Klarstein AeroVital Cube - krátká recenze

23. října 2021 0
Klarstein AeroVital Cube
  • Objem: 12 l
  • Vyjímatelná nádoba: ne
  • Možnost mýt v myčce: ne
  • Příkon: 1600 W
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Fritézy
3 399 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

Klarstein AeroVital Cube je perfektní fritéza v designu mini trouby, která pracuje s funkcí Easy Start: vyberete si jeden ze 16 programů pomocí dotykového panelu a teplota i čas vaření jsou přímo nastaveny pro požadované jídlo. Stačí stisknout tlačítko start a fritéza už ví, co má dělat. Pyšní se 3D topným systémem, který peče, griluje nebo opéká s výkonem 1600 W as cirkulujícím horkým vzduchem zajistí rovnoměrné upečení jídla.

Teplotu fritézy lze nastavit v krocích po 10 °C, od 50 do 220 °C a čas vaření v krocích po 1 minutě až do 60 minut. Její kapacita je obrovská, disponuje až 12 litrovým prostorem, který vám umožní připravit velké množství jídla. Součástí balení je i miska na zachycení kapajícího tuku, grilovací rošt a grilovací koš na velké i malé fritované pokrmy. Díky krytu cool touch housing se samozřejmě nepřehřívá kryt ani držadlo a zůstávají stále příjemně chladné.

Výhody

  • topný systém 3D Heating System s výkonem 1600 W
  • 16 volitelných programů pro různé druhy jídel
  • velký interiér s kapacitou 12 litrů
  • velký digitální panel s dotykovým ovládáním a s ovládáním Easy Start

Nevýhody

  • nedisponuje spodním ohřevem

Závěr recenze: Horkovzdušná fritézy v podobě mini trouby s množstvím funkcí, příslušenství a s velkým prostorem.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
3 399 Kč Do obchodu Electronic-star.cz
Klarstein.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
3 399 Kč Do obchodu Klarstein.cz

Co o Klarstein AeroVital Cube píše eshop

Dá se fritovat zdravě a chutně? S horkovzdušnou fritézou Klarstein AeroVital Cube je nízkotučné vaření jídla rychlé a jednoduché. Vynikající chuti se však netřeba vzdát. I hranolky budou úžasně křupavé. Tajemství fritézy Klarstein Aero Vital Cube je 3D topný systém, který peče, griluje nebo opéká s výkonem 1600 W a s cirkulujícím horkým vzduchem.

Teplo se přitom distribuuje rychle a optimálně díky topnému tělesu z ušlechtilé oceli na horní straně a zadnímu ventilátoru a potraviny se uvaří ze všech stran šetrně a rychle, rozmrazování není nutné. Používání je velmi jednoduché, protože AeroVital Cube pracuje s funkcí Easy Start: vyberte si jeden ze 16 programů pomocí dotykového panelu a teplota i čas vaření jsou přímo nastaveny pro požadované jídlo. Stačí stisknout tlačítko start a fritéza pracuje. Individualisté si mohou samozřejmě nastavit manuálně teplotu a dobu provozu. Teplota se dá nastavit v krocích po 10 ° C od 50 do 220 ° C a čas vaření v krocích po 1 minutě až do 60 minut.

Mezi programy je 13 jednotlivých jídel jako hranolky, pizza, koláč, ryba, zelenina nebo kuře a také 3 funkce na rozmrazování, udržování v teple a sušení potravin.Velký XXL vnitřní prostor s obrovskou kapacitou 12 litrů splní každé přání o přípravě jídla a dokonce se do něj vejde i celé grilované kuře. Horkovzdušná fritéza Klarstein Aero Vital Cube je díky designu mini trouby velmi kompaktní a zabere jen tolik místa jako tradiční fritéza! Rozsáhlá sada příslušenství je optimálně vybavena pro všechny účely. Součástí balení je i miska na zachycení kapajícího tuku, grilovací rošt a grilovací koš na velké i malé fritované pokrmy, jako jsou kuřecí křidélka nebo krokety, otočný špíz s příslušným zvedákem. A to nejlepší: můžete fritovat podle nálady, aniž byste se museli obávat kalorií, protože vše se vaří pomocí teplého vzduchu, zcela bez přidání oleje. Samozřejmě se také myslelo na bezpečnost: díky krytu cool touch housing se nepřehřívá kryt ani držadlo a zůstávají stále příjemně chladné. Pro zdravé, rychlé a pohodlně připravená jídla: horkovzdušná fritéza AeroVital od společnosti Klarstein.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníHorkovzdušný fritovací hrnec
VýrobceKlarstein
Hmotnost7.2 kg
Časovačano
Displejano
Regulace teplotyano
Horkovzdušnéano
Energetické údaje
Příkon1600 W

Vývoj ceny Klarstein AeroVital Cube


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.