Klarfit Jumpanatic fitness, 112 cm

Veronika Štrbová Recenze 20. dubna 2021 0
Klarfit Jumpanatic fitness 112 cm
 • průměr: 112 cm
 • hmotnost: 9 kg
 • maximální nosnost: 120 kg
 • počet nožiček: 6
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Trampolíny
2 399 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

Klarfit Jumpanatic je fitness jumping trampolína, která vám nabízí kromě skvělého odreagování se i možnost efektivního hubnutí nebo nabírání kondičky. Fitness trampolíny jsou v dnešní době stále oblíbenější a díky své velikosti a skladnosti jsou vhodné i do menších bytů. Kromě toho není trampolína limitována věkem, maximálně tak váhou jednotlivce. Cvičení na fintess trampolíně tvoří různé kombinace pomalých a rychlých skoků, kopů, výkopů, sprintů či silových a balančních cviků.

Samozřejmě, nemůžeme zapomenout ani na strečink, který je nezbytný při každém cvičení. Celé cvičení je podtrženo dynamickou hudbou, co vás v samotném cvičení ještě více podporuje. Pokud nemáte čas navštěvovat posilovny, pořiďte si takovou fitness trampolínu domů. Jednou z možností je i Klarfit Jumpanatic. My vám tento model trampolíny nyní představíme v podrobné recenzi, ve které se dozvíte všechny potřebné informace týkající se této cvičební pomůcky.

Přečtěte si více...

kde koupit
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
2 399 Kč Do obchodu Electronic-star.cz

Všechny přednosti fitness trampolíny Klarfit Jumpanatic

Cvičení je zábavou i hubnutím

Spojte příjemné s užitečným a zamakejte si na této fitness trampolíně na plný plyn. Spojit zábavu a náročný trénink nebylo nikdy jednodušší. Skákáním na trampolíně zapojíte až 400 svalů a spálíte při něm vícenásobně více kalorií než při joggingu se stejným trváním. Cvičení na trampolíně sestává z pomalých a rychlých skoků, výkopů a různých balančních a silových cviků. Dokonale si při něm trénujete i svoji kondičku. Možná to na první pohled nevypadá, ale skákání na fitness trampolíně umí být opravdu dobrá makačka.

černá fitness trampolína

 

Bohatý prostor pro skákání

Fitness trampolína Klarfit Jumpanatic má plachtu na skákání s průměrem 112 cm s plochou na skákání s průměrem 84 cm. Je inovativní připevněna k stabilnímu rámu z ocelových trubek pomocí gumových lan a dodává se předmontovaná. Má velmi měkké pružení, které je šetrné k vašim kloubům a díky odolným pružinám nezpůsobuje žádné rušivé zvuky.

celkové rozměry fitness trampolíny

celkové rozměry trampolíny

 

Vhodná i do interiéru i do exteriéru

Cvičení na fitness trampolíně můžete provádět jak uvnitř v bytě, tak i venku na terase nebo na zahradě. Je to díky její skvělé skladnosti a velikosti, proto nebudete mít problém ji ani bezpečně odložit nebo s ní manipulovat a překládat ji z místa na místo. Plocha na skákání je totiž sklápěcí v její střední části. Dokonce i předmontované gumové lana pomáhají při skutečně jednoduché montáži trampolíny.

Nezapomínejte při montáži dodržovat bezpečnou vzdálenost 8 metrů od elektrických kabelů, větví, bazénů, barů či plotů. Trampolína ať už v interiéru nebo v exteriéru musí být vždy postavena pouze na vodorovné, pevné a rovnoměrné podlaze, abyste předešli možným zraněním na nestabilním povrchu.

 

Bezpečná i pro vaše klouby

Její inovativní pružení z pryžových lan zajišťuje, že vás nebudou bolet při cvičení klouby a trampolína nebude vydávat žádný zatěžující hluk.

černé gumové lana na trampolíně

 

Nastavitelná rukojeť

O co nejvíce pohodlné cvičení na trampolíně se postará i výškově nastavitelná rukojeť, která nabízí až šest možností nastavení, v závislosti na vaší výšce. Rukojeť je polstrovaná, čili vám zajistí bezpečný úchop a to i při odvážnějších cvičeních.

nastavení výšky rukojeti na fitness trampolíně

 

Trampolína je masivní a stabilní

Rám i tyč s rukojetí jsou vyrobeny z ocelové trubky o průměru 2,5 cm, což je jistotou, že trampolína bude vždy stabilní. Samozřejmě k tomu přispívá i 6 nožiček s protiskluzovými pryžovými čepičkami.

👉 Technické parametry trampolíny:

Typ trampolínyfitness
Průměr plachty na skákánícca 112 cm
Průměr plochy na skákánícca 84 cm
Výška plochy na skákání nad zemícca 30 cm
Nastavitelná výška rukojeti6-stupňová (109 - 134 cm)
Průměr rukojeti12 x 3,5 cm (DxØ)
Počet nožiček6
Rozměry115 x 109 cm (ØxV)
Celková hmotnost9 kg
Návodnemecký, anglický
Maximální zatížení120 kg
Materiál trubek v rámuocel
Ochrana práškovým lakovánímáno
Dostupné barvybíla, černá

 

Čištění trampolíny

Čištění trampolíny je vskutku jednoduché. Nepotřebujete žádné speciální přípravky ani pomůcky. Nikdy při čištění nepoužívejte těkavé kapaliny, jako jsou spreje. Nevyvíjejte ani žádný nadměrný tlak při stírání, který může povrchy trampolíny poškodit. Nepoužívejte ani žádné abrazivní prostředky, ani jiné chemické čisticí prostředky. K čištění celé trampolíny vám úplně postačí jen navlhčený měkký hadřík, maximálně tak s mýdlovou vodou. Následně ji jen osušte druhým suchým hadříkem, případně nechte volně vyschnout.

 

Recenze na fitness trampolínu

Fitness trampolína Klarfit Jumpanatic je oblíbeným modelem tohoto druhu sportovního náčiní, o čemž svědčí i recenze na daný produkt. Tak, jako u jiných zařízeních, i u tohozo jsme našli několik desítek recenzí, ve kterých zákazníci popisují své zkušenosti, klady a zápory této fitness trampolíny. Nejvíce lidé oceňují její skladnost a nastavitelnou výšku rukojeti. Také je pozitivem tiché skákání a velká plocha na skákání. Přečtěte si konkrétní recenze na fitness trampolínu Klarfit Jumpanatic:

Trampolína Klarfit Jumpanatic - Recenze zákazníků

Co se však zákazníkům nezamlouvá, je manuál. Ten je totiž napsán pouze v angličtině a němčině, a s tím může mít mnoho lidí problém. Také je pro někoho samotná montáž trampolíny složitější, než by se mohlo zdát, proto, pokud si netroufáte ani vy sami si ji smontovat, zavolejte si jednoho šikovného pomocníka. Bezpečnost je na prvním místě, proto nepodceňujte kvalitní montáž trampolíny.

Trampolínoa Klarfit Jumpanatic - Zkušenosti zákazníků

Více recenzí → naleznete zde

 

Cvičení na trampolíně Klarfit Jumpanatic

Efektivnost spočívá nejen v samotném cvičení a použití vhodné fitness trampolíny, ale také v tom, jak často, jak dlouho a jak zodpovědně se skákání věnujete. Obecně však platí, že 30 minut intenzivního tréninku na trampolíně se rovná přibližně 30 až 45 minutám běhu v mírně kopcovitém terénu. Za 60 minut intenzivního tréninku dokážete spálit přibližně 1200 až 1500 kalorií.

Nezapomínejte však, že před každým cvičením a to nejen na trampolíně, je důležitá rozcvička, proto se vždy dobře zahřejte. Měli byste strávit nejméně 5 minut napínáním svalů a kloubů. Pokud jste začátečník a nevíte ještě docela, jak by měly cvičení na takové trampolíně vypadat, máme pro vás pár tipů na základní cvičení. Ihned se však nepřemáhejte. Nejprve si zvykněte na pohyby, pokud nejste zvyklí na typické trampolínové pohyby. V případě potřeby se nejprve opřete o pevný předmět, zeď nebo podobně.

Základní cviky na fitness trampolíně:

Základní odrazy – Standardní cvičení – úroveň obtížnosti si vyberete sami, stůjte uprostřed skákací plochy. Postavte nohy paralelně k sobě a jemně kývejte chodidly nahoru a dolů, dokud nebudete obeznámeni se situací. Postupně zvyšujte tlak na rohož, dokud ji neuvolníte.

Základní procházka – Dobré cvičení na zahřátí. Ze základního odrazu střídavě zvedejte paty z rohože, přičemž držte prsty na nohou na podlaze. „Jděte”, pohněte rukama, jako kdyby běhali.

Základní jogging – Zvyšte svůj puls tímto cvičením. Jděte ze základní chůze a zvedejte nohy několik centimetrů od skákací plochy, jako byste kráčeli.

Odraz Hell-Toe – Postavte se se zavřenými nohama uprostřed trampolíny a natáhněte jednu nohu dopředu. Odrazte se druhou nohou, dokud se pata přímé nohy nedotkne skákací plochy. Zvedněte ruce a natáhněte je dopředu. Tento postup opakujte střídavě doprava a doleva.

Pokud tyto základní cvičení už dokonale ovládáte, je čas ohlédnout se po vyšším levelu. Nejlepší je vyhledat si na internetu videa, na kterých kvalifikovaní trenéři cvičí na fitness trampolínách za doprovodu skvělé hudby. Nakopne vás to ještě více a o zábavu budete mít zaručeně postaráno.

👉 Jedno takové video si můžete prohlédnout i zde:

Juke joint 2019 - Jumping Fitness

Benefity pravidelného cvičení na fitness trampolíně:

 • lepší držení těla, stabilita i celková koordinace
 • rychlé a účinné spalování kalorií
 • zpevněné celé tělo (posilujete totiž i hluboké svaly zad)
 • cvičením na trampolíně získáte lepší kondičku
 • dokonce můžete získat benefit v podobě kvalitnějšího spánku
 • zlepšení výsledků při dalších cvičeních či trénincích
 • menší zátěž na klouby, posílení šlach a vazů
 • aktivním cvičením se zbavíte únavy
 • pozitivní vliv na psychiku (díky vyplavování endorfinů)
 • zvýšení hustoty kostí, preventivní působení proti osteoporóze
 • předcházení kardiovaskulárním problémům

 

O značce Klarfit

Logo Klarfit

Klarfit je známá moderní značka, která má především sportovní zaměření. Nabízí opravdu široké spektrum produktů na cvičení pro váš zdravý životní styl, skvělou formu a pohodu. Ať už tedy hledáte trampolíny, švihadla, cvičební stroje nebo závaží, Klarfit to vše poskytuje. Produkty této značky nejsou limitovány věkem ani obtížností. Zákazník si proto může vybrat přesně to, co mu nejvíc vyhovuje. Fitness trampolíny jsou také součástí nabídky značky Klarfit. Tento vysoce kvalitní produkt vám pomůže cítit se skvěle, obohatit váš životní styl a nabrat skvělou kondičku.

 

Zhodnocení na závěr

Skákání na fitness trampolíně je vhodné jak pro dospělé, tak i pro děti, bez ohledu na věk, samozřejmě s přihlédnutím k schopnosti jednotlivce. Je to skvělé cvičení, které vám pomáhá udržet si zdravý životní styl, kondičku a v neposlední řadě i pohodu. Dobrou volbou pro domácí cvičení je i tato fitness trampolína Klarfit Jumpanatic. Zakoupit si ji můžete již za přibližně 2 399 Kč, co bychom mohli zařadit do takové střední cenové kategorie.

💡 Tip: Vybíráme nejlepší fitness jumping trampolíny s držadlem je skvělý článek, který vám poradí s výběrem té nejlepší fitness trampolíny.

Výhody

 • extra velká plocha na skákání
 • snadné uskladnění a montáž
 • uchycení gumičkami
 • výškově nastavitelné držadlo
 • vysoká maximální nosnost

Nevýhody

 • pro někoho složitější montáž
 • manuál není v českém ani slovenském jazyce

Závěr recenze: Trampolína vhodná pro profesionální hodiny jumpingu, ale i skvělé domácí cvičení pro zachování zdravého životního stylu.

Hodnocení autora
 • Bezpečnost
 • Kvalita materiálů
 • Manipulace a montáž
 • Maximální zatížení
 • Provedení
 • Cena

Souhrn

Trampolína vhodná pro profesionální hodiny jumpingu, ale i skvělé domácí cvičení pro zachování zdravého životního stylu.

4.4

Klarfit Jumpanatic fitness 112 cm

✅ Cena: 2 399 Kč

Chci Klarfit Jumpanatic fitness 112 cm
Electronic-star.cz
Vývoj ceny Klarfit Jumpanatic fitness 112 cm


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšu články, které jsou zajímavé a mají přidanou hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, které využijí mnozí z vás v každodenním životě. Věřím, že i mé články vám pomohou najít odpověď na různé, dosud nevyřešené otázky.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.