připojení zadní panel konzole 1x HDMI výstup s ARC 5x HDMI vstup 2x optický digitální vstup 2x koaxiální audio port 2x analogový L/R audio vstup 1x 3.5 mm připojení pro Acoustimass modul 1x data port 1x IR port 1x Ethernet port pro SoundTouch a aktualizace softwaru prostřednictvím sítě 1x USB připojení pro SW aktualizace

Připojení přední panel konzole 1x HDMI vstup 1x 3.5 mm jack pro ADAPTiQ system a sluchátka 1x tlačítko zapnutí/vypnutí 1x tlačítko výběru 1x tlačítko nastavení systému

Obsah balení

Konzole

Omni Jewel reproduktory 4x

Omni Jewel

Omni Jewel středový reproduktor

Acoustimass bezdrátový modul

Univerzální dálkové ovládání

Kabely pro přední reproduktory

Kabely pro zadní reproduktory

AC-2 adaptér 5x

Bezdrátový přijímač 2x

ADAPTiQ sluchátka

IR vysílač

HDMI kabel 4 AA batterie

Napájecí konzole 4 napájecí kabely

Šroubovák

Návod k obsluze

Vývoj ceny Bose Lifestyle 650


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.