Huawei Swan AM08 - krátká recenze

7. března 2021 0
Huawei Swan AM08
  • výrobce: Huawei
  • výdrž baterie: 4 hodiny
  • rozměry: 122 mm x 125 mm x 110 mm
  • hmotnost: 300 g
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Bluetooth reproduktory
459 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Huawei AM08 je reproduktor, který můžeme ohodnotit pozitivně vzhledem k poměr cena / kvalita. Je menší a zcela vám postačí k přehrávání oblíbené hudby. Na velké párty však raději investujte do něčeho silnějšího. Pro nenáročné zákazníky je ideální.

Přestože je malý, disponuje funkcí handsfree, takže můžete pomocí něho uskutečňovat i hovory. Kvalitu zvuku zajišťuje 360 ° konstrukce. Zaujme také zajímavou LED indikací a opravdu jednoduchým dotykovým ovládáním.

Výhody

  • jedinečný design
  • jednoduché dotykové ovládání
  • handsfree pro přijímání hovorů

Nevýhody

  • nevhodný pro ozvučení velkých prostorů
  • nedisponuje NFC, USB ani AUX vstupem

Závěr recenze: Menší reproduktor, který vyniká svým krásným designem, je vhodný pro takové domácí hraní a ozvučení menšího prostoru.

Co o Huawei Swan AM08 píše eshop

Vysoce elegantní reproduktor, který vás bude bavit. Seznamte se s přístrojem od značky Huawei, jenž poskytuje vysokou kvalitu zvuku a jedinečný design. Je vyroben jen z těch nejlepších materiálů a svým uživatelům nabízí pokročilé možnosti. Chlubí se parádním prostorovým zvukem, funkcí Bluetooth pro snadné propojení s jinými přístroji i příjemným ovládacím panelem, jenž ovládáte jednoduše a pouhým dotykem.

Dokonalý na pohled…

Tohle není jen tak ledajaký reproduktor – tohle je doslova designový kousek. Značka Huawei vyvinula přístroj, který vás zaujme na první pohled. Jeho design je inspirován elegantním vzhledem labutě. Lesklý povrch doplní každý kout vašeho interiéru.

…perfektní na dotek

Na reproduktoru objevíte dotykový panel, díky kterému ho snadno ovládáte. Jednoduše s jeho pomocí měníte skladby nebo upravujete hlasitost. Červené světlo přestane svítit ve chvíli, kdy vypnete hudbu.

Kvalita bez kompromisů

Přístroj je vyroben pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Prošel řadou výkonnostních testů a je šetrný k životnímu prostředí. Snadno ho nabijete pomocí USB kabelu.

Úchvatný prostorový zvuk

Poslouchejte hudbu jen v té nejlepší kvalitě. Reproduktor nabízí 360° audio, které se rozlehne do každého koutu vaší místnosti. O přirozený zvuk se postarají neodymové magnety.

Snadné a okamžité spojení

Reproduktoru nechybí funkce Bluetooth, díky které se můžete těšit na snadnou konektivitu s ostatními chytrými přístroji. Snadno a bezdrátově k němu připojíte až dvě zařízení najednou. Zároveň ho díky mikrofonu můžete využívat i pro vyřizování hovorů.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníPřenosné reproduktory
VýrobceHuawei
Konstrukcepřenosné
Počet reprobeden1+0
Aktivní reproduktoryano
Zvuk
Výkon RMS1.8 W
Citlivost83 dB
Další funkce a vlastnosti
Bezdrátový systém přenosuano
Provoz na baterieano
Čas přehrávání na baterieaž 4 hodiny

Vývoj ceny Huawei Swan AM08


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.