Samsung Gear Sport SM-R600 - krátká recenze

30. září 2020 0
Samsung Gear Sport SM-R600
  • úložiště: 4 GB
  • NFC: ano
  • pohotovostní doba: neudává
  • funkce: GPS, GLONASS, Snímač tepové frekvence, Akcelerometr, Gyroskop
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Chytré hodinky
4 080 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Samsung Gear Sport SM-R600 je v designu typickém pro smart hodinky. Vodotěsný model je určen především pro sportovce a vyznavače aktivního života. Hodinky sledují a dokumentují vaše sportovní aktivity pomocí aplikace Speedo On a i zdravotní stav, včetně příjmu a výdeji kalorií. Hodinky se ovládají dotykem a víte nimi přijímat i zprávy. Přicházejí ve dvou barevných provedeních decentní černé a nápadné modré. Poskytují vodotěsnost do 50 m, čili se v nich můžete bez obav sprchovat.

Výhody

  • stabilní připojení k mobilu
  • jednoduché ovládání
  • dobrá výdrž baterie

Nevýhody

  • baterie se dlouho nabíjí
  • NFC nelze využít

Závěr recenze: Kvalitní hodinky, které však deklarují funkci, která je nepoužitelná.

Co o Samsung Gear Sport SM-R600 píše eshop

Hledáte společníka, který se stane nepostradatelným ve vašem sportovním životě? Představujeme vám Gear Sport – voděodolné hodinky od značky Samsung, které jsou vyvinuté speciálně pro potřeby sportovců a všech, kterým není lhostejný aktivní životní styl. Poté, co si je nasadíte na své zápěstí, už je pravděpodobně nebudete chtít sundat. Chytré zařízení je schopno sledovat vaše aktivity, sportovní pokroky a poskytovat přehled o vašem zdraví. Disponuje spoustou užitečných aplikací a funkcí, které pomohou sledovat aktivity běžců, plavců i dalších sportovců. Bude vám podávat přehledy o vašich výkonech a ještě k tomu vás motivovat. Vyberte si ze dvou barevných designů ten, který perfektně doplní váš styl.

Skvělý společník pro zdravý životní styl

Hodinky Gear Sport jsou chytřejší, než byste si mohli na první pohled myslet. V jejich společnosti na vás čeká spoustu chytrých funkcí a aplikací, které se pro vás stanou nenahraditelnými. Budou sledovat vaše aktivity, příjem i výdej kalorií a poskytovat vám dokonalý obraz o vašem zdraví. Můžete si stanovit nejrůznější cíle a společně s hodinkami sledovat, jak si vedete v jejich plnění.

Zrozené pro život ve vodě

Díky Gear Sport se budete do vody těšit ještě více než kdy dříve. Zařízení je dokonale voděodolné, a to až do 50 metrů. Každému zapálenému sportovci navíc přijde vhod aplikace Speedo On, která bude průběžně sledovat vaše výkony a poskytne vám k nim všechny důležité detaily. Hodinky budou i ve vodě bez sebemenších problémů vždy držet tam, kde mají – na vašem zápěstí.

Budou na vás dohlížet

S Gear Sport si bude nejen každý sportovec připadat jako v bavlnce. Zařízení disponuje například aplikací, která bude sloužit jako váš vlastní osobní trenér, ze svého tréninkového plánu tak vytěžíte maximum. Vaše zdraví navíc bude pod tím nejlepším dohledem, neboť zařízení bude hlídat každý váš pohyb a sledovat váš srdeční tep. Hodinky na vás ale budou dohlížet i v případě, kdy jste dlouho neaktivní. Pokud například absolvujete dlouhý let, zařízení vám navrhne cviky k protažení.

Doplní každý styl

S hodinkami si přijde na své úplně každý, a to i ten, kdo je tak trochu puntičkář ve výběru doplňků. Hodinky jsou designovány tak, aby podtrhly každou osobnost. Pro decentní povahy bude perfektní volbou čistě černá varianta, pokud však chcete lehce vystoupit z davu, zvolit můžete i hodinky laděné do modra. Jejich vzhled navíc můžete kdykoli měnit, a to díky dostupnosti různorodých řemínků i ciferníků. V posilovně, v bazénu nebo v práci – vždy budete za hvězdu!

Jednoduše a dotykově

Protože hodinky reagují na dotyk, bude ovládání Gear Sport maximálně pohodlné. Vše dokážete jediným pohybem prstu po displeji ciferníku, od sportování vás tak nebude nic zdržovat. Můžete měnit nastavení, kontrolovat stav baterie nebo přijímat zprávy, vše jednoduše a pohodlně.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceSamsung
Typ displejeSuper AMOLED
Úhlopříčka displeje1.2 palce
Frekvence procesoru1 GHz
Velikost uložiště4 GB
Hmotnost50 g
NFCano
Slot pro SIMne
Funkce
GPSano
GLONASSano
Gyroskopano
Akcelerometrano
Snímač tepové frekvenceano
Snímač okolního osvětleníano
Budík a připomínkyano
Výškoměrano
Barometrano

Vývoj ceny Samsung Gear Sport SM-R600


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*