Lauben Hot Air 2500W - krátká recenze

20. dubna 2021 0
Lauben Hot Air 2500WT
 • Objem: 2,5 l
 • Vyjímatelná nádoba: ano
 • Možnost mýt v myčce: ano
 • Příkon: 1300 W
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Fritézy
2 490 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Horkovzdušná fritéza Lauben Hot Air Fryer funguje na principu cirkulace horkého vzduchu, který jídlo ohřívá ze všech směrů a není tedy třeba použít téměř žádný olej. Při přípravě jídla s touto horkovzdušnou fritézou máte na výběr z 8 režimů, které jsou ušity na míru konkrétním surovinám. Pokud si nevyberete, je možné nastavit si požadovanou teplotu a dobu smažení podle vlastních preferencí.

Lauben Hot Air Fryer má příkon 1300 W a objem nádoby je 2,5 litru. Předností je funkce trouby, což znamená, že vám nahradí i funkci trouby nebo třeba ohřev potravy. Funkce automatického vypínání zabrání spálení jídla a díky Cool Touch rukojeti se nespálíte ani vy. Nechce se vám studovat přiložený manuál? V tom případě vás potěší video tutoriál, který spustíte naskenováním QR kódu.

Výhody

 • osm nastavitelných režimů + manuální nastavení
 • 360° cirkulace horkého vzduchu
 • Cool touch rukojeť pro bezpečné manipulování s fritézou
 • jednoduché čištění a manipulace

Nevýhody

 • chybí recepty
 • zápach při prvních připravovaných pokrmech

Závěr recenze: Moderní fritéza, na níž si nastavíte všechny potřebné parametry pro přípravu toho nejchutnějšího jídla.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
2 490 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Lauben Hot Air 2500W píše eshop

Víte, co většinu lidí napadne jako první, když se řekne smažené jídlo? Dieta. Bývá totiž téměř výhradně nezdravé. Pokud ale přidáte do této rovnice horkovzdušnou fritézu Lauben, můžete si na svých oblíbených křupavých pokrmech pochutnat s čistým svědomím. Lauben Hot Air Fryer totiž funguje na principu cirkulace horkého vzduchu, který jídlo ohřívá ze všech směrů a není tak třeba použít téměř žádný olej. Díky pachovému filtru můžete na nevábnou vůni, která běžně doprovází smažení, zapomenout. Potraviny můžete do fritézy vložit ihned po zapnutí, na nic nečekáte. Fritéza funguje na principu 360° cirkulace horkého vzduchu. Pokrmy, které si v ní připravíte, tak nebudou mastné, zároveň neztratí křupavost, chuť ani vůni a budou mnohem zdravější.

Chutné jídlo se zdravým podtextem

Při přípravě jídla s horkovzdušnou fritézou Lauben máte na výběr z osmi režimů, které jsou ušité na míru konkrétním surovinám. Pokud si nevyberete, je možné si nastavit požadovanou teplotu a dobu smažení dle vlastních preferencí. Tak či tak, výsledkem vždy budou rovnoměrně osmažené suroviny s křupavým finishem, ať už připravujete slaninu k anglické snídani, krevetky v tempuře nebo poctivé domácí hranolky.

Fritéza se velmi snadno ovládá díky přehlednému dotykovému displeji a hlavní části je možné mýt v myčce nádobí. Potěší vás i vkusný minimalistický design.

Multifunkční využití

S Lauben Hot Air Fryer máte při smažení na výběr z osmi přednastavených režimů, které jsme připravili s ohledem na specifika jednotlivých surovin. Vybírat můžete z těchto režimů: Hranolky, Slanina, Kuřecí paličky, Krevety, Steak, Sladké pečivo, Zelenina, Ryby. Pokud vám žádná z nabízených variant nebude vyhovovat, nevadí. Teplotu i čas přípravy si můžete jednoduše nastavit sami na dotykovém displeji. Ať už se rozhodnete jakkoli, výsledkem bude vždy dokonale tepelně upravené a křupavé jídlo.

Zdravé smažení

Ke smažení neodmyslitelně patří spousta tuku, a proto se této lákavé úpravě často vyhýbáme. S horkovzdušnou fritézou Lauben si můžete vychutnat své oblíbené jídlo s čistým svědomím. Díky 360° cirkulaci horkého vzduchu ho totiž připravíte i bez tuku. Jídlo tak nebude mastné, ale zároveň si zachová křupavost, chuť, vůni i správnou strukturu.

Jednoduché ovládání i údržba

Ovládání fritézy je intuitivní a zvládne jej každý. Požadovaný režim si nastavíte na dotykovém displeji, na kterém můžete kontrolovat teplotu a dobu přípravy. Displej je navíc ideálně nakloněn, takže na něj vždy pohodlně vidíte. Smažicí nádobu snadno uchopíte díky praktickému držadlu a když skončíte s přípravou jídla, můžete ji bez problému svěřit myčce nádobí. Pokud nemáte v lásce studium manuálů, jistě vás potěší video tutoriál, který spustíte naskenováním QR kódu.

Vlastnosti

Digitální dotykový displej – jednoduché a intuitivní ovládání. Díky náklonu displeje můžete pohodlně sledovat teplotu a průběh smažení.

Osm nastavitelných režimů – od hranolek až po krevety. Vyberte si, co budete připravovat a proces zahájíte stisknutím tlačítka.

Možnost manuálního nastavení – pokud vám nevyhovuje žádný z nabízených režimů, můžete si nastavit teplotu i dobu smažení dle vlastních preferencí.

Snadná čištění a manipulace – potraviny smažíte v nádobě, kterou snadno uchopíte a vyjmete z fritézy. Pak ji jednoduše umyjete v myčce nádobí.

360° cirkulace horkého vzduchu – jídlo je vždy rovnoměrně osmažené a má ten správný křupavý finish.

Video tutoriál – ovládání fritézy snadno pochopíte z video tutoriálu, který se vám přehraje po naskenování QR kódu.

Funkce trouby - fritéza nahradí i funkci trouby anebo třeba ohřev potravy.

Bezpečnost a automatické vypnutí - funkce automatického vypínání zabrání spálení jídla a díky Cool touch rukojeti se nespálíte ani vy.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníHorkovzdušný fritovací hrnec
VýrobceLauben
Hmotnost4 kg
Vyjimatelná nádobaano
Objem nádoby2.5 l
Možnost mytí v myčceano
Termostatano
Časovačano
Izolovaný plášťano
Pachový filtrano
Displejano
Regulace teplotyano
Horkovzdušnéano
Energetické údaje
Příkon1300 W

Vývoj ceny Lauben Hot Air 2500WT


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.