Concept2 D PM5 - krátká recenze

28. listopadu 2021 0
Concept2 D PM5
 • hmotnost zátěžového kola: neudává
 • počet stupňů zátěže: určeny silou záběru
 • ovládání zátěže: neudává
 • brzdný systém: neudává
 • nosnost: 225 kg
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Veslovací trenažéry
33 200 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
inSPORTline.cz

Trenažér oceněn jako Produkt roku 2017, tentokrát ve vyšší cenové hladině. Tento model patří již do 4 generace trenažérů Concept2. Je vybaven množstvím funkcí a vlastností, které zpříjemní váš workout. Patří mezi ně výkonnostní monitor PM5 se Českým menu, který zobrazuje údaje o čase, metrech, čase na 500 metrů, ve wattech nebo kaloriích a dokáže monitorovat i srdeční frekvenci. Ergonomické držadlo je zárukou správné polohy rukou, nožní opěrky Flexfoot se automaticky přizpůsobí rozměrům nohou, litinové kolečka zjednoduší přesun trenažéru. Výrobce poskytuje 5 letou záruku na kovové části trenažéru.

Výhody

 • prodloužená záruka
 • robustní konstrukce
 • skladný
 • tichý

Nevýhody

 • cena

Závěr recenze: Trenažér, který je hodný své ceny a poskytne plnohodnotný trénink.

Přečtěte si více...

kde koupit
inSPORTline.cz ⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz, kvalitní, spolehlivý a známý eshop
⭐️ výprodej slevy a aktuální akce → najdete zde
33 200 Kč Do obchodu inSPORTline.cz

Co o Concept2 D PM5 píše eshop

Concept2 model D je nejlepší veslařský trenažér na světovém trhu. Skutečně splní všechny Vaše představy o plnohodnotném tréninku, kterým procvičíte až 80% všech svalových skupin, srdce, plíce a oběhový systém. Tréninkem na trenažéru Concept2 dokážete výrazně snížit tělesnou hmotnost, spalovat tuky a tím redukovat tělesnou hmotnost.

Veslařský trenažér Concept2 vyžaduje minimální údržbu. Kvalitní poniklovaná řetěz je zárukou dlouhé životnosti. Záruka na kovové části je 5. let. Do monitoru PM5 udělala firma Sport C2 sro, která je národním prodejcem značky Concept2 na Slovensku menu ve slovenském jazyce.

Na rozdíl od jiných aerobních fitness strojů je vhodný pro domácí i profesionální využití pro všechny věkové kategorie. Model D v černém provedení byl navržen speciálně pro CrossFit komunitu tak, aby ladil s ostatním CrossFit zařízením.

Model D / PM5 obsahuje:

 •  monitor PM5
 •  manuály ve slovenském jazyce

Model D patří do 4. generace veslařských trenažérů Concept2 a nabízí následující:

 •  výkonnostní monitor PM5 menu ve slovenském jazyce
 •  špičkové řešení minimalizuje hluk a poskytuje příjemný pocit veslování na vodě
 •  ergonomické držadlo umožňuje přirozenou polohu rukou při veslování
 •  propracovaný zámkový mechanismus umožňuje snadné oddělení částí rámu při dopravě a skladování
 •  hliníková kolejnice s nerezovým povrchem umožňuje snadný pohyb sedáku a dokonalou práci nohou při záběru  a  plnohodnotné tělesné cvičení
 •  nožní opěrky Flexfoot se rychle a snadno přizpůsobí rozměrům nohou
 •  spirálový tlumič reguluje vstup proudu vzduchu k setrvačníku, což umožňuje volbu režimu hladkého veslování, rychlého člunu, nebo pomalého těžkého člunu
 •  litinové kolečka dělají veslařský trenažér mobilní

Využití veslařského trenažéru

Přirozený pohyb veslování Vám poskytuje nejlepší trénink, protože procvičuje všechny hlavní svalové partie, srdce, plíce a oběhový systém. Pravidelné veslování na trenažéru pomáhá také spalovat tuky a redukovat tělesnou hmotnost.

Veslařský trenažér využívá odpor vzduchu, takže intenzita tréninku je určována výlučně silou Vašeho záběru. Proto je vhodný pro každého bez ohledu na věk nebo úroveň fyzické zdatnosti a na rozdíl od většiny zařízení fitness center je vhodný i pro domácí použití. Veslařský trenažér je využíván jako tréninkový stroj pro různé druhy sportů.

Výkonnostní monitor

Nejnovější model D je vybaven monitorem PM5 a tak při každém veslování získáte přesné, srovnatelné údaje. Výsledky se zobrazují v čase, metrech, čase na 500 m, wattech nebo kaloriích. V případě použití pásu na měření srdeční frekvence vám monitor PM5 zobrazí vaši okamžitou srdeční frekvenci. Podsvícený grafický displej poskytuje různé druhy pohledu na vaše cvičení. Výsledky se mohou uložit do paměti monitoru nebo na jakýkoliv USB flash disk. Můžete si upravit výšku a úhel monitoru pro poskytnutí lepšího náhledu.

Pevná konstrukce, která se snadno udržuje

Ergonomické konstrukční řešení a použitý materiál zaručují životnost strojů více než 15 let, a to i při jejich maximálním každodenním vytíženi v profesionálních fitness centrech s minimální údržbou.

Kolo setrvačníku a klapka odporu

Veslařské trenažéry Concept2 využívají odpor vzduchu a to vytváří neomezené možnosti zátěže při cvičení. Pomocí klapky odporu si můžete rychle upravit, kolik vzduchu bude proudit do setrvačníku. Odpor stroje je přímo úměrný síle, kterou na stroj působíte - čím více síly vynakládáte, tím vydatnější je trénink. Kolo setrvačníku bylo navrženo tak, aby minimalizovalo hluk a maximalizovalo plynulost záběru.

Výška sedáku

Sedadlo modelu D je umístěno ve výšce 35,6 cm.

Upravitelné opěrky nohou a ergonomické madlo

Na všech veslařských trenažérech Concept2 jsou upravitelné opěrky nohou pro rychlé nastavení a přizpůsobení se libovolné velikosti chodidla. Pohodlné ergonomické madlo má 10 stupňový sklon a tak vaše ruce mohou být při veslování v přirozené pozici.

Lišta z nerezavějící oceli

Na hliníkové kolejnici je připevněna lišta z nerezavějící oceli, aby byl zajištěn hladký pohyb sedáku.

Přemístění a uskladnění

Model D má propracovaný zámkový mechanismus, který umožňuje snadné oddělení částí rámu při dopravě a skladování. Pomocí litinových koleček snadno přemístíte veslařský trenažér na jiné místo.

Řetěz z poniklované oceli a kryt na řetěz

Poniklovaná ocel je odolnější proti korozi a snadněji se udržuje. Plně uzavřený kryt na řetěz pomáhá udržovat řetěz čistou.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceConcept 2
Regulace zátěžeelektronické
NapájeníBaterie 2x typ AA
Parametry
Nosnost225 kg
Šířka60 cm
Hmotnost25.8 kg
Délka240 cm
Výška91 cm
Funkce a vlastnosti
Počet programůano

Vývoj ceny Concept2 D PM5


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.