Logitech Z-906 - krátká recenze

27. října 2021 0
Logitech Z-906
 • Počet reproduktorů: 5 + 1
 • Celkový výkon: 500 W (subwoofer: 165 W, satelity: 5 × 67 W)
 • Rozměry satelitu (H x Š x V) - 99,3 x 92,5 x 163,5 mm
 • Rozměry subwooferu (H x Š x V) - 280 x 318 x 292 mm
 • Hmotnost: 16 kg
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Domácí kina
5 990 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Domácí kino Logitech Z-906 je ve své kategorii (cena + materiálové provedení, a v podstatě spíše sada reproduktorů s ovládáním) dlouhodobě jedno z nejvyhledávanějších. To znamená, že s výkonem 500 W (satelitní reproduktory + subwoofer) uspokojí v podstatě každého běžného uživatele slušným zvukem nejen při sledování filmů, ale i při hraní her či poslechu hudby. Náročnější "audiofilové" si však asi (tedy určitě) zajistí kvalitnější a výrazně dražší sestavu (viz např. Bose Lifestyle 650).

Podporuje Dolby a DTS, což spolu s certifikací THX zajistí potřebný základ prostorového zvuku. Subwoofer s výkonem 165 W a s basreflexovým otvorem vyzařujícím do strany, zajistí hluboké basové tóny. Výhodou je možnost samostatného ovládání hlasitosti jednotlivých reproduktorů (například když při některém sedíte blíže). Konektivita je standard (tedy na dobu svého vzniku), neočekávejte však žádné bezdrátové propojení (ani bluetooth, ani wi-fi, NFC...), pouze 2 digitální optické vstupy a jeden digitální koaxiální, RCA vstup a 3,5 mm jack.

Co se týče ovládání, tak to je jednoduché a intuitivní pomocí ovládací konzoly s LED podsvícením. Také nepotěší kratší kabely k reproduktorům a plast, ze kterého je vyroben také není nějaká designérská lahůdka, která by mimo jiné dokázala "vyčarovat" perfektní zvuk bez poskvrnky.

Výhody

 • podpora THX, Dolby
 • dostatečný výkon a kvalita zvuku (na svou kategorii)
 • jednoduchá montáž na držáky
 • jednoduché intuitivní ovládání

Nevýhody

 • bez wifi a bluetooth
 • nemá HDMI
 • nemá rádio
 • kratší kabely

Závěr recenze: Domácí kino, které je na trhu již několik let - cenově dostupné s výkonem, který reálně akceptuje každý běžný uživatel.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
5 990 Kč Do obchodu Heureka.cz
Mall.cz ⭐️ prodej na splátky, doprava zdarma nad 1000 Kč
⭐️ aktuální probíhající akce → slevománie
5 988 Kč Do obchodu Mall.cz

Co o Logitech Z-906 píše eshop

Ocenění

Produkt roku 2015 - Finalista
Produkt roku 2014 - Finalista

Zažijte hutnou zvukovou kulisu, jakou znáte z kina, i u sebe doma. Nejen pro všechny filmové nadšence vyrobila značka Logitech sestavu celkem šesti precizně konstruovaných reproduktorů, které ohromí svým výkonem a zajistí úchvatný prostorový zážitek oceněný prémiovou certifikací THX. Čtveřici satelitních reproduktorů spolu s reproduktorem středového kanálu lze zavěsit na zeď a v kombinaci s devítikilogramovým subwoofrem pak vykouzlí trojrozměrný zvuk s výkonem 500 wattů, které pocítíte nejen ušima. Samozřejmostí je bohatá nabídka vstupů, kterými připojíte skutečně každý přehrávač, televizor, počítač, multimediální systém či jiný zdroj zvuku. Mezi kanály a režimy zvuku můžete přepínat pomocí dálkového ovládání.

Ohromující prostorový zvuk jako z kina

Reprosoustava se chubí přívlastkem "Home Theater", což v doslovném překladu znamená domácí kino. Díky arzenálu celkem šesti samostatných reproduktorů nemůže být označení blíže pravdě, neboť dokáže vytvořit dokonalou zvukovou kulisu oceněnou certifikací THX. Podpora prostorového zvuku ve formátech Dolby Digital a DTS je samozřejmostí.

Výkon, který ucítíte

Celkový výkon sestavy je 500 wattů (RMS), takže vám umožní poslouchat hudbu a filmy opravdu nahlas bez jakýchkoliv známek zkreslení. Zažijte dokonale čistý šepot i hlasitý koncert přesně tak, jak to tvůrce zamýšlel.

Vyberte si svůj vstup

Prémiová reprosoustava samozřejmě musí nabídnout řadu možností, jak se připojit ke zdroji zvuku. Systém Z-906 nabízí rovnou šest variant vstupu - klasický 3,5mm jack, RCA, přímý šestikanálový, digitální koaxiální a dvakrát optický.

Pohodlné ovládání

Veškeré nastavení a ovládání můžete realizovat na centrálním pultu s příjemně velkým potenciometrem pro regulaci hlasitosti. Stejnou službu poskytne přibalený dálkový ovladač, kde nastavíte i požadovaný režim poslechu - zvolte si 2.1, 4.1, nebo prostorový 3D.

Dokumenty

 • Návod - Logitech Z-906.pdf
Hlavní charakteristiky
VýrobceLogitech
Konstrukceregálové
Počet reprobeden5+1
Aktivní reproduktoryano
Zvuk
Výkon RMS500 W
Další funkce a vlastnosti
Bezdrátový systém přenosune
Provoz na bateriene
Čtečka karetne
Wi-Fine
Podpora NFCne

Vývoj ceny Logitech Z-906


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.