KLARSTEIN FLINTSTONE STEEL GQM2

3. srpna 2021 0
KLARSTEIN FLINTSTONE STEEL GQM2
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Udírny
5 859 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

Co o KLARSTEIN FLINTSTONE STEEL GQM2 píše eshop

Delikátní uzení: Když z udírny Klarstein Flintstone Steel stoupá aromatický kouř, znamená to zároveň i lahodnou chuť. V kořenitém jemném kouři se z masa, ryb, klobás, tofu či zeleniny stávají hotové speciality.

Objevte tradiční umění uzení. Udírna Klarstein Flintstone Steel dodá rozličným surovinám jedinečnou chuť. Maso, ryby a klobásy navíc uzením získají i vysokou trvanlivost. Elektrické topné těleso s výkonem 800 W ohřívá aromatické dřevěné třísky, jejichž kouř jemně vyudí vložené suroviny. Tři pochromované kouřové rošty s rozměrem 40 x 25 cm nabízejí dostatek místa pro uložení slaniny, tofu či klobás, zatímco tři háky poskytují přídavné místo na zavěšení klobás nebo šunky.

Vysouvatelná miska na odkapávání zachycuje kondenzovanou vodu i tuk, čímž usnadňuje čištění. Hustotu kouře snadno ovládáte zadní ventilační klapkou. V dvířkách zabudovaný teploměr nabízí přesné sledování teploty do 350 °C. Dřevěné třísky a aroma se vkládají do vyjímatelné misky z ušlechtilé oceli, které následně ohřívá topné těleso. Lehká konstrukce a horní madlo zajišťují snadné přemisťování udírny.

Objevte umění zpracování potravin jemným uzením v pohodlí domova. Udírna Klarstein Flintstone Steel dodává potravinám nejen delikátní kořeněné aroma, ale také dlouhou trvanlivost.

Vezměte prosím na vědomí, že z důvodu tvorby kouře se udírna smí provozovat jen ve vnějších prostorách.

Parametry produktu

Souhrn
Hmotnost13.5 kg
Materiálnerezové
VýrobceKlarstein

porovnání cen
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
5 859 Kč Do obchodu Electronic-star.cz
Klarstein.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
5 859 Kč Do obchodu Klarstein.cz
Vývoj ceny KLARSTEIN FLINTSTONE STEEL GQM2


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.