Huawei AH100 - krátká recenze

23. října 2021 0
Huawei AH100
  • maximální nosnost: 150 kg
  • analýza tělesného tuku: ano
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Osobní váhy
550 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Inteligentní osobní váha zaujme nejen svým jednoduchým designem, ale i množstvím údajů, které vám je schopna nabídnout během jediného měření. Změny ve vaší hmotnosti můžete sledovat pohodlně prostřednictvím telefonu díky připojení Bluetooth, obdržíte rady určené přímo pro Vás a podle nich si umíte upravit jídelníček a pohybové aktivity. Zabudovaný budík vám připomene, kdy je čas na vážení.

Váhu víte používat i offline, spolehlivě rozpozná až 10 uživatelů a zobrazí váhu i podíl tuku.

Výhody

  • komunikuje se smartphonem
  • synchronizace je jednoduchá
  • přesné měření
  • dostupná cena

Nevýhody

  • nemá

Závěr recenze: Této váze opravdu není co vytknout. Poskytuje přesné údaje, jednoduše se ovládá a dobře vypadá.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
550 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Huawei AH100 píše eshop

Ať už se snažíte zhubnout do plavek, nebo se vydáváte na profesionální fitness dráhu, v každém případě potřebujete mít dobrý přehled o své aktuální váze a jejích změnách, podílu tukové tkáně, svalové hmoty, množství vody v těle nebo třeba současné hodnotě indexu BMI. Značka Huawei proto přichází s minimalisticky designovanou, chytrou osobní váhou, která vám ve spojení s telefonem či tabletem poskytne během jednoho vážení podrobný přehled o celkem 9 údajích týkajících se vašeho těla. Při pravidelném vážení pak můžete z pohodlí telefonu sledovat dlouhodobé změny, sledovat přímo pro vás určené rady a upravovat v závislosti na nich svůj jídelníček a pohybové aktivity. Abyste na vážení nezapomínali, má váha zabudovaný budík, který se v nastavený čas sám připomene.

Hubnutí neznamená snižování váhy

Různé tkáně našeho těla mají různou hustotu. Přestože kilogram tuku a kilogram svalové hmoty váží stejně, tuk má přibližně trojnásobný objem. Cílem tedy není obecně snížit váhu celého těla, ale specificky se zaměřit právě na tuk, jehož množství vám pomůže změřit právě chytrá osobní váha.

Jedno měření, mnoho údajů

Inteligence váhy spočívá v její schopnosti vytěžit z jednoho časově nenáročného měření maximum údajů, které vám mohou pomoci jak při posilování, tak při hubnutí. Konkrétně se můžete těšit na 9 informací, na jejichž základě snadno upravíte co potřebujete.

Odborníky prověřená přesnost

Přesná a spolehlivá analýza z jednoho krátkého měření vyžaduje kromě několika důmyslných senzorů také pokročilé matematické modely založené na skutečně velkém množství nasbíraných dat. Aby vám váha přinesla ty nejlepší odhady složení vašeho těla, spolupracoval výrobce s Čínským institutem pro sportovní vědy.

Čistý design, přesné zpracování

Aby váha nenarušovala uspořádání vašeho bytu, použil výrobce jednoduchý, čistý design zahrnující pevné temperované sklo, jež tvoří samotnou plochu na vážení, a tenkou základnu z bílých materiálů, které zapadnou do každé domácnosti a podpoří její celkový dojem.

Ve spojení s chytrým telefonem

Další rozdíl vystávajícím při srovnání s klasickou váhou je možnost připojení k chytrému telefonu pomocí standardu Bluetooth. Tak si můžete pohodlně prohlédnout všechny svoje výsledky, zaznamenat vývoj v přehledných grafech a dokonce na vás čeká možnost přímo sdílet své úspěchy s příteli na sociálních sítích.

Osobní kouč přímo v balení

Další z výhod chytré váhy je možnost s naměřenými daty snadno pracovat. Abyste nemuseli složitě analyzovat zaznamenané údaje, připravil si pro vás výrobce sadu zdravotních a výživových rad přímo ve zmíněné aplikaci. Jednoduše si tedy prohlédnete naměřené údaje a hned se dozvíte několik přímo vám určených tipů, jak optimálně postupovat.

Skvělá i offline

Ačkoliv od chytré váhy možná čekáte čistý důraz na neustálé připojení k internetu či ostatním chytrým zařízením, váha si skvěle poradí i sama o sobě. Poté, co automaticky rozpozná jednoho z celkem až deseti uživatelů, zobrazí váhu i podíl tuku na elegantně skrytém displeji.

Važte se pravidelně

Jistě víte, že k optimálnímu sledování váhy a složení těla je zapotřebí pravidelného měření pokud možno v jednu a tu samou denní dobu. Proto je ideálním řešením zabudovaný budík, který vás ráno přímo z váhy jednoduše na vhodný čas k vážení upozorní.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceHuawei
Max. nosnost150 kg
Vodaano
Přesnost50 g
Svalová hmotaano
Paměť10 osob
LCD displejano
BMIano
Typ váhyelektronické
BMRano
Další měření
Tukano

Vývoj ceny Huawei AH100


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.