Garmin vívoActive 3 - krátká recenze

30. září 2020 0
Garmin vívoActive 3
  • úložiště: neudává
  • NFC: ano
  • pohotovostní doba: neudává
  • funkce: GPS, GLONASS, Snímač tepové frekvence, Akcelerometr
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Chytré hodinky
4 668 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Model Garmin vívoActive 3 vám nabízí množství sportovních režimů, od plavání, přes jógu, běh, cyklistiku až po lyžování nebo golf a přitom monitorují i vaši srdeční frekvenci. Zobrazit si můžete hodnoty naměřené zpětně za 7 dní. Během pohybové aktivity hodinky vyhodnocují vaši fyzickou kondici. Dotykový displej ovládáte posouváním obsahu prstem a je dána i možnost bezkontaktní platby. Displej permanentně svítí, je dobře čitelný i ve zhoršených podmínkách viditelnosti. Funkce Garmin Connect vám dává k dispozici tréninkový deník, ať už v mobilní nebo webové verzi. Po propojení se s vaším smartphonem získáte notifikace o příchozích hovorech i zprávách.

Výhody

  • dlouhá výdrž baterie
  • přesné měření tepové frekvence
  • sleduje širokou škálu aktivit

Nevýhody

  • nepřesné sledování spánku
  • žádné integrované úložiště pro hudbu

Závěr recenze: Nejsou to nejinovativnější smart hodinky na trhu, ale nabízejí vcelku příjemnou uživatelskou zkušenost.

Co o Garmin vívoActive 3 píše eshop

Malé sportovní hodinky, které zvládnou více než 15 sportovních režimů. Hodí se na cvičení ve fitness centru, jógu, veslování, golf, běžecké i sjezdové lyžování, plavání v bazénu a samozřejmě i jízdu na kole, běh, nebo chůzi. Mají funkci celodenního měření tepu přímo na zápěstí, oproti předchozím modelům jsou ale kompaktnější. Mají dotykové ovládání na displeji, ale umožňují také scrollování pomocí přejíždění prstem z boku. Kromě dotykového systému mají hodinky také jedno klasické tlačítko, které je umístěno jako u klasických hodinek. V případě potřeby je možné displej otočit, tak aby tlačítko nepřekáželo. Hodinky mají integrované bezkontaktní platby.

Vestavěný snímač tepu

Hodinky mají senzor, který na principu optického měření snímá srdeční tep přímo ze zápěstí ruky. Měření pak probíhá průběžně po celý den a automaticky detekuje klidový srdeční tep a zobrazuje jeho průběh za posledních sedm dní. Za pomoci měření variability srdečního tepu dokáží hodinky monitorovat a ukládat míru stresu a dokáže identifikovat stresové situace a pomoci tak s jejich eliminací a navázanou změnou životního stylu. Během sportování dokáží hodinky hodnotit fyzickou kondici svého uživatele.

Dotykový displej

Hodinky mají dotykový displej s vysokým rozlišením. Mají výbornou čitelnost i za nejnáročnějších světelných podmínek. V průběhu dne displej neustále svítí a nezhasíná, proto jsou údaje na displeji neustále vidět.

Bezkontaktní platby

Jednou z funkcí hodinek je technologie pro bezkontaktní platby. Počítá se s podporou nejrozšířenějších platebních karet, jako jsou Visa a MasterCard. Existující kartu stačí spárovat s hodinkami a v obchodě pak lze zaplatit pouze za pomoci přiložení zápěstí.

Tréninkový deník

S hodinkami je možné bezplatně využívat služeb tréninkové deníku Garmin Connect. Ten je dostupný v mobilní a webové verzi. Pomocí něj můžete uchovávat, vyhodnocovat a sdílet s přáteli různé sportovní aktivity, které hodinky podporují. Můžete si zobrazit třeba zdolanou trasu v mapě.

Přizpůsobitelné rozhraní

Hodinky i tréninkový plán si můžete nastavit i do českého jazyka. Hodinky si můžete bezplatně přizpůsobit pomocí nových aplikací, ciferníků i datových polí.

Chytré funkce

Hodinky můžete propojit s chytrým telefonem a díky tomu pak můžete využívat zobrazení příchozích volání, textových zpráv a dalších notifikací přímo v hodinkách. Hodinky dokáží také ovládat hudební přehrávač, ukázat předpověď počasí nebo dálkově ovládat akční kamery. Pokud zrovna sportujete, můžete aktivovat funkci, pomocí níž můžete sledovat s přáteli nebo fanoušky pozici, rychlost nebo srdeční tep v průběhu tréninku nebo závodu v reálném čase.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceGarmin
Typ displejebarevný
Úhlopříčka displeje1.2 palce
Pohotovostní doba13 hod
Hmotnost43 g
Slot pro SIMne
NFCano
Funkce
GPSano
GLONASSano
Akcelerometrano
Snímač tepové frekvenceano
Výškoměrano
Budík a připomínkyano

Vývoj ceny Garmin vívoActive 3


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*