iRobot Roomba i7+ – recenze nejinteligentnějšího robotického vysavače

Veronika Štrbová Recenze 19. ledna 2021 0
Robotický vysavač iRobot Roomba i7+ grey WiFi
 • Typ: robotický vysavač
 • Doba provozu: 75 minut
 • Hlučnost: 58 dB
 • Kapacita baterie: 1800 mAh
 • Navigace: iAdapt 3.0
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Robotické vysavače
17 999 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
roboticky-vysavac.cz

iRobot Roomba i7 + je nejmodernější a nejinteligentnější robotický vysavač na trhu. Je až neuvěřitelné, co všechno dokáže. Sám se zorientuje v prostoru, vysaje a dokonce i automaticky vysype sběrný koš. Jednoduše je to špička ve své třídě. Samozřejmě, všechny inteligentní funkce, vlastnosti a další vymoženosti se odrážejí v jeho ceně. Nicméně, za kvalitu se platí, což v tomto případě zcela odpovídá skutečnosti.

Robotický vysavač iRobot i7 + dokáže uklidit jakékoliv prostory. Pokud se vybije, sám se nabije a v úklidu pokračuje. Pokud má plný sběrný koš nečistot, automaticky se vyprázdní a také pokračuje dál. V neposlední řadě je třeba na úvod zmínit i chytrou navigaci iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint. Přečtěte si, co všechno dokáže tento perfektní robotický vysavač.

Přečtěte si více...

IRobot Roomba i7+ - Kde koupit nejvýhodněji
roboticky-vysavac.cz ⭐️ doručení 1-2 pracovní dny
⭐️ největší prodejce značky iRobot v ČR
⭐️ doprava 99 Kč (objednávky nad 1000 Kč zdarma)
⭐️ platby: dobírka, převod, online, kartou, hotově, splátky
17 999 Kč Do obchodu roboticky-vysavac.cz
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
17 999 Kč Do obchodu Heureka.cz
smarty.cz ⭐️ aktuální výprodej → najdete zde
⭐️ platby: převodem, hotově, dobírkou, kartou, splátky, apple pay, faktura
⭐️ možnosti dopravy → najdete zde (nad 3499 Kč zdarma)
19 990 Kč Do obchodu smarty.cz

O značce iRobot

Společnost iRobot Corporation byla založena v roce 1990 Colinem Angle, Helen Greinerová a Dr. Rodney Brooksem. Všech třech spojovala smělá vize, že se roboti stanou realitou všedního dne a praktickými pomocníky v domácnostech. A jejich vizi se jim podařilo uskutečnit. V současné době používá roboty iRobot více než 20 milionů zákazníků z Evropy, USA i Asie. iRobot je světový lídr ve vývoji domácích, vojenských a průmyslových robotů. Vyhrává většinu komerčních soutěží v robotice a patří mezi významné vývojáře robotů pro NASA.

 

Základní informace

Robotický vysavač Roomba i7 + se stane nezbytnou součástí vaší domácnosti. Pokud si ho pořídíte, už se ho nebudete chtít vzdát. Je vhodný pro úklid všech typů tvrdých podlah i koberců. S vychytanou mobilní aplikací iRobot HOME jej můžete ovládat odkudkoliv. Dokonce si můžete nastavit časový plán úklidu pro jednotlivé místnosti podle vašich potřeb. Robot je schopen uložit si až 10 různých map.

Robotický vysavač iRobot Roomba i7+

iRobot Roomba i7 + vás nepřestane udivovat v tom, co všechno dokáže. Díky unikátnímu systému navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint se dokonale zorientuje v prostoru a zvolí vždy nejlepší techniku úklidu. Robotický vysavač je přitom opravdu tichý, protože dosahuje maximálně 58 dB, takže jeho provozem nebudete určitě rušit vaše sousedy.

➡️ Další informace:

VýrobceiRobot
Hlučnost58 dB
Doba nabíjení1,5 hod.
Virtuální zábranaano
Wifiano
Mopováníano
Typ baterieLi-Ion
HEPA filtrano
Výška robota9 cm
Hmotnost3,4 kg
Rozměry34 x 9 x 34 cm (Š x V x H)
Délka provozu75 minut
Objem nádoby0,6 l

 

Vlastnosti a funkce vysavače iRobot Roomba i7 +

Dokonale čistá domácnost

Vysavač rozpoznává nečistoty pomocí akustických a optických nástrojů, které jsou součástí systému Dirt Detect. Prémiový 3-stupňový systém čištění využívá dva gumové kartáče na různé povrchy a přináší až 10 krát vyšší výkon vysávání na vyčištění usazené špíny, nečistot a zvířecích chlupů z každé podlahy. Senzory Dirt Detect upozorní Roombu, že se na podlaze nachází větší množství znečištění a ta stráví více času čištěním těchto více znečištěných oblastí, dokud nejsou zcela čisté.

Funkce dirt detect

 

Inteligentní vysávání

Díky unikátnímu systému navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint se dokonale zorientuje v prostoru a zvolí vždy nejlepší techniku úklidu. Roomba i7 tak dokáže uklidit jakékoli velké prostory. Díky inteligentnímu mapování Imprint se vysavač naučí rozeznat jednotlivé místnosti a vy si tak můžete zvolit konkrétní prostory, kdy a kde má robot uklízet. Automaticky přizpůsobí zdvih čistící hlavy pro zajištění optimálního výkonu a plynule přechází mezi pevnými podlahami, menšími rohožemi, dlažbou, koberci a jinými typy podlah.

Inteligentní mapování Imprint

 

Uklízí, ať jste kdekoli, s aplikací iRobot HOME

Kvůli úklidu už více nemusíte zůstávat doma. Svůj robotický vysavač můžete pohodlně ovládat prostřednictvím mobilní aplikace iRobot HOME ze svého mobilního telefonu nebo tabletu. Tato aplikace nabízí celou řadu dalších užitečných informací a funkcí. Jednoduše si můžete nastavit časový plán úklidu pro jednotlivé místnosti. Nastavte si také vlastnosti vysávání, nebo přes report Clean Map sledujte, kde všude vaše Roomba vysávala. Nechybí ani statistiky, historie a push zpráva po ukončení vysávání.

Aplikace iRobot Home

 

3-stupňový systém čištění

Robotický vysavač iRobot Roomba i7 + dokonale uklidí ve všech koutech vaší domácnosti. Patentovaný třístupňový čisticí systém AeroForce soustředí proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče. Tím dochází k mimořádné akceleraci vzduchu a v kombinaci s vysoce účinným motorem se sací výkon zvyšuje až na desetinásobek. Díky bočnímu kartáčku efektivně vyčistí i místa kolem nábytku, podél stěn i rohů. Dva proti sobě rotující kartáče ženou nečistoty přímo do sběrného koše. Vysávání jemného prachu zabezpečuje výkonný sací motor.

Vysávání podél stěny iRobot

 

Automatické vysypávání sběrného koše

Vysavač Roomba i7 + v kombinaci s nabíjecí stanicí Clean Base vám dopřeje maximální komfort bez starostí o vysávání. Funkce automatického vysypávání sběrného koše v nabíjecí stanici umožňuje až týdny bez nutnosti měnit sáček. Jednorázový sáček uvnitř stanice pojme až 30 sběrných košů robota. Jeho praktické zpracování znemožňuje únik prachu a nečistot zpět do okolí. O nutnosti sáček vyměnit vás informuje pomocí indikátoru. Zásobník robota a usazený prach v něm se dá ještě snadnější očistit opláchnutím zásobníku pod tekoucí vodou.

iRobot automaticky vysypává nečistoty

 

Nemá problém ani se zvířecími chlupy

Dva gumové kartáče na různé povrchy zachytí dlouhé a krátké zvířecí chlupy, aniž se na kartáče chytili. Výkonné vysávání spolupracuje s vysoce účinným filtrem, který zachytí až 99% psích a kočičích alergenů.

Robotický vysavač a pes

 

Dvojité úklid

Roomba všechny plochy uklidí dvakrát. Důkladnější úklid oceníte především v domácnostech s malými dětmi nebo domácími zvířaty.

 

Program SPOT

Roomba i7 + je více než jen vysavač, poslouží i jako smetáček a lopatka. Program SPOT slouží k lokálnímu úklidu, ideální k vysávání rohožek nebo vysypaného koření. Po ruční aktivaci robot důkladně uklidí prostor s průměrem například i 1 m².

 

Inteligentní senzory proti pádu

Senzory umístěné na spodní části robota rozeznají volný prostor pod sebou, a tím vyloučí možnost pádu ze schodů nebo jiných vyvýšených míst. Pomocí virtuální zdi Dual Mode vytvoříte dokonce neviditelnou bariéru, kterou Roomba nepřekročí, nebo vytvoříte ochrannou zónu, do které Roomba nevstoupí.

Senzory robotického vysavače

 

Nárazník se zpomaleným dotykem

Nárazník se zpomaleným dotykem je šetrný k vašemu nábytku. Dokáže rozpoznat zdánlivé překážky jako přehoz přes postel či závěsy, a uklidit tak efektivně i pod postelí, zda právě kolem záclon a závěsů. Systém proti zamotání do kabelů iRobot myslí na běžnou domácnost, proto své robotické vysavače vybavil funkcí, která zabraňuje zamotání robota do kabelů či třásní od koberce.

 

Omyvatelný sběrný koš AeroForce

Roomba disponuje omyvatelným sběrným košem a jeho údržba je tak mnohem jednodušší. Má velkou kapacitu, kam se dostanou i ty nejjemnější částice prachu.

Omyvatelný zásobník robota

 

Nápověda v aplikaci

Sekce pomocníka v mobilní aplikaci vám poskytne například odpovědi na nejčastější otázky, instruktážní videa nebo kontakty na technickou podporu. Pro úvodní seznámení s robotem nebo pozdější připomenutí funkcí je zde také příručka pro rychlé použití včetně obrazového manuálu.

➡️ Rozsáhlá recenze robota i s ukázkou úklidu:

Roomba i7+ Review - 6 Months Later

 

Obsah balení

 • 1x iRobot Roomba i7 + (součástí je i baterie Li-Ion)
 • 1x Nabíjecí stanice
 • 1x Náhradní HEPA filtr
 • 1x Virtuální zeď Dual Mode
 • 2x Baterie typu AA
 • 1x Náhradní boční kartáček
 • 2x Jednorázový sáček na nečistoty do Clean Base
 • 1x Uživatelský SK manuál

 

Údržba robota

Aplikace vás upozorní, kdy je třeba vyčistit kartáče nebo další části robota. Najdete zde také instruktáž, jak takovou údržbu provést. Tělo robota jednoduše otřete navlhčeným hadříkem a jednotlivé části čistěte podle návodu.

Čištění filtru -- vyberte sběrný koš, vyjměte filtr tak, že uchopíte oba konce a vytáhnete ho. Nečistoty odstraňte poklepáním filtru o odpadkový koš. Znovu vložte filtr žebrovanými držadly směrem ven. Umístěte sběrný koš zpět do robota.

 

iRobot Roomba i7 + recenze na robotický vysavač

Každý produkt má své výhody i nevýhody. V tomto případě převládají výhody, i když nějaké nedostatky lidé popsali i v recenzích. Vysoká cena se odráží na kvalitě a moderních funkcích robota. Inteligentní aplikace má podle zkušeností uživatelů nějaké mezery, avšak celkově hodnotí produkt velmi kladně. Přesvědčte se sami. Recenzí na iRobot Romb i7 + heureka nabízí hned několik.

Recenze zákazníků na iRobot Roomba i7 plus

Zkušenosti lidí s iRobot Roomba i7 plus

Více recenzí → naleznete zde

 

💡 TIP: Chcete si vybrat jiný robotický vysavač? Doporučujeme podívat  se na náš aktuální test.

 

Zhodnocení na závěr

iRobot Roomba i7 + je nejmodernější a nejinteligentnější robotický vysavač dnešní doby. I přes jeho vysoké ceně si jej zákazníci oblíbili a někteří si už neumí představit svoji domácnost bez něj. Dokáže uklízet úplně sám, můžete si ho jednoduše naprogramovat a domů přijdete do krásně uklizeného domu. Nenarazí, sám se vyprázdní a když je třeba, tak se i dobije. Ovládat jej můžete dokonce i přes mobil. Co víc si přát? Jedinou překážkou při koupi tohoto pomocníka může být jeho cena, která se pohybuje kolem 17 999 Kč. Pokud vám to však vaše finanční situace dovoluje, určitě se nebojte investovat do vysavače iRobot Roomba i7+.

Výhody

 • automatické vysypávání sběrného koše ve stanici Clean Base
 • chytrá navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint
 • senzory proti pádu ze schodů a proti zamotání do kabelů
 • třístupňový čistící systém
 • nabíjení během úklidu
 • velkokapacitní sběrný koš AeroForce
 • aplikace iRobot Home

Nevýhody

 • vysoká cena
 • hlučnější při vysypávání nečistot
 • aplikace má menší nedostatky

Závěr recenze: Nejinteligentnější a nejmodernější robotický vysavač dnešní doby, který předčí vaše očekávání.

Hodnocení autora
 • Kvalita
 • Provedení
 • Funkce
 • Cena
 • Hlučnost

Souhrn

Nejinteligentnější a nejmodernější robotický vysavač dnešní doby, který předčí vaše očekávání.

4.8

Robotický vysavač iRobot Roomba i7+ grey WiFi

✅ Cena: 17 999 Kč

Chci iRobot Roomba i7+
roboticky-vysavac.cz
Vývoj ceny iRobot Roomba i7+


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšu články, které jsou zajímavé a mají přidanou hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, které využijí mnozí z vás v každodenním životě. Věřím, že i mé články vám pomohou najít odpověď na různé, dosud nevyřešené otázky.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.