Klarstein Flintstone

19. října 2021 0
Klarstein Flintstone
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Udírny
5 999 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Klarstein.cz

Co o Klarstein Flintstone píše eshop

Když proudí z udírny Klarstein Flintstone aromatický kour, doma se chystá chutné jídlo! V jemném kouri se udí maso, ryby a klobásy, stejne tak ale i tofu nebo zelenina na vzácné speciality.

Objevte tradicní umení uzení. S udírnou Klarstein Flintstone dáte nejruznejším jídlum tu správnou chut podle svého prání. A krome toho dáte masu, rybám nebo uzeninám mnohem delší trvanlivost! Zarízení disponuje 650 W silným, elektrickým topným telesem, jež pomalu privádí uzené suroviny k dokonalosti. Ctyri rošty udírny s rozmery po 40 x 30 cm poskytují dostatecný prostor pro slaninu, kusy tofu nebo vlastní výtvory. Velká nebo malá odkapávací miska zachycuje kondenzovanou vodu a kapající tuk a usnadnuje tím následné cištení. Udírna Flintstone lze pohodlne ovládat pomocí vyklápecího panelu na horní strane. Zde se nastavuje na stupne a minuty presne teplota uzení a požadovaná doba procesu uzení. Pokrok lze kdykoli pozorovat pres velké okénko ve dverích bez unikání cenného tepla nebo aromatického koure.

Objevte umení zušlechtování kourem jednoduše doma. S udírnou Klarstein Flintstone získají potraviny nejen delikátní korenenou chut, ale i dlouhou životnost.

Vezmete prosím na vedomí, že kvuli tvorbe koure smí být udírna provozována pouze pri dostatecném vetrání, resp. venku. Také si všimnete, že dodávka neobsahuje teplomer na maso, jak se nedopatrením udává v návodu k obsluze. Príslušný teplomer není nutný pro provoz zarízení.

Parametry produktu

Souhrn
Hmotnost25 kg
Materiálzinkové
VýrobceKlarstein

porovnání cen
Klarstein.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
5 999 Kč Do obchodu Klarstein.cz
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
zjistit cenu Do obchodu Electronic-star.cz
Vývoj ceny Klarstein Flintstone


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.