Xiaomi Mi Body Composition Scale - krátká recenze

23. října 2021 0
Xiaomi Mi Body Composition Scale
  • maximální nosnost: 150 kg
  • analýza tělesného tuku: ano
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Osobní váhy
699 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Inteligentní váha v minimalistickém designu nabízí následující funkce: váha, bazální metabolismus, BMI, procento tělesného tuku, kostní hmota, svalová hmota, viscerální tuk, podíl vody v těle, typ postavy, tělesné skóre. Aplikace Mi Fit uloží všechny zaznamenané údaje a vy si je můžete kdykoliv zkontrolovat pomocí připojení Bluetooth.

Váha umožní uložit až 16 individuálních profilů, které pak také automaticky rozezná a hodnoty bez jakéhokoli nastavení uloží do příslušného profilu.

Výhody

  • paměť až pro 16 uživatelů
  • automatické rozpoznání profilu
  • minimalistický design
  • cena

Nevýhody

  • je vyrobena z plastu

Závěr recenze: Inteligentní váha v čistém designu, s vynikajícími funkcemi za velmi sympatickou cenu.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
699 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Xiaomi Mi Body Composition Scale píše eshop

Mějte svou kondici pod kontrolou s nejpřesnějšími údaji, které vám poskytne chytrá váha Mi Smart Scale 2 od značky Xiaomi. Vysoce inteligentní zařízení je vybaveno komplexními algoritmy, které vám udávají všechny potřebné údaje – od hmotnosti přes tělesný tuk až po svalovou hmotu. Váhu si snadno propojíte se svým chytrým telefonem a díky aplikaci Mi Fit budete mít v ruce přehledně všechny své údaje. Přístroj si dokáže zapamatovat až 16 uživatelů a rozpoznat tak mezi jednotlivými členy rodiny, odliší dokonce i dítě od dospělého. Vkusný a elegantní design doplní kout jakékoli místnosti.

Všechny potřebné údaje o tělesné kondici

Chcete-li podrobněji poznat složení svého těla, váha Mi Smart Scale 2 vám bude sloužit na jedničku. Kromě hmotnosti vám ukáže svalovou hmotu, tělesný tuk, obsah vody v těle, bazální metabolismus a spoustu dalších údajů. Pomůže vám se lépe udržet v kondici a mít perfektní dohled nad svým zdravím.

Přesná a výkonná

Váha funguje na základě komplexních algoritmů, které zajišťují, že veškeré údaje jsou měřeny správně a s vysokou přesností. Metoda bioelektrické impedanční analýzy (BIA) vám podá přesné statistiky.

Prostor pro každého člena rodiny

Váha je nejen vysoce přesná, ale i inteligentní! Do své paměti dokáže uložit až 16 uživatelských profilů – automaticky tak rozezná každého člena rodiny a rozliší dokonce i mezi dospělým a dítětem.

Snadné spárování s chytrou aplikací

Díky aplikaci Mi Fit, kterou si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu a spárovat ji s váhou, budete mít veškeré údaje o své kondici vždy po ruce. Můžete si je zobrazovat v přehledném grafu, sledovat svůj pokrok a mít tak vše pod kontrolou.

Elegantní design do každé domácnosti

V neposlední řadě vás potěší elegantní a úzký design, který snadno doplní každou místnost. Povrch je tvořen z tvrzeného skla, které se stará o vysokou odolnost, zatímco protiskluzová úprava je vysoce praktická. Displej se při stoupnutí na váhu sám rozsvítí a přizpůsobí se aktuálním světelným podmínkám.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceXiaomi
Max. nosnost150 kg
Vodaano
Přesnost50 g
Svalová hmotaano
Paměť16 osob
LCD displejano
Automatické zapnutíano
Typ váhyelektronické
BMRano
BMIano
Další měření
Tukano

Vývoj ceny Xiaomi Mi Body Composition Scale


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.